نتایج جستجو برای عبارت :

عینک نویسی گذرا ناگذرا

افعال گذرا و ناگذر در زبان ترکی استانبولی
فعل گذرا فعلی است که علاوه بر فاعل به مفعول نیاز داشته باشد، مثلا
خوردن؛ فعل ناگذر فعلی است که تنها به فاعل نیاز دارد، مانند آمدن. در زبان
ترکی می‌توان با اضافه کردن میانوند t به افعال ناگذر آنها را تبدیل به
افعال گذرا کنیم، به مثال‌ها توجه کنید:

Anlamak (فهمیدن)
Anlatmak (فهماندن)
başlamak (شروع شدن)
Başlatmak (شروع کردن)

بعضی از افعال هم با اضافه شدن یکی از پسوندهای
dir/-dır/-dur/-dür/-tir/-tır/-tur/-tür به بن فعل از ناگذر به گذ
عوارض میکرودرم چیست؟
از آنجایی که عمل لایه برداری پوست به وسیله این روش نسبت به سایر روشهای لایه برداری بی خطرتر و غیرتهاجمی تر است معمولا بدون عارضه و بدون خطر بوده و فقط باید تا چند روز پس از عمل  فرد از قرار گرفتن در معرض آفتاب اجتناب نماید و از کرم های ضدآفتاب استفاده نماید تا به علت نازک شدن پوست دچار آفتاب سوختگی نشود. همانگونه که اشاره شد معمولا عوارضی ندارد ولی قرمزی صورت، سوزش گذرا ، پوسته پوسته شدن ، جوش های زیر پوستی گذرا ممکن است
علت دردهای شکمی در نواحی مختلف شکم
دردهای شکم در زبان عامیانه به درد نواحی دور ناف گفته میشود و به درد ناحیه فوقانی میانی شکم یا درد اپی گاستر درد سر دل گفته میشود.درد شکمی ( یا درد معده) می تواند یکی از نشانه های مرتبط با اختلالات گذرا یا بیماری های جدی باشد.
بیان یک تشخیص قطعی از علت درد شکم می تواند مشکل باشد، زیرا بسیاری از بیماری ها می توانند به این علامت منجر شوند. در اغلب موارد درد شکمی خوش خیم و یا گذرا می باشد لیکن گاهی نیاز به مداخله
خدا در همه جا هست.در هرجا که به تصویر درآیدونایافتنی است.وتو ناتانائیل !به کسی مانند خواهی بود که برای هدایت خویش در پی نوری می رود که خود به دست دارد.هر کجا بروی جز خدا نخواهی دید.
ناتانائیل!همچنانکه میگذری به همه چیز نگاه کن ودر هیچ جا درنگ مکن.با خود بگو که تنها خداست که گذرا نیست.
ای کاش "عظمت"در نگاهت باشد در در آنچه بدان نگاه می کنی!

کتاب"مائده های زمینی ومائده های تازه"
به قلم"آندره ژید"
(بین خودمون باشه که از کتاب فارسی دهم کش رفتمش!)
تشبیه موقعیتی که در آن به سر می بریم به وضعیت آب و هوا یکی از راه های
کنترل و راهنمایی سلامت روحی مان می تواند باشد. ما وقتی که عصبانی هستیم
یا افسردگی به سراغ مان می اید به جای اینکه به خودمان نهیب بزنیم که من
عصبانیم یا من غمگینم می توانیم بگوییم عصبانیت آمده است یا غم سایه اش را
افکنده است.
این اقرار آگاهانه از حالت احساساتی که در ما بوجود می ایند به وضعیت آب
و هوا عین این است که ببینیم چطور هوا طوفانی می شود یا حتی شاهد شکل گیری
یک روز آفت
راستش رو بخوای فکر میکردم هیچوقت به عکساش نگاه نمیکنم چون من آدم نگاه کردن به عکسا نیستم و هیچوقت هم جز نگاه گذرا به عکسایی که قبلا ازش داشتم بهشون نگاه نمیکردم.ولی حالا که خیلی شده روزی چند بار و هر بار چند دقیقه بهشون نگاه میکنم یه هععییی میگم؛)
وقتی عينک می گذاشت، درون افراد را می شنید! عينک را به روی چشم گذاشت:- معیارهای شما برای ازدواج چیه؟
+آیفون X، عينک دودی و 206! هر سه تا با هم!
به طرز عجیبی این دیالوگ در موردهایی که اقدام کرده بود تکرار می شد. چرا قدیم ها این جور نبود؟ عينک را برداشت. برای اطمینان:
-می شه مصداقی تر بفرمایید؟!
-بله. منظورم اینه که آرامش خونه رو با هیچ چیز دیگه ای عوض نکنه. همیشه صادق بودن مهمه، حتی اگه باعث دلخوری طرف بشه.
حال خوب، اگر منشاء حقیقی و صحیحی داشته
باشد، مطلوب همه‌ی ماست. ولی موقتی و گذرا بودن آن به هیچ روی کمال‌گرایان را راضی
نمی‌گرداند. پس باید کوشید تا این حال خوبِ گذرا به مقامی دائمی بدل گردد
گویی تمام پهنه‌ی حیات و تمام مدت عمر ما
آدمیان باید در این طریق صرف شود.

خوشا به حال آنانکه، حالِ آنان در مقام
شایسته و امنی تثبیت یافته و از بدی‌ها و بیهودگی‌ها بدورند.
تا نگردی پاکدل چون
جبرئیل           گرچه گنجی در نَگُنجی در
جهان
چون از این کتاب کسی تو  وبلاگش تعریف کرده بود، خوندمش. سطحی و گذرا خوندم اما برای دختران نوجوون فکر می کنم کتاب خیلی مناسبی باشه. تا حدی هم ایرانیزه شده! 
و حسن اکثریت اینجور کتابها هم فونت بزرگشونه که به فکر چشمای مخاطبینشون هستن :) ولی کتابهای خودیار شبیه همن. بنابراین در مورد اعتماد به نفس یکی همینو بخونه فکر کنم کافی باشه! 
  
یه آدمی که سال هاست عينک میزنه قاعدتا ، بدون عينک سخت تر رومه می خونه،
پس برای اینکه علاوه بر تیتر های رومه،بتونه مطالب مربوط به اون هارو هم بخونه،عينک میزنه.
و اما آدمایی که عينکی نیستن؛اونا همیشه ، خیلی راحت تیتر های رومه رو می بینن اما گاهی وقتا حتی مثل عينکیا،نمی تونن،زیرتیترا رو بخونن و گاهی هم می تونن ولی نمی خونن!
به جای مسخره کردن کسایی که با کمک عينک ، زیرتیتر رومه هارو می خونن،باید بهشون افتخار کرد،چون که اونا سعی کرد
از عصر دارم جملات رو تو ذهنم جمع و جور میکنم که از احوالم بنویسم ، تا تخلیه شم. اما جملات از دستم در میرن. اصلا چه کاریه ؟ رک میگم . از خود این روزهام بدم میاد .از این بی حرکتی ،از این متوقف شدن دنیای موازی با درسم ،از محبوس شدن برای درس خوندن تا سرحد فراموشی چگونه حرف زدن حتی با خانواده ام، از وزنی که کم کرده بودم و داره برمیگرده ،از تلاشی که میکنم اما اونجور که باید راضی ام نمیکنه ، از همین غر زدن هام. به خاطر اینا ،سرشارم از حس بد به خودم .
در نگاه قرآنی، مراحل متعالی و برتری از کمال وجود دارد ، این مراتب از کمال با بهجت و سروری نامتناهی و بیکران همراه است ،  از طرفی انسان نیز موجودی است که شایسته این شادی و رضایت و خشنودی می‌باشد ، لذا انسان سعید که سرور و شادی همیشگی و مستمر دارد هرگز به شادی مقطعی و گذرا دلخوش نبوده و بسنده نمی‌کند.
ادامه مطلب
ولی من از هیچ‌کاری نکردن لذت می‌برم. از نشستن و نگاه کردن. نگاه کردن و فکر کردن. نگاه کردن و کتاب خوندن. از دیدن لذت می‌برم. از نشستن پشت پنجره‌ها و دیدن هرچی که از پشتشون میشه دید، هرچیزی که طبیعت و شهر نشونم میدن. وقتی توی اتوبوس میشینم و پنجره‌ها رو باز می‌کنم، کتاب روی پام میذارم و هر از گاه از بین خطوط سرم رو میگردونم تا تصاویر گذرا از کنارم رو نگاه کنم. خیلی وقت‌ها آرامش رو اینطوری پیدا‌ می‌کنم و تمام مدت لبخند می‌زنم. 
علت دردهای شکمی در نواحی مختلف شکم
دردهای شکم در زبان عامیانه به درد نواحی دور ناف گفته میشود و به درد ناحیه فوقانی میانی شکم یا درد اپی گاستر درد سر دل گفته میشود.درد شکمی ( یا درد معده) می تواند یکی از نشانه های مرتبط با اختلالات گذرا یا بیماری های جدی باشد.
بیان یک تشخیص قطعی از علت درد شکم می تواند مشکل باشد، زیرا بسیاری از بیماری ها می توانند به این علامت منجر شوند. در اغلب موارد درد شکمی خوش خیم و یا گذرا می باشد لیکن گاهی نیاز به مداخله
کاش می‌تونستم بعضی لحظه‌ها رو ذخیره کنم، اونموقع می‌شد گوشه‌ای تویِ همهمه‌های این دنیا وقتی بیقرارم حسشون کنم، درست مثل این روزای گرمِ   نفس گیر  ، اگه میشد  بتونم  اون حسو بگیرم میون دستام، چشمامُ ببندم و به جونم تزریق بشه. حتی تصور و فکر بهش هم هرچند گذرا اما حالمُ خوب میکنه.شاید اگه اینطور بود سخت‌ترین تصمیمات هم تو شرایط بد با خوش‌بینانه‌ترین حالت ممکن گرفته می‌شد. 
+یادداشت شماره ۷
براساس آمارها، شایع‌ترین نوع سردرد، تنشی است. این سردرد در خانم‌ها شایع‌تر است و در هر سنی رخ می‌دهد، ولی شیوع آن در میانسالی (دهه چهارم زندگی) بیشتر است. این سردرد تاثیر منفی قابل توجهی بر عملکرد شغلی و کیفیت زندگی افراد مبتلا دارد. 
 
در گذشته تصور بر این بود دلیل سردرد تنشی، اسپاسم و انقباض در عضلات صورت، سر و گردن (بویژه انقباض عضلات ناحیه پشت سر) به علت استرس، هیجان و تنش روحی است. ولی امروزه این فرضیه را در ایجاد سردرد تنشی درست نمی‌دا
عينک های آفتابی تنها برای زیبایی مورد استفاده قرار نمی گیرند .این عينک
ها مانند یک نگهبان از چشمان شما در برابر اشعه  ماوراء بنفش خورشید
،محافظت می کنند.( تابش اشعه ماوراء بنفش [UV] نوعی انرژی تولید شده توسط
خورشید است که باعث سرطان پوست و بیماری های چشمی می شود) انجمن اوپتومتری
آمریکا در این باره می گوید،شما باید به دلایل  زیر از عينک های آفتابی در
نور خورشید استفاده کنید. ادامه مطلب
اکثر مردم هنگامی که به پایانِ کار می‌رسند و نظری بر گذشته می‌افکنند، درمی‌یابنند که سرتاسرِ زندگی را چون چیزی گذرا زیسته‌اند و با حیرت مشاهده می‌کنند که آنچه بی‌اعتنا از کنارش گذشته‌اند و لذّتی از آن نبرده‌اند، همان زندگیشان بوده است؛ یعنی همان چیزی که به خاطرش زندگی کرده‌اند. انسان فریاد بر می‌آورد که امید و آرزو او را فریفته‌اند تا این‌که عاقبت در آغوش مرگ به رقص درآید! آه چه مخلوق حریصِ سیری ناپذیری است این انسان!
 
جهان‌ و تامل
 
فریاد امام خمینی(ره) بر ضد اندیشه «قرآن بی عترت»
امام خمینی رحمة الله علیه در ابتدای وصیت نامه الهی- ی خود، خطر اسلام بی عترت را گوشزد می کند و با اشاره ای گذرا بر تاریخچه این اندیشه باطل نشان می دهد که اسلام بی عترت سرانجام به اسلامی ختم می شود که از قرآن هم بی بهره است و کاملا تهی از معارف الهیه است. ایشان می نویسند:
«مناسب دیدم اشاره‏اى گذرا و بسیار کوتاه از آنچه بر این دو ثقل گذشته است بنمایم. شاید جمله‏ لَنْ یَفْتَرِقا حتّى یَرِدا عَ
من اینجا زیاد خاطره نمی نویسم! و البته الان خیلی وقته که کلا زیاد چیزی نمی نویسم اما مگه میشه اینقد ذوق چیزیو بکنم و اینجا ننویسم؟! :دی
نیایش کوچولوی ما تو سن 6 سالگی عينکی شد! 
راستش خودمم نمی دونستم با دیدنش خوشحال باشم یا ناراحت! از یه طرف اونقدر عينک بنفش گردش بهش میومد و گوگولی شده بود که دلم میخواست بخورمش این جوجه فنچ خوشمزه رو از یه طرفم یاد اولین باری افتادم که عينک زدم! راستش خیلی خوشحال نبودم آخه قبلا رویای جامعه بهم القا کرده بود که
سفیر جنوب:مدرسه فوتبال پارس آبپخش،شش سالی است که در زمینه آموزش فوتبال آموزان در رده های سنی مختلف در حال فعالیت هست.
مدیرفنی و مربی این مدرسه فوتبال،سعید صادقی است که موفق شده کارنامه پرافتخارترین مدرسه فوتبال در شهر آبپخش را تقدیم به شهروندان عزیز کند.
.
ادامه مطلب
بعد از یک عمر از قطار پرسرعت خیال پیاده می‌شوم، عينک‌ ایده‌آل‌گراییم را کنار می‌گذارم، جنازهٔ سنگین آرزوهای نشدنی‌م را از دوشم پیاده می‌کنم و پاهایم را می‌گذارم روی زمین سفت. به جای دست و پا شکستن برای بالا رفتن و رسیدن به قله‌ها، جایی روی همین دامنهٔ وسیع و کم ارتفاع واقعیت بساطم را پهن می‌کنم. وقتش رسیده که در سکوت و س نفس تازه کنم. اینجا که هستم دیگر نه چیزی در شکوه و زیبایی ابدی می‌درخشد، نه هر ورطه‌ای آنقدرها که گمان می‌کردم ت
آقاهه گفت من خودم پلیس بودم 
بازنشست شدم 
می دونم کار شما چه زحمتهایی داره خون پاشید تو چشمم 
بعد رفتم عينک محافظ زدم 
راستشو بگم عقلم نکشید به عينک محافظ 
آخه قبلا خودم عينک طبی داشتم 
عينک محافظ خیلی خوبه عالیه 
نمی دونم اون تلق چجوریه که باعث شفافیت بیشتر هم میشه! 
با قمه زده بودن از پشت سر بنده خدا رو 
سه تا جراحت 
ازش آزمایش گرفتم 
هفته پیش هم یه سوزن آلوده خورده بود به دستم و قشنگ خونی شده بود 
هنوز سر اون نرفتم چک کنم خودمو 
شایدم بی
بعد ازین که بهر دلیلی نشد روسری قشنگی که تو پاساژ آسمان هفده شهریور، در حدلالیگا پسندیده بودم رو بخرم و به جاش یه روسری خریدم که اصلا دوستش ندارم، و بعد از واکنش هایی که پس ازین قضیه از خودم دیدم، فهمیدم که تا چه حد افسارمو دادم دست هوای نفسم، و فهمیدم تا چه حد حقیر و سطح پایین شدم!
اگه بخوام در آینده، مثل اون پیرزن غرغروهایی نشم که چهارچنگولی چسبیدن به مال دنیا و تیرتخته هاشون، باید از همین حالا رو خودم کار کنم که دل نبندم به این متاع ناقابل گ
عجیبه ولی چند وقتیه حس حماقت می کنم وقتی حس می کنم ممکنه یکی ازم خوشش بیاد ! شاید چون پیش خودم میگم توهمه و از حس بعدش می ترسم ، از حس بعدش وقتی بفهمی کاملا اشتباه میکردی و یه رفتار دوستانه ی ساده بوده ، آخ که چقد از دنیای دو جنسیتی بدم میاد:)))
جالبه حتی وقتی می بینم کسی صفحات اجتماعیم،مثل توییتر، رو فالو کرده تعجب میکنم ، چون فکر می کنم اگه خودم مخاطب صفحه ی خودم بودم فالوش نمی کردم و مثل یه صفحه ی معمولی و گذرا بهش نگاه می کردم !! یعنی واقعا بعضی
بررسی عينک گوگل (Google Glass)
وقتی اولین بار پروژه‌ی گلس توسط گوگل مطرح شد، سر و صدای زیادی به پا شد. پس از مدت زمان نه چندان کوتاهی شاهد عرضه‌ محدود این ابزار پوشیدنی به بازار بودیم.در ادامه می‌توانید تجربه ما از بررسی عينک گوگل را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
سلام
میشه تجربه تون رو درباره ی خرید عينک آفتابی خوب بگید؟ از کجا باید عينک خوب خرید که استاندارد باشه؟ چه عينک فروشی هایی عينک استاندارد میفروشن؟ آخه معمولا دستگاه هاشون رو خودشون دستکاری میکنن و واقعا تشخیص سخت میشه و فقط باید به فروشنده اعتماد کرد .
ممنون میشم راهنمایی کنید 
مرتبط:
راهنمای خرید عينک آفتابی
خب از کجای داستان شروع کنم؟از امروز یا از سال پیش؟سال پیش حدود همین وقتا بود خیلی چشم سمت چپم اذیتم میکرد اما بیخیالش شدم و موند.
تا اینکه دیگه چند روزی بود از چشم درد داشتم میمردم و به ناچار برای عصر وقت پزشک گرفتم.
بعد از تماشای فوتبال نه چندان جذاب رفتم دکتر .
معاینه انجام شد و حاکی از خبر خوبی برای من بود. اما نه برای جیبم.
 
عينکی شدیم رفت.
 
رفتم عينک بگیرم. جدایی از قیمت های بالای عينک هیچ کدوم مورد سلیقه بنده واقع نشد.
پس اومدم خون
به جای این همه چیزای به درد نخوری ک تو علم پیدا کردن ای کاش تو این همه سال ی پل ب گذشته پیدا میکردند برای زمانایی ک آدم دلتنگ گذشته میشه ولی هیچ راهی هیچ آهنگی هیچ رفیقی ازاون دوره ها پیدا نمیکنه ک صدمی ازاون لحظه هارو تداعی کنه.
همون لحظه هایی ک ی بوی گذرا عجیب غریب میبرتت تو دوره هایی ک حتی فکرشم نمیکردی ی روز دلتنگشون بشی!
اگه میدونستم ک اینجوری میشه حتما  کلی یادگاری  از اون دوره جمع میکردم ک وقتی دلم هوای اون دوره رو کرد تو دستم حداقل لمس ک
سلام
دختری هستم زیر 25 سال که 15 ساله عينک میزنم. هم به طور ارثی چشمان ضعیف داشتیم و داریم هم اینکه زیاد سرم تو کتاب و کامپیوتره.
من هیچ وقت از عينک بدم نمی اومد و نمیاد اما تا حالا خیلی شده بخاطر عينکم متلک بشنوم یا مسخره بشم. خودمم که تو خیابون میرم میبینم اکثرا عينکی نیستند. خیلی ها بهم میگن عينک بهت میاد و اصلا بدون عينک انگار یکی دیگه ای. اما خب این بخاطر اینه که چون همیشه منو با عينک دیدند این تصویر توی ذهنشون ثبت شده. وضعیت چشمامم جوری نیست
یک روزهایی دلم می خواست عينک بزنم. با همین وسوسه بارها عينک برادرم را قرض می گرفتم و جلوی آینه با شالها و روسری های مختلف امتحانش می کردم. فایده  ای نداشت. وجه غیر قابل انکار قضیه این بود که عينک به من نمی آمد و چشمهایم با زدن آن بیش از حد معمول بزرگ به نظر می رسیدند. برادرم و همه آنهایی که اطرافم زندگی می کردند و از عينک زدنشان چندان راضی نبودند، وقتی شور و اشتیاق من برای امتحان عينکشان را می دیدند هیچ جوره نمی توانستند آن را درک کنند. این شور و
وقتی اغلب انسان ها در انتهای زندگی خود
به گذشته می نگرند، 
در می یابند‌ که در سراسر عمر عاریتی و گذرا زیسته اند.
آن ها متعجب خواهند شد وقتی بفهمند
همان چیزی که اجازه دادند 
بدون لذت و قدردانی سپری گردد،
همان زندگی شان بوده است. 
بنابراین، بشر با حیله ی امیدوار بودن
فریب خورده و در آغوش مرگ می رقصد.

دروغگویی روی مبل
 اروین یالوم
زندگی مثلِ آفتابِ لطیفِ دمِ صبح، خودش را می‌پاشد روی پوستِ دستانم و میخزد در لایه های عمیق وجودم.حالا می‌فهمم که قبل تر ها درکِ من از حیات چقدر محدود بود، چقدر سطحی، چقدر عطر گل ها کم در جانم نفوذ می‌کرد، چقدر لطافتِ باران فقط پوستم را قلقلک می‌داد، از غم فقط اشک بر چشم هایم می‌نشست و آشفتگی مهمانِ دلم می‌شد، و از شادی فقط لب هایم فرم لبخند یا خنده ی بلند می‌گرفت و توی دلم یک چیزی قلقلک می‌شد.
حالا انگار رسیده ام به طبقات تازه تر، نفوذ پذی
کمردرد یکی از شایعترین مراجعات پزشکی می باشد و میتوان گفت اغلب انسانها در طول زندگی خود این مشکل را تجربه کرده اند که خوشبختانه اکثر مواقع کوتاه مدت و گذرا بوده است ولی گاهی هم طولانی و طاقت فرسا میشود.علل بسیار بسیار فراوانی برای کمردرد وجود دارند. از فشار روی ساختمانهای حساس به درد (مثل انجام کار سنگین) گرفته تا بیماریهای عفونی و روماتولوژیک و سرطانها و پوکی استخوان و شکستگی و آرتروز  و و و
در اینجا فرصت بحث در مورد علل متنوع کمردرد نیست ف
فروش ویژه عينک آفتابی و هدست مدل SunHead
عينک آفتابی و هدست مدل SunHead، مورد استفاده در زمان رانندگی، موتور سواری، ورزش، کار و . شیشه دودی استاندارد UV400، همراه با کیف و دستمال عينک .
عينک آفتابی و هدست مدل SunHead شامل یک عينک هوشمند می باشد که نه تنها یک عينک آفتابی می باشد بلکه با داشتن دو هدست در انتهای دسته عينک، این امکان این را فراهم می کنند که در هنگام قدم زدن در زیر آفتاب همزمان به آهنگ هم گوش بدهیم. اتصال هدست ها با رابط کابلی و جک 3.5 می
حراج عينک آفتابی تاشو اسپای پلاس SPY+
 
عينک آفتابی تاشو اسپای پلاس SPY+ طراحی برتر ویژه سال جدیدشناخته شده به عنوان عينک محبوب هنرپیشگانبا ستارگان همراه شوید .فقط چند قدم با جذابیت فاصله داریداز اولین کسانی باشید که این عينک را امتحان می کنند !!!
قیمت : 45000 تومان

عينک های اسپای پلاس این روزها واقعا پر طرفدار شده است، مخصوصا بین افراد سرشناس. شما هم می توانید با داشتن این عينک ها همچون ستاره های سینما و موسیقی بدرخشید.
ادامه مطلب
عينک آفتابی مردانه مازراتی مدل Rules-801-B
 
فروش ویژه عينک آفتابی
 
در زمستان عينک آفتابی ارزانتری بخرید تخفیف 45% عينک مازاراتی با 100 هزاتومان تخفیف ویژه برای کسانی که از لینک ما خرید کنند  همین حالا خرید کنید
 
 
برای انتقال به دیجیکالا و خرید این محصول اینجا کلیک کنید
فروش ویژه عينک لوییس ویتون - Louis Vuitton
با عينک حرفه ای لوییس ویتون جذاب تر از همیشه شوید. چشمان شما در تسلط زیبایی همراه با عينک بی نظیر لوییس ویتون .عينک
آفتابی Louis vuitton، این مارک را همه می شناسید و با نام لاتین مخفف LV
در فروشگاه ها دیده اید. عينک آفتابی لوییس ویتون یکی از معروف ترین و
معتبرترین عينک آفتابی های مردانه و نه در دنیا می باشد که جدیداً
خوانندگان و هنرمندان بسیاری از آن استفاده می کنند. طراحی این مدل به
صورتی بوده که با
شب‌های سرد و طولانی را محبوب من
بگو چگونه از سر بگذرانم
وقتی در آن دورتاریک، کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرم 
صدایم می‌کنی
مرا به خود می‌خوانی
در چشمانم خیره می‌شوی 
برای لحظه‌ای گذرا
می‌گذاری به تماشایت بنشینم
وقتی‌که باد می‌پیچد در گستره‌ی بازوانت و نوازش می‌کند نازکای بی‌رنگِ گردنت را و می‌پیچاندم در آنجا و می‌میراند مرا 
 آنجا که مهمان از نفس‌افتاده و از راه دورآمده‌اش منم و جز آنجا همه‌چیز ملال است و سکوت
آنجا که چشم اگر بینداز
فروش ویژه عينک آفتابی اسپای پلاس SPY+
عينک آفتابی اسپای پلاس. طراحی برتر ویژه سال جدید. شناخته شده به عنوان عينک محبوب هنرپیشگان. با ستارگان همراه شوید .عينک های اسپای پلاس این روزها واقعا پر طرفدار شده است، مخصوصا بین افراد
سرشناس. شما هم می توانید با داشتن این عينک ها همچون ستاره های سینما و
موسیقی بدرخشید.محصولی که هم اکنون مشاهده می کنید یکی از جدید ترین
مدل های عينک اسپای پلاس SPY می باشد که با طراحی خاص، این محصول را از
سایر عین
برخی از نویسندگان ، کتابها را به سه نوع تقسیم کرده اند:
چشیدنی
بلعیدنی
هضم کردنی
کتابهای چشیدنی را باید نگاهی اجمالی و گذرا کرد و در همین حد فهمید که چیست و درباره چیست.
کتابهای بلعیدنی، نکات مفید دارد و باید خوانده شود. ولی چندان نیازی به تعقل و تامل ندارد و به صرف خواندن سریع هم مقصود حاصل میشود؛ مانند کتابهای تاریخی، قصه، رمان، فکاهیات، مجلات و رومه ها.
کتابهای هضم کردنی، نیاز به دقت و تامل دارد تا مطالبش فهمیده و به خاطر سپرده شود؛ مان
وقتی که تحویلش گرفتم آقای فروشنده گفت "خب به جمع عينکی‌ها خوش اومدی"!در آینه به چشم‌هایم نگاه کردم، قرمز شده بود؛ شیشه‌ی مستطیلی عينک دورش را حصار کشیده و گویی سعی می‌کرد خستگی‌اش را پنهان کند.
حالا بهتر می‌فهمیدم که چرا عاشق شب و تنهایی‌ام، عاشق تاریکی شب‌های بلند و نشستن در عصرهای تاریک و روشن اتاق!
نور! من از نوری که اطرافم را روشن می‌‌کرد بیزار بودم؛ من از نور به تاریکی اتاق پناه می‌بردم، شبیه انسانی که از تنهایی به آغوش هر اهل و نا
در نگاه قرآنی، مراحل متعالی و برتری از کمال وجود دارد ، این مراتب از کمال با بهجت و سروری نامتناهی و بیکران همراه است ،  از طرفی انسان نیز موجودی است که شایسته این شادی و رضایت و خشنودی می‌باشد ، لذا انسان سعید که سرور و شادی همیشگی و مستمر دارد هرگز به شادی مقطعی و گذرا دلخوش نبوده و بسنده نمی‌کند.
ادامه مطلب
_مریم شنیدی چی گفتم؟؟؟؟؟
_ نه نشنیدم عينکم نیست نمی شنوم!!!!
_ ( در حال خندیدن) عينک چه ربطی داره به شنوایی؟؟؟
کاملا حق به جانب ,دقت کنید خیلی خیلی حق به جانب گفتم :
_ ربط داره تو خیلی یواش حرف میزنی بیشتر پچ پچ میکنی تا حرف زدن! 
پس باید عينکم باشه تا بتونم حرفاتو لب خونی کنم !!
نتیجه خیلی اخلاقی:
1- هیچ گاه سوتی خودرا گردن نگیرید و کم نیاورید :)
2- عينک برای عينکی ها تنها برای بینایی استفاده نمی شود و یک ابزار مفید همه کاره است 
_ مایه دلگرمی و سبب بینای
بین ملغمه ای از دردهای نه، درد فهمیده نشدن کارد رو به استخون فرو میکنه. چاره تخفیف این دردها چیه؟ شناخت نیازهات و دونستن فیزیولوژی بدنت. باید بدونی که هیچ کس جز خودت جواب دردهات نیست! 
من اهل چالشم. اگر خوندن درسی برام مشکل باشه داوطلب میشم برای جزوه نوشتنش، اگه کاری رو نتونم انجام بدم به دیگری پیشنهادش میکنم که باهم جلو بریم.
حالا ایمیل من شده مملو از ژورنال های پزشکی و ن، که نخونده ام یا نگاهی گذرا کرده ام که چیزی یادم نمونده. 
حالا
ولکام تو نیو ورلد! به دنیای عينکی‌ها خوش آمدم.
بعد از یک هفته فشار سنگین کاری، یه روز مرخصیِ کامل نیاز بود! قبل از هرچیز و قبل از هرکاری، با محیا رفتیم عينک‌فروشی. تصورم از ورژنِ عينکیِ خودم با تصویری که توی آینه‌ی مغازه دیدم، کاملاً متفاوت بود. احساس می‌کردم با عينک کلاً یکی دیگه بشم؛ اونقدر تغییر کنم که کسی نشناستم. ولی هر چی عينک امتحان کردم، صورتم تغییر خاصی پیدا نمی‌کرد.
عينک گرد یا هنریِ عجیب غریب دوست داشتم. ولی آقای فروشنده قیافه‌
فروش ویژه عينک آفتابی لاکچری Lacoste
عينک آفتابی لاکچری Lacoste، طراحی لوگوی Lacoste در دسته ی عينک، ارسال به همراه کیف عينک و دستمال. قابل استفاده برای آقایان و بانوان .
»
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید .
روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خ
 
خودکشی | مرجع دانلود پاورپوینت
I:\خودکشی\عکسهای خودکشی\Safe6346662711750[1].jpg . در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به . دانلود رایگان پاورپوینت‌.
 
خودکشی | مرجع دانلود پاورپوینت
خودکشی تلاشی آگاهانه به منظور خاتمه دادن به زندگی شخص توسط خودش می باشد که ممکن است این تلاش به اقدام تبدیل گردد یا فقط به شکل احساسی در فرد بماند.
 
پاورپوینت-خودکشی-از-دیدگاه-روانپزشکی 
خودکشی دارای یک پیوستار(طیف) است. این پیوستار
فروش ویژه بند عينک مرواریدی دخترانه
بند عينک مرواریدی دخترانه. جنس: پلاستیک مرغوب و سنگ. قابلیت ست با انواع لباس. بسیار سبک و ظریف .
بند عينک مرواریدی دخترانه، ساخته شده از سنگ های متعدد با ترکیب رنگی چشم نواز علاوه بر کارایی ، چهره ی منحصر به فردی را به عينک شما می دهد. شما به وسیله ی این محصول میتوانید عينک خود را به گردنتان آویزان کنید و برای افرادی که مدام عينک خود را از چشمشان بر میدارند و دوباره آن را مقابل چشمانشان قرار میدهند ب
در سری مطالب آموزش جاوا قصد داریم شما کاربران زومیت را با این زبان برنامه‌نويسي آشنا کنیم. قبل از شروع ابتدا کمی در مورد این دوره آموزشی صحبت می‌کنیم، تا شما متوجه شوید که در این دوره قرار است که چه چیزهایی یاد بگیرید. لطفا در ادامه همراه زومیت باشید تا با این دوره آموزشی آشنا شوید.
ما در این دوره آموزشی، زبان برنامه نويسي جاوا را از ابتدا و از صفر آموزش می‌دهیم. یعنی این دوره آموزشی هیچ پیش نیازی ندارد. تمرکز ما در این دوره روی نسخه استاند
مسئله
پارامتری هست در سخت افزار برای بیان احتمال خرابی (failure) کل سیستم در اثر خطاهای نرم (soft errors) به اسم فاکتور آسیب پذیری (Vulnerability Factor)؛ خطای نرم به تغییر گذرای یک بیت در پردازنده گفته می شود. این تغییر گذرا می تواند منشاء داخلی و یا خارج از تراشه (ذرات کیهانی، فتون ها، نوترون های کم انرژی) داشته باشد. فاکتور آسیب پذیری میزان آسیب پذیری پردازنده را
ادامه مطلب
وقتی که تحویلش گرفتم آقای فروشنده گفت "خب به جمع عينکی‌ها خوش اومدی"!در آینه به چشم‌هایم نگاه کردم، قرمز شده بود؛ شیشه‌ی مربعی عينک دورش را حصار کشیده و گویی سعی می‌کرد خستگی‌اش را پنهان کند.
حالا بهتر می‌فهمیدم که چرا عاشق شب و تنهایی‌ام، عاشق تاریکی شب‌های بلند و نشستن در عصرهای تاریک و روشن اتاق!
نور! من از نوری که اطرافم را روشن می‌‌کرد بیزار بودم؛ من از نور به تاریکی اتاق پناه می‌بردم، شبیه انسانی که از تنهایی به آغوش هر اهل و نااه
یکی از جذاب ترین نکات در هنگام پرواز یک مولتی‌روتور که برای کاربران زیادی از اهمیت بالایی برخوردار است امکان ارسال تصویر زنده بر روی گوشی همراه است.  کوادکوپترهای زیادی از این ویژگی برخوردارند که انواع مختلف آن را می‌توانید در این لینک ببینید،  اما کوادکوپتر W6 پا را فراتر گذاشته و تفاوت محسوسی با آنها دارد. این تمایز به دلیل وجود یک عينک FPV است که کمک می‌کند تصاویر ارسالی از دوربین پهپاد را بسیار واقعی‌تر دریافت و مشاهده کنید. این عينک
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.تسلط شخصی: افراد سرخوش، احساس می کنند که ارباب و صاحب اختیار سرنوشت خود هستند. چون احساس می کنند که اختیار زندگی خود را در کف دارند ،
دانلود سریال The Morning Show با لینک مستقیمدانلود رایگان سریال The Morning Show با کیفیت عالیقسمت 7 فصل اول قرار گرفت
زیرنویس فارسی
سریال نمایش صبحگاهی نگاهی گذرا به زندگی افرادی دارد که به مردم آمریکا کمک می کنند تا صبح از خواب بیدار شود و چالش های بی نظیری را که ن و مردان با انجام این مراسم روزانه تلویزیونی روبرو هستند ، بررسی می کند…شما می توانید این سریال را از یوز دی ال دانلود کنید.
منتشر کننده : یوز دی ال
کیفیت: 720p.480p
کشور سازنده: USA
ژانر: درام
بازی
+سرماخوردم و این حس ارامش توی سرماخوردگی رو دوست دارم
+عصر که خواب و بیدار بودم ازش معذرت خواهی کردم که یهو انقدر یاغی شدم داشتم به این فکر میکردم که چرا دارم برای چیزهای گذرا انقدر دست و پا میزنم ؟فقط میدونم چیزهایی رو برای ادمهای اطرافم توی این گذر زمان به جا میذارم و بهتره چیزهای خوبی هدیه بدم بهشون بعضی وقتا این یاغی بودنه تواضعو کامل از زندگیم حذف کرده و تبدیلم کرده به یه ادم نسبتا خودخواه
+ میدونی چیه ؟ بهترین گزینه رو تیک زدن توی بد
واقعیت دردناک آنست که در طول تاریخ مسبب بیشترین آسیب هایی که بشریت متحمل شده است آدم های بیشعور بوده اند و نه آدم های نادان.
جنایتکاران بزرگ تاریخ همگی آدم هایی باهوش و سخت کوش بوده اند که حاصل ضرب استعدادهای شخصی متعدد مثبت آنها با خودخواهی، تعرض به حقوق دیگران و رذالت های منفی شان، از آنها بیشعورهای عظیم و مخوفی ساخته که دنیایی را به آتش کشیده اند.
در دنیای مدرن و با بالا رفتن سطح آموزش در سایه ی این تفکر نادرست که سواد و آگاهی، الماً رفا
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.


param name="AutoStart" value="False">
فصل های گذرا بی تو چه سوزی دارد.
سبزه  عید کنار حرمت ،بوی عجیبی دارد
زائر هرشب جمعه به کنار ح
قیمت این محصول: 45,000 تومان

عينک آفتابی تاشو اسپای پلاس SPY+طراحی برتر ویژه سال جدیدشناخته شده به عنوان عينک محبوب هنرپیشگانبا ستارگان همراه شوید .فقط چند قدم با جذابیت فاصله داریداز اولین کسانی باشید که این عينک را امتحان می کنند !!!
قیمت : 45000 تومان
ادامه مطلب
گفت برو از فریزر خورشت خوری ای که توش پیاز داغ هست بردار و بریز تو سبزیا که باهاش مزه بگیره. درب فریزر رو باز کردم. قاشق رو از جاقاشقی برداشتم و شروع کردم به کم کم خالی کردن پیازها و اون وسط یه تیکه کوچیک هم گذاشتم به دهنم. طعمش یه جوری بود! از اخرین باری که دو تایی به پیاز داغ های فریز شده ناخونک زدیم چقدر گذشته؟ چقدر میگذره از آخرین باری که مامان خانم دعوامون کرد که نمیگید بیخبر میخورید بعد یهو مهمون بیاد بخوام غذا درست کنم ببینم پیازداغ ندار
از روزی که اومدم هیچگونه تفریح دلخواهی نداشتم بیرون رفتن با همکلاسیهام منو خوشحال نمیکنه ، خوشحال میکنه ها اما مقطعی و گذرا
شارژم نمیکنه
من تفریحات خاص خودم رو دارم که با انجام دادنشون شارژ میشم و انرژی میگیرم واسه ادامه ی تلاشهام توی راه
و اما از روزی که اومدم فرصت انجام  هیچکدومو نداشتم
الان حالم بدجوری گرفته ست . خیلی
مخزن انرژیم خالیه و خستم از اینکه همش خودمو گول زدم که اره اینم خوبه با فلان سرگرمی هم خوشحال باش و منتظر موندم و منتظ
منظور از فعلی که به صورت فعال ( در مقابل انفعالی) انجام شود، موثر بودن در رخداد اتفاق است، به بیان ساده تر یعنی من عامل به وقوع پیوستن اتفاق باشم و اتفاق یه صورت خود به خودی انجام‌ نشود.  اعمال انفعالی به مراتب جایگاه پایین تری نسبت به فعال ها دارند. 
عشق نیز از این طبقه بندی مستثنا نیست. یعنی می توان تصمیم گرفت به صورت فعال عاشق شد. عشق فعال بر خلاف انفعالی پایدار است.
روشی که معمولا برای عاشق شدن گفته می شود به این صورت است که پس از شناخت کامل،
خرید عينک آفتابی بر اساس مدل چهره. برای این که مطمئن شوید چه عينکی برای صورت شما مناسب است، باید ابتدا فرم صورت خود را بشناسید. فرم صورت شما ممکن است گرد، بیضی شکل، قلبی شکل یا مربعی شکل باشد. در این پست از آرایشیک، شما را با تشخیص فرم صورت و خرید عينک آفتابی بر اساس آن آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
خرید عينک آفتابی بر اساس مدل چهرهانتخاب عينک آفتابی بر اساس مدل چهره
 اندازه صورت : هرچه صورتتان کوچکتر باشد، عينک آفتابی هم کوچکتر و برعکس.
ژوئن امسال «جین مونستر» یکی از مدیران اسبق مرکز «وال استریت» اعلام
کرد عينک هوشمند اپل مجهز به فناوری واقعیت افزوده (AR) سال 2020 میلادی
وارد بازار می شود و این محصول گسترده‌تر از گوشی هوشمند آیفون بازار جهانی
را در دست می‌گیرد.
این تحلیل‌گر در حالی پیش‌بینی‌های خود را منتشر کرد که «الکس کیپمن» مخترع عينک هوشمند
«هولولنز» و «دونا ساکار» مدیر مرکز «ویندوز اینسایدر» مایکروسافت هم
پیش‌بینی مشابهی را انجام دادند. هر دو این افراد با مون
خرید عينک آفتابی بر اساس مدل چهره. برای این که مطمئن شوید چه عينکی برای صورت شما مناسب است، باید ابتدا فرم صورت خود را بشناسید. فرم صورت شما ممکن است گرد، بیضی شکل، قلبی شکل یا مربعی شکل باشد. در این پست از آرایشیک، شما را با تشخیص فرم صورت و خرید عينک آفتابی بر اساس آن آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

[caption id="attachment_40718" align="aligncenter" width="564"] خرید عينک آفتابی بر اساس مدل چهرهانتخاب عينک آفتابی بر اساس مدل چهره
 اندازه صورت : هرچه صورتتان کوچکتر ب
فروش ویژه عينک آفتابی Ray Ban مدل ویفری RB4165
عينک آفتابی Ray Ban مدل ویفری RB4165، طراحی فوق العاده جدید و شیک همراه با کیف و دستمال. با مد روز هماهنگ شوید .
عينک آفتابی Ray Ban مدل ویفری RB4165 جدیدترین عرضه کمپانی معتبر Ray Ban می باشد. لنز این عينک از نوع UV 400 ضد خش با رنگ ثابت می باشد و برای ساخت آن از یک نوع پلیمر استفاده شده است و باعث می شود تصاویر را با رنگ شفاف ببینید. طراحی این مدل به صورتی بوده که با تمامی چهره ها متناسب باشد. این محصول همراه با کیف
آستیگمات چشم کودک، بیماری است که چشم کودکان را اذیت می کند و باید والدین نسبت به درمان سریع آن اقدام نمایند. آستیگمات چشم کودک اگر شدید شود باید با روش هایی همچون عينک یا جراحی آن را درمان کرد
آستیگمات چشم کودک
این بیماری که نام دیگر آن اختلال در قدرت انکساری چشم است، باعث می شود کودک وقتی به چیزی مانند خط های دوار نزدیک به هم نگاه می کند، چشمانش اذیت می شود و همین باعث آزار کودک است. این بیماری عارضه ای ندارد و با عينک حل می شود و نباید نگران آ
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.
خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.
ادامه مطلب
هر روز بلند می‌شم می‌رم جایی که دوست ندارم تا کاری که دوست ندارم رو انجام بدم. هر روز تلاش می‌کنم مهارت‌ها و دانسته‌هام رو در مورد کاری که دوست ندارم، تو جایی که دوست ندارم، بیش‌تر کنم.
نمی‌تونم نصفه ولش کنم چون هیچ وقت تو‌ زندگیم نتونستم کار مهمی رو نصفه ول کنم؛ یا خودم نتونستم یا بقیه نذاشتن و حالا هم نه خودم می‌تونم نه بقیه می‌ذارن.
شیش ماهه می‌رم سر کار و‌ هنوز سر سوزنی درک نکردم لذت «عوضش پول درمیاری و‌ دستت می‌ره تو جیب خودت» کجا
کلردیازپوکساید ۵
اشکال دارویی:
 TAB: 10 , 5 mg
این قرص در دو دوز ۵ و ۱۰ میلی گرم (کلردیازپوکساید ۵ و کلردیازپوکساید ۱۰) در داروخانه‌ها موجود می‌باشد.
مکانیسم عمل:
مانند سایر بنزودیازپینها به عنوان آگونیستهای گیرنده بنزودیازپین بر روی غشای سلولهای عصبی اثر کرده وباعث تسهیل ورود یا افزایش عمل GABA شده و ورود یون کلر را به سلولها افزایش می‌دهد.
مصرف برحسب اندیکاسیون:
اختلالات اضطرابی و علایم اضطرابی گذرا، اسپاسم عضلانی , سندرم ترک الکل , اضطراب پیش
این متن ترجمه ی مفهومی از مقاله ی Supply Clean Power with Ultralow Noise LDO Regulators از سایت شرکت analog devices میباشد.
رگولاتور های خطی برای کاهش ولتاژ استفاده میشود. رگولاتور های LDO نوعی از رگولاتور های خطی میباشند که نیاز به اختلاف ولتاژ کم بین ولتاژ ورودی و خروجی دارند. به عنوان مثال برای داشتن ولتاژ رگوله شده ی 5 ولت در خروجی به حداقل ولتاژ ورودی 5.4 ولت نیاز داریم. به این اختلاف ولتاژ dropout voltage گفته میشود و برای رگولاتور های LDO کمتر از 100 میلی ولت تا 300 میلی ولت است این
تقریبا می توان گفت که یکی از سخت ترین کارها تشخیص یک عينک آفتابی
مناسب و استاندارد است.
 معمولا خانم ها به دلیل اهمیت زیاد، به تیپ ها و استایل های امروزی حداقل یک
یا چند عينک آفتابی دارند، اما مهم ترین مسئله انتخاب و خرید یک عينک آفتابی
استاندارد است، که علاوه بر زیبایی بخشیدن به تیپ و استایل تان از چشمان شما به
خوبی محافظت کند.
 یکی از راه های خرید یک عينک آفتابی استاندارد و به قول معروف اصل این است
که، عينک را با دستگاه های مخصوص که در مطب چش
انواع حفاظ آکاردئونی
 
همانطور که یادآور گشتیم یکی از مواردی که در قیمت حفاظ آکاردئونی تأثیر مستقیمی دارد،
توجه به انواع و اقسام مختلف حفاظ آکاردئونی می باشد که در این بخش برآنیم
تا به برخی از این مدل های مختلف اشاره ای گذرا داشته باشیم. انواع و اقسام درب های آکاردئونی را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:
1- حفاظ آکاردئونی ساده
 
طبیعتا ارزان قیمت ترین حفاظ آکاردئونی، مدل ساده و بی آلایش آن است که مناسب افراد کم بضاعتی است که وسع مالی چندان م
موضوع:عينک
یکی از نعمت های بی شمار خداوند دو چشم بینا است تاباان جهان زیبا و رنگارنگ و همه ی  نعمت های خداوند را با چشم ببینیم تاکه شکرگذار باشیم.امادرمیان این همه ادم ،بعضی هاازاین نعمت بی بهره یا کم بهره هستند.یعنی چشمانشان یا به مرور زمان یا از روز تولد و مادرزادی کم سو یا ضعیف هستند و یکی از راه حل های این مشکل عينک است،تا باان جهان و دنیارا شفاف تر ببینیم.
عينک تشکیل شده از دو عدسی باشماره گذاری های مختلف برای ضریب بینایی چشم های مختلف و ق
موضوع:عينک
یکی از نعمت های بی شمار خداوند دو چشم بینا است تاباان جهان زیبا و رنگارنگ و همه ی  نعمت های خداوند را با چشم ببینیم تاکه شکرگذار باشیم.امادرمیان این همه ادم ،بعضی هاازاین نعمت بی بهره یا کم بهره هستند.یعنی چشمانشان یا به مرور زمان یا از روز تولد و مادرزادی کم سو یا ضعیف هستند و یکی از راه حل های این مشکل عينک است،تا باان جهان و دنیارا شفاف تر ببینیم.
عينک تشکیل شده از دو عدسی باشماره گذاری های مختلف برای ضریب بینایی چشم های مختلف و ق
هر روز بلند می‌شم می‌رم جایی که دوست ندارم تا کاری که دوست ندارم رو انجام بدم. هر روز تلاش می‌کنم مهارت‌ها و دانسته‌هام رو در مورد کاری که دوست ندارم، تو جایی که دوست ندارم، بیش‌تر کنم.
نمی‌تونم نصفه ولش کنم چون هیچ وقت تو‌ زندگیم نتونستم کار مهمی رو نصفه ول کنم؛ یا خودم نتونستم یا بقیه نذاشتن و حالا هم نه خودم می‌تونم نه بقیه می‌ذارن.
شیش ماهه می‌رم سر کار و‌ هنوز سر سوزنی درک نکردم لذت «عوضش پول درمیاری و‌ دستت می‌ره تو جیب خودت» کجا
کتاب بادبادک باز
نویسنده: خالد حسینی
مترجم: رضا زارع
ناشر : آسمان علم
رقعی جلد سخت
392 صفحه
رمان بادبادک ‏باز ما را به ایّامی می برد که رژیم سلطنتی افغانستان در
میان بی‏ خبری مردم سقوط می ‏کند و این کشور دستخوش تحولاتی می‏ شود که تا
امروز شاهد آنیم. اما در این رمان حوادث ی گذرا و حاشیه‏ ای است و
داستان اصلی آن زندگی دو پسر است که با هم در یک خانواده بزرگ می‏ شوند و
از یک شیر می ‏نوشند و دوستی عمیقی بینشان شکل می ‏گیرد. ولی دنیای
ا
عينک آفتابی رودی پروژکت مدل Groundcontrol SP476293-0000
برای خرید کافیست اینجا و یا روی یکی از عکس های محصول کلیک نمایید
 
 
 
عينک آفتابی Rudy Project مدل Groundcontrol - SP476293، یکی دیگر از عينک های این برند است که دارای فریم مربع شکل با رنگ آبی بوده و در کنار لنزهایی با رنگ قرمز، زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده است و بی شک مورد توجه طرفداران خود قرار می گیرد.
ادامه مطلب
203-  و من کلام له (علیه السلام)> فی التزهید من الدنیا و الترغیب فی الآخرة <أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّمَا الدُّنْیَا دَارُ مَجَازٍ وَ الْآخِرَةُ دَارُ قَرَارٍ فَخُذُوا مِنْ مَمَرِّکُمْ لِمَقَرِّکُمْ وَ لَا تَهْتِکُوا أَسْتَارَکُمْ عِنْدَ مَنْ یَعْلَمُ أَسْرَارَکُمْ وَ أَخْرِجُوا مِنَ الدُّنْیَا قُلُوبَکُمْ مِنْ قَبْلِ أَنْ تَخْرُجَ مِنْهَا أَبْدَانُکُمْ فَفِیهَا اخْتُبِرْتُمْ وَ لِغَیْرِهَا خُلِقْتُمْ إِنَّ الْمَرْءَ إِذَا هَل
یادم می‌آید قبل‌ترها شباهنگ عزیز در یک‌گوشهٔ بلاگستان گفته بود از یک‌جایی به بعد آدم دیگر نمی‌تواند دوستان جدیدی به حلقهٔ روابطش اضافه کند چون سال‌ها طول می‌کشد تا یک رابطهٔ قدمت‌دار و درست‌حسابی رقم زد و سخت می‌شود به‌هرحال. (نقل به مضمون.) 
به نظرم این حرف درست است. گویا هرچه سن آدم بیشتر می‌شود ترجیح می‌دهد دایرهٔ امنش را همانطور که هست نگه دارد. اضافه کردن آدم‌های جدید دشوار می‌شود و دل‌کندن از قدیمی‌ها دشوارتر. من نمی‌گویم ب
سه دیدارکتابی دوجلدی با عنوان سه دیدار.جلد سوم این سه گانه به دلایل نامعلومی مفقود است ظاهرا.کتاب نثر خوبی دارد. داستانی. اما مخاطب را اسیر نمی کند. مخاطب با داستان گره نمی خورد. شاید چون داستان شه است. برش هایی از مقاطع زمانی زندگی امام راحل از کودکی تا نوفل لوشاتو به صورت گذرا.کتاب مالامال از پرش های زمانی و محتوایی است. از کودکی امام به ذهنیات نویسنده، از ذهنیات نویسنده به دوران جوانی امام و بعد دوباره کودکی.این خصیصه کتاب، خواننده ای
کسی که عمل کرده است می‌فهمد که عمل کردن چقدر سخت است. این جمله‌ای است که معمولا کسانی که در عمر خود یک عمل تا حدودی سنگین انجام داده‌اند برای بیان مشکلات و درد عمل خود بیان می‌کنند. من هم بعد از عمل خود این جمله را بیشتر می‌توانم درک کنم.
روزهایی که نه می‌توانی بنويسي نه می‌توانی بخوانی نه می‌توانی درست فکر کنی و نه می‌توانی کارهایت را انجام دهی. شرایط وقتی بدتر می‌شود که کارفرمایت هیچکدام از اینها را درک نمی‌کند و او کارش را می‌خواهد.
انواع لنزهای مدرن و ضد بخار و ضد آب عينک ها
امروزه پیشرفت دنیای تکنولوژی پای خود را به تولید انواع لنزها و شیشه های عينک نیز باز کرده و به همین خاطر است که انواع لنزهای مدرن عينک را می توانید در بازار ببینید و انتخاب کنید. ولی سؤال اینجاست که تفاوت این لنزهای مدرن عينک در چیست و بر چه مبنایی باید آن ها را به لنزهای قدیمی ترجیح داد. همچنین باید چه چیزهایی را در زمان خرید شیشه های مدرن عينک در نظر گرفت و بعد دست به انتخاب زد. در این مقاله قصد داریم
خرید عينک آفتابی از فلسفی‌ترین خریدهاییه که تو زندگیم باهاش مواجه شدم. به این صورت که من می‌رم تو مغازه و با خودم فکر می‌کنم «خب، ببین، کارکرد این وسیله محافظت از چشمته، پس تو همین مسیر و در حد همین کارکرد هم باید استفاده بشه. یه چیزی بردار که به صورتت بیاد، ولی در همین حد. زیبایی قابش نباید موضوع و دلیل مستقلی بشه برای خرید.»بعد با این قوانین می‌رم یه چیزی برمی‌دارم می‌خرم میام تو کوچه خیابون و می‌بینم ملت دقیییقا با اصولی مخالف اصول من
سر کلاس گسسته‌ی پیش‌دانشگاهی نشسته بودیم و معلم هم‌نهشتی درس می‌داد. می‌نوشت ۲ هم‌نهشت است با ۵ به پیمانه‌ی ۳ (علامت هم‌نهشتی شبیه مساویست با این تفاوت که سه خط موازی دارد به جای دو تا و من بلد نیستم آن را اینجا تایپ کنم.) و من با دهان باز از تعجب تخته را نگاه می‌کردم که چطور ممکن است ۲ و ۵ مساوی باشند!
بعد از زنگ تفریح وقتی برگشتیم داخل کلاس و من از روبه‌روی تخته‌ی سیاه پاک‌نشده عبور کردم، اتفاقی چشمم به نوشته‌های روی تخته افتاد و چشمم
بعد از پنج ماه، هنوز تو محیط کار باید عينک بزنم 
رنگ شیشه های عينکم عملا فرق کردن و برای این کار هزینه دادم :( 
مدام قطره می ریزم و از یه طرف مجبورم این کار رو بکنم از اون طرف این کار باعث وابستگی چشمم میشه 
یا هم باید تو محیط کار عينک بزنم تا چشمم خشک نشه 
هی خدا 
اوایل با خشکی میساختم و می گفتم طبیعیه و به همه پیشنهاد می دادم 
اما الان همه ش به همه میگم عمل نکنین و سر بی درد رو دستمال نبندین 
هرررررر کاری انجام میدم همینه 
هی شکر 
مثل ازدواجم که
چگونه برنامه نويسي را شروع کنیم؟
 
چگونه برنامه نويسي را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نويسي رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نويسي علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نويسي جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نويسي شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک ب
سلام دوستان من علیرضا سجده ای هستم و حدود 1 ساله وارد دنیای برنامه نويسي شدم.
و چند زبان برنامه نويسي رو تا الان باهاش کار کردم و در نهایت تصمیم گرفتم با زبان برنامه نويسي سی شارپ که توسط شرکت مایکرو سافت ارایه شده برنامه نويسي رو ادامه بدم.
من توی این وبلاگ تجربیات شخصی خودم و کار هایی که انجام دادم  میزارم تا شما هم استفاده کنید .
امیدوارم پست های من براتون مفید باشه و به شما کمک کنه.
ریشه‌ی بی قراری های ما چیست؟
مولانا بر این باور بود که:
جمله ی بی قراری ات از طلب قرار توست
طالب بی قرار شو تا که قرار آیدت
می گوید: علت بی قراری های ما از قرار جویی و ثبات طلبی های ما نشأت می گیرد، اما اگر طالب بی قرار باشیم و اذعان کنیم که همه چیز در معرض تغییر و تحول است آن گاه به آرامش دست خواهیم یافت.
به جای آنکه از لحظه ای که در آن هستیم لذت ببریم ، سعی می کنیم با عکس گرفتن، آن لحظه و خاطره را تصاحب کنیم و.
 شاید یک نتیجه این تمایل ما به داشتن
دکتر ازم پرسید اطرافیان شما رو بعنوان آدم عصبی میشناسن؟!؟!قبل از ازدواج چطور آدمی بودی؟شدت عصبانیتت؟؟من و کسی بعنوان یه ادم عصبی و افسرده نمیشناسه واقعااینطور نیست کسی بگه که مثلا آلاء عصبیِتا کاری به کارم نداشته باشن کاری به کارشون ندارمولی اگر کسی خشمگینم کنه خشمم و بروز میدمباز اون شخص هم بستگی دارهمثلا اگر مدیر مدرسه سرم و داد و هوار میکرد سرم و مینداختم پایینیا معلممحتی پدر مادرم و برادر بزرگترمهنوز هم همینطورمحد و حدود دارم برای خو
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.
ادامه مطلب
من ۳۳ سال دارم و ۳ ساله که متاهلم و بچه نداریم. باشگاه رشته فوتسال ثبت نام کردم اما میترسم که پیشرفت نکنم. چون عينکی هستم و نمیشه با عينک دنبال توپ دوید. تازه عينک جدید گرفته ام و برای عمل لیزیک باید حداقل یک سال عينک بزنم تا شماره چشمم ثابت بشه. ضمنا میترسم در این مدت باردار بشم و مجبور بشم ورزش رو بذارم به کنار و افسرده بشم.
کمی ناامید شده ام بهم روحیه بدهید تو رو خدا.، مجرد که بودم برادر معتاد داشتم نمیذاشت سراغ چیزی برم، اذیتم میکرد، اذیت ها
موارد لازم برای ورود به دانشگاه!
۱.آیا بند عينک ژیگولی;) مورد تمسخر قرار میگیرد؟(در مورد پیکسل با خوندن پست اقای چارلی متوجه شدم نه!!)
۲.ایا شلوار قد نود و لاک ناخن و رژ البالویی زشت میباشد؟:)
۳.برای ما که عينکی هستیم کدام با پرستیژتراست؟کلا عينک طبی داشته باشیم یا عينک طبی را در کلاس بزنیم؟D;
۴.واردکلاس که شدیم.کجا بنشینیم؟(باتوجه به اینکه من در حضور افراد غریبه قرمز میشوم!)^_^
۵.چگونه دوست پیدا کنیم؟÷))) 
۶.ایا اشکالی ندارد از ۶ مهر به دانشگاه بر
شهر سوال - حکم دوستی غیرمتعارف دختر و پسر، حکم داستانی است که از همان اول نباید
آغاز می‌شد. دوستی با جنس مخالف هرچند حاوی شور و هیجان عاطفی است اما
بررسی‌ها نشان داده‌ است که آسیب‌های ناشی از روابط ناپایدار و گذرا، هر دو
طرف ارتباط را بشدت درگیر مشکلاتی نظیر اختلالات اضطرابی، افسردگی و ضعف
اعتمادبه‌نفس می‌کند.بخش مشاوره شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب
 
بلفارواسپاسم به معنای پلک زدن غیر ارادی یا بسته شدن غیر ارادی پلک ها است. بلفارواسپاسم یک عارضه پیش رونده عصبی است که بیشتر در ن میانسال و سالمند اتفاق می افتد. شایعترین شکل بلفارواسپاسم،" بلفارواسپاسم خود به خودی خوش خیم" (Benign Essential Blepharospasm) است که به صورت بسته شدن مکرر غیر ارادی پلک ها تظاهر می کند.بلفارواسپاسم در حقیقت نوعی دیستونی است. دیستونی به معنای انقباض غیر ارادی مکرر و طولانی در یک عضله یا گروهی از عضلات می باشد.
بلفارواسپاسم چ
راهکار های تقویت چشم
کاربران رایانه معمولا عادت به پلک زدن ندارند و اغلب وقتی پای تلویزیون می نشینند پلک نمی زنند. حال به عنوان یک تمرین و برای تقویت عضله چشم به مدت چند دقیقه و هر ۴ثانیه یک بار پلک بزنید. البته تعداد زیادی هستند که به علت بیماری ها و مشکلات چشمی باید از عينک یا لنز استفاده کنند اما بیشتر مردم و افرادی که به قصد اصلاح دید خود عينک می زنند، می توانند با تمرینات ساده ای که طی ۵مرحله عضله چشم را تقویت می کند، به میزان زیادی از ضعی
١-
اح اح اینو!!!
خوب یا درست و حسابی بذار یا درست و حسابی بردار!!
این کلاس گذاشتنا دیگه چیه عمو؟!
اصلا میزنم شبکه دیگه که نبینم اون ادا اطوارت رو!!
٢-
مطالعه برام سخت شده بود
چشم پزشک رفتم برام عينک ته استکانی نوشت! خخخ
توصیه کرد چون نزدیک بینیت فقط مشکل داره عينکی رو انتخاب کن که رو قسمت جلوی بینیت قرار بگیره
نزدیکو با اون ببینی، دور رو از بالای عينک
٣-
وای خدای من!!
یهو یاد اون بنده خدا افتادم!!
بنده خدا! هر کجا هستی منو ببخش!
قربون اون نگاههای بالا
بچه که بودم (احتمالا سه یا چهار ساله) پسرعموم که اون موقع سرباز بود، اومد خونه ما. این درواقع اولین باری بود که میدیدمش. چون خانواده عموم تو یه شهر دیگه بودن. و حالا سربازی پسرعموم افتاده بود تو شهر ما.
من خیلی از حضور این مهمون جدید خوشحال بودم.
تا اینکه موقع رفتنش رسید.
من طبق رسم همه بچه ها، ناراحت بودم و بهش گفتم نرو!
اون هم برای اینکه من به رفتنش رضایت بدم گفت فردا برمیگرده.
فردای اون روز من برای استقبال از پسرعمو، عينک دودی پلاستیکی آبیم رو
یه مکالمه توی کتاب درسی بچه های کلاسم بود که مثلا چندتا بچه رفته بودن با هم ماهیگیری و یه دونه از این خوره های کتاب ( که از قضا عينک هم داشت ) باهاشون بود. همه ماهی می گرفتن و اون یه دونه خودش رو لوس کرده بود، یه کتاب دستش گرفته بود و میگفت من ماهی گیری دوست ندارم و در آخر دوست هاش مجبورش میکنن که ماهی بگیره.
به بچه ها گفتم اینو به صورت نمایش اجرا کنن.
وقتی نوبت گروه آریانا و کسری شد، کسری دوید رفت از یکی از بچه ها عينک گرفت که مثلا خیلی خوب توی نقش
قابل توجه دانشجویان عزیز
دوره مبانی برنامه نويسي (زبان C) برگزار میگردد.
آخرین مهلت اسم نويسي ۲۵ آذر. 
به دوستان خود اطلاع دهید.
توجه داشته باشید که پس از این دوره، دوره‌ی جاوا برگزار میشود که لازمه‌ی آن قبولی در دوره مبانی میباشد.
شما میتوانید با یادگیری کامل زبان جاوا، اندروید نويسي کنید.
ضمنا افراد برتر هر دوره را به عنوان عضو جدید گروه برنامه نويسي میپذیریم.
هزینه دوره: ۳۰ هزار تومان  
مکان برگزاری: دانشگاه خلیج فارس
شماره واتساپ جهت نام
هرچه انسان تر باشیم، زخمها عمیق تر خواهند بود. هرچه بیشتر دوست بداریم بیشتر غصه خواهیم داشت. بیشتر فراق خواهیم کشید و تنهایی یمان بیشتر خواهد شد. شادی ها لحظه ای و گذرا هستند.شاید خاطرات بعضی از آن ها تا ابد در یاد بماند اما رنج ها داستانش فرق می کند. تا عمق وجود آدم رخنه می کند و ما هر روز با آنها زندگی می کنیم. انگار این خاصیت انسان بودن است.!اوریانا فالاچینامه به کودکی که هرگز زاده نشدخب مثل این که چند روزه نیستم و بیان سوت و کور شده، دس
درک ما از برنامه نويسي چیست؟
اصلا برنامه نويسي چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نويسي عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نويسي لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط
عينک آفتابی مدل 8021 
قیمت محصول : 110000 تومان
برند : Miscellaneous
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
 
 
 
همیشه محبوب و به روز
امروزه انتخاب یک عينک آفتابی مناسب علاوه بر جنبه سلامت و حفاظت از چشم، از نظر زیبایی مد هم اهمیت زیادی پیدا کرده است. هرچند هردو را می‌توان تا حد زیادی مهم تلقی کرد. برای قدم زدن در خارج از منزل علاوه بر کفش و لباس مناسب به یک عينک آفتابی هم نیاز دارید. یکی از عينک‌های آفتابی محبوب و شیک انتخاب عينکی با فریم ویفر است.  طراحی
 
عزیز تر از جانم.
دستانت را به من بده.
بگذار سرم را روی شانه هایت بگذارم.
بگذار اشک هایم را،
آن بغض تلخ درونم را،
با تو شریک شوم؛
دلــم تورا می خواهد
با تمام خوبی هایت.
صدایم مدت هاست که دیگر از خودش چیزی ندارد
هیچکس مرا نمی شنود.
نمی بیند.
فقط تویی.
انگشت کوچکت را به من بده.
بگو قول میدهی که تنهایم نمی گذاری
بگو که آنکه می گویند "عشق گذرا است" دروغی بیش نیست.
مرا در آغوشت غرق کن
بگذار سرشار از عطر تنت شوم
بشوم خاطره هایت.
بشوم عشق ابدی ات
عينک آفتابی تاشو اسپای پلاس SPY+
عينک آفتابی تاشو اسپای پلاس SPY+
 
 
 
قیمت محصول
45,000 تومان
افزودن به سبد خرید
222 نفر
 
ضمانت بازگشت بهترین کیفیت و قیمت
 
توضیحات
 
عينک آفتابی تاشو اسپای پلاس SPY+طراحی برتر ویژه سال جدیدشناخته شده به عنوان عينک محبوب هنرپیشگانبا ستارگان همراه شوید .فقط چند قدم با جذابیت فاصله داریداز اولین کسانی باشید که این عينک را امتحان می کنند !!!قیمت : 45000 تومان
 عينک های اسپای پلاس این روزها واقعا پر طرفدار شده است، مخصوصا
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

خرید وفروش ایزوگام به قیمت کارخانه وبلاگ شخصی عباس محمدی معلم کلایی در جُستجوی عاشِقی نشانه physics student قلم سرا Little Library درباره خصوصیات سگ های شکاری پامرانین درمان بیماری ها Learn English with Soran