نتایج جستجو برای عبارت :

مهلت ثبت نمرات

با سلام
نمرات درس پردازش سیگنالهای دیجیتال به صورت موقت ثبت شده اند و نمرات نهایی مقداری از این نمرات بالاترند.
چون مهلت آموزش امروز به پایان می رسید نمرات خام بدون در نظر گرفتن پروژه ثبت گردیده اند و با ارسال پروژه، نهایی خواهند شد.
موفق باشید
نمرات پایانی شما در سایت واردشده است. با توجه به اینکه در روال کاری ما تغییر نمره بسیار بندرت صورت میگیرد به همین دلیل در تصحیح و نمره گذاری نهایت دقت انجام شده است. با  اینحال  توصیه میشود در مهلت مقرر در صورتی که اعتراض دارید اعتراض خود را ثبت کنید. مواردی که در اعتراض شما بررسی میشود شامل سه مورد است
1. نمره ورقه
2. نمره آزمون کلاسی
3. نمره ترجمه متن
باز خدا اموات ایشون رو غریق نور و رحمت بفرماید که هیچ جا از دایره‌ی ادب پا رو فراتر نگذاشته، دانشجو دارم قبل از اعلام نمرات فقط در حد پرستش، تملق نمیگه، غیر از پرستش همه چی میگه، اونوخ بعد از اعلام نمرات، فحش میده ها، از اون فحشا!!!! خب بنده‌ی خدا دَرسِت رو بخون، مثل خیلیای دیگه، لازم نیست نه احترام بیش از حد کنی و نه فحش بدی. 
ترجمه ریز نمرات 
صدور ریز نمرات در مرماکز آموزشی و دانشگاهی قابل انجام است , مراحل تایید زیر نمرات دانشگاهی حدودا کمتر از یک روز کاری زمان خواهد بود , , متولی این امر در دانشگاه های معمولا معاونت آموزشی بوده که قابلیت تائید صدور ریز نمرات را خواهند داشت .
دانشجویان محترم میتوانند برای دریافت ریز نمرات به سایت دانشگاه خود مراجعه نمایند و یا به صورت حضوری اقدام به دریافت ریز نمرات کنند .
صدور ریز نمرات طبق آئین نامه مصوب دانشجویی و دانشگاهی دا
به اطلاع دانشجویان گرامی درس حسابداری پیشرفته ۱ می رساند که نمرات امروز نهم تیر اعلام می گردد. جهت اطلاع رتبه اول تا سوم نمرات این درس به شرح زیر است:
رتبه اول خانم فریده بهمنی۱۸/۵
رتبه دوم خانم سارا مفاخری ۱۷/۵
رتبه سوم مشترک خانم ها حدیث رستگاری،اوین رضایی،سارا فیروزی و پرستو رحمانی۱۷
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
دریافت لیست نمرات و ثبت نمرات پودمان‌ها
فایل راهنمای "دریافت لیست نمرات و ثبت نمرات پودمان ها" در سامانه سناد آماده شده در واحد پشتیبانی پرتال خبری سناد، برای راهنمایی کار با سامانه سناد جهت "ثبت نمرات پودمان" ویژه مدارس " فنی حرفه ای  " مورد استفاده قرار می گیرد.

دریافت لیست نمرات و ثبت نمرات پودمان‌ها با افزودن این لینک به "مدارس فنی حرفه ای" امکان ثبت نمرات دروس پودمانی در اینمدارس فراهم می گردد .این فرایند طی دو مرحله، مرحله اول توسط هن
- نمرات درس آنتن و الکترومغناطیس ثبت نهایی در سامانه شد.
-تمامی تمرینات ارسالی توسط دانشجویان در ایمیل و تلگرام لحاظ شد حتی تمرینهایی که بنا بود پذیرفته نشود.
-نمرات با ارفاق حداکثر اعمال شده است.
-پروژه های درس آنتن اعمال شده است.
موفق باشید.
با سلام و عرض تبریک و تهنیت به مناسبت دهه کرامت؛ فایل ریز نمرات نیمسال دوم98-97 بارگزاری شد!

نمرات نیمسال دوم 98-97در صورت داشتن هر گونه اعتراض اعم از نمره برگه، مباحثه، نمرات هفتگی و نمره نهایی تا پنجشنبه 20تیرماه1398فرصت دارید فقط از طریق سامانه پیامکی مدرسه به شماره 30002251000014 نام و نام خانوادگی، عنوان درس و مورد اعتراض را ارسال نمایید.بدیهی است به اعتراضات پس از این تاریخ، رسیدگی نخواهد شد.
تذکر: رمز فایل نمرات، همان رمزی است که برای شما پیامک شد
با سلام و احترام
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند نمرات درس سیستم عامل 2  در سامانه آموزش دانشگاه بارگذاری شده است، جهت اطلاع از نمره آزمون به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایید.
توجه:
1- دانشجویان می توانند هر گونه اعتراض نسبت به نمره خود را تا روز پنجشنبه مورخ (1398/10/19) ساعت 24:00 با ذکر مشخصات کامل خود و دلیل اعتراض  و عنوان اعتراض به نمره- نام و نام خانوادگی دانشجو  به آدرس ایمیل کلاس ارسال نمایند.
2- نمرات در نهایت ارفاق محاسبه شده اند و در صو
 
با سلام خدمت دانشجویان عزیز.
متاسفانه عملکرد دانشجویان در برگه ضعیف بود. با توجه به پایین بودن نمرات، نمره میان ترم به همه دانشجویان نمره ماکسیمم (بیشینه) 4 داده شد. به این ترتیب خیلی از دانشجویان به مرز گذراندن درس وارد شدند. نمره تمرین را آقای جعفری به من دادند که از دو نمره حساب شد. پایان ترم از 14 نمره بود که به این ترتیب نمرات بالای 6 موفق به گذراندن درس شدند. نمرات پایان ترم که پایین تر از شش هستند، بسیار ضعیف هستند که عملاً باید درس را بیف
ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ثبت نام آزمـــون های آزمایشی سنجش
شرکت تعاونی کارها آموزشی سنجش برگزار کننده آزمون های آزمایشی مرحله ای تمدید مهلت ثبت‌ عنوان آزمون آزمایشی تاریخ ۳۰ فروردین ۹۸ سنجش دهم. امتحان ‌های مهلت درج ‌نام تاریخ برگزاری دانا دوره مهلت درج نام با پایان روز جمعه تاریخ .
ادامه مطلب
این نمرات، نمرات خام برگه است. هر کس به نمره خود اعتراض دارد می تواند با ایمیل درخواست اوردن برگه خود را داشته باشد تا   در روز 5 بهمن ساعت 9 دفاع درس پایگاه داده ها برایش اورده شود. نمرات از هشت تا ده ، در صورت تحویل پروژه بالاتر از متوسط درس را خواهند گذراند و نمره های زیر هشت باید درس را تجدید نمایند.
 
نمرات بر روی نمودار رفته و به همه به طور مساوی ارفاق خواهد شد به همین علت هر گونه درخواست نمره و ارفاق به صورت فوری باعث کم شدن دو نمره از نمره
با سلام و احترام
ضمن آرزوی موفقیت برای تمام دانشجویان محترم در امتحانات نیمسال اول 98-99 به اطلاع میرساند نمرات آزمون نهایی درس طراحی صفحات وب در سامانه آموزش دانشگاه بارگذاری شده است، جهت اطلاع از نمره آزمون به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایید.
توجه:
1- دانشجویان می توانند هر گونه اعتراض نسبت به نمره خود را تا روز پنجشنبه مورخ (1398/10/12) ساعت 24:00 با ذکر مشخصات کامل خود و دلیل اعتراض  و عنوان اعتراض به نمره- نام و نام خانوادگی دانشجو  به آدرس ایم
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
اعلام نمرات مستمر و پایان ترم ، حل نمونه سوال از زوایای مثلث
ساماندهی و تکمیل دفاتر و جزوه ها و کتاب

دوم
سبک زندگی
تدریس بخش3 و شیوه های رفتاری
حل صفحه 63 تا 68

سوم
شیمی
اعلام نمرات 20 کلاس ، توضیح درباره مسابقات ازمایشگاه ، پیشرفت تحصیلی و نحوه تایین نمرات پایانی
حل نمونه سوال برای ازمون پیشرفت تحصیلی

چهارم
فارسی
تدریش درس 8 و توضیح درباره افعال اسنادی ، اعلام نمرات پ
سلام
برای مشاهده‎ی ریز نمرات کلیک کنید.
بارم:
امتحان عملی: 1؛ کوئیز: 3، حل تمرین: 3
میانترم و پایانترم به دو طریق محاسبه شده است و هر کدام بیشتر بود لحاظ شده است:
میانترم: 3، پایانترم: 10
میانترم: 6، پایانترم: 7
سقف حل تمرین بر اساس نمره برگه (میانترم + پایانترم) تعیین شده است.
تا آخر تیرماه به خودم مهلت دادم. آخرین مهلت.
اگر کرم فرمودند، که هیچ
اگر باز لایق نبودم، جنازه ام روی دست های مبارکشان خواهد ماند. دفنم کنند.
+ فکر میکنم این اولین پستی باشد که صریح ننوشتم. این هم خیانت در امانت. یک جور تلخی کشنده ای زیر زبانم حس میکنم که میخواهم تمام وجودم را به بیرون تف کنم. تف، تف.
سیستم اکسپرس اینتری کانادا معیارهای متعددی را در نظر می‌گیرد تا نمره‌ی متقاضی را مشخص کند. هر یک از معیارها، نمره خاصی دارد. نمرات اکسپرس اینتری کانادا به دو دسته‌ی نمرات اصلی و نمرات اضافی تقسیم می‌شود. اجازه دهید معیارهای هر دسته به همراه نمره‌ای که برای هر معیار در سیستم اکسپرس اینتری کانادا در نظر گرفته می‌شود را با هم مرور کنیم.لازم به ذکر است که ریز نمراتِ افراد مجرد و متاهل با هم تفاوت دارد، هرچند حداکثر نمرات هر دو گروه مجرد و مت
پیرو اطلاعیه مورخه ۹۸/۱۰/۰۴ پیرامون ثبت نام آزمون های ورود به حرفه نوبت دوم سال جاری، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسی و کاردانی و تعیین صلاحیت معماران تجربی اسفند ماه ۹۸ می رساند:
با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون های موصوف، عدم موفقیت برخی از داوطلبان در تکمیل مراحل ثبت نام و درخواست های بعضی از استان ها، مهلت ثبت نام این آزمون‌ها تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۶ تمدید می‌شود.
 
دفتر مقرر
1- آمار: کار آماری پرتو : بررسی فرض هر چه تمایز در نمرات ارزیابی عملکرد بیشتر باشد رضایت از مدیریت عملکرد هم بیشتر می شود. از روی محاسبه کوواریانس که حدود 0.4 شده بود. میانگین انحراف معیار هر بخش (میانگین میانگین نمرات 12 ماهه پرسنل) محاسبه شده و با رضایت از آیتم مدیریت عملکرد، همبستگی آن سنجیده شده است.
با سلام
قابل توجه کلیه دانشجویانی که با اینجانب درس داشتند، کلیه نمرات در سایت دانشگاه ثبت و تایید نهایی شده است و غیر قابل تغییر می‌باشند.
دانشجویانی که نسبت به نمرات ثبت شده اعتراضی دارند، قبل از روز 5 بهمن به دانشگاه محل تحصیل جهت رویت اوراق امتحانی مراجعه کنند تا نمره ی واقعی توسط آموزش دانشگاه ثبت شود.
موفق باشید. 
دانشجویانی که دروس معارف (تاریخ، تفسیر موضوعی قرآن، اندیشه اسلامی، اخلاق اسلامی) را با استاد داودی اخذ نموده اند، آخرین مهلت جهت تحویل تحقیق روز پنجشنبه 98/3/30 ساعت 11 می باشد.
ضمنا مهلت اعلام شده قابل تمدید نمی باشد و آموزش هیچ گونه مسئولیتی جهت تحویل آنها بعد از مهلت اعلام شده، ندارد.
با سلام
نمرات شما تا به امروز بدون در نظر گرفتن نمره امتحان پایانی محاسبه گردیده است.
برای مشاهده ی ریز نمرات می توانید فایل های زیر را دانلود کنید.
توجه فرمایید که در صورت بهتر شدن نمره ی امتحان پایانی امکان تجدید نظر در نمرات وجود دارد.
برای هریک از افراد بدترین نمره کوییز نیز حذف شده است. ( به هر کوییز یک نمره تعلق گرفته است. )
نمره ی حضور غیاب کلاس استاد و کلاس حل تمرین و نمرات مثبت حل تمرین نیز لحاظ شده است.
 
دانلود نمرات حل تمرین ( کلیک کنید
به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان بهمن ماه ۹۷ می‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه بهمن ۹۷ تا روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۰۹ تمدید گردیده است و داوطلبان می‌توانند تا پایان ساعت ۱۶ روز جمعه برای ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم بذکر است مهلت زمانی تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
تمدید مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی
معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد با اشاره به مهلت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: بر اساس فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ۲۸ خرداد ماه به عنوان پایان مهلت شرکت و ارسال آثار به این جشنواره اعلام شده بود؛ اما بر اساس درخواست‌های مستند مکرر از سوی کتابداران، اعضای کتابخانه‌ها، مدیران کل نهاد، مسئولان استانی و برخی دستگاه‌های شرکت کننده در جشنواره، دبیرخانه جشنواره کتاب
ضمن آرزوی توفیق به اطلاع میرساند تا شروع ترم بهمن 98 هیچگونه اطلاعرسانی حضوری تلفنی و مجازی صورت نمیگیرد.لطفا تا پایان امتحانات و اعلام نمرات از کسب اطلاع از بنده به هر صورت خودداری کنید. از اکنون تا پایان ترم و بسته شدن سایت نمرات تنها راه ارتباطی بنده با شما از طریق سایت دانشگاه خواهد بود. در مهلت مقرر امتحان دهید. در مهلت مقرر نمره خود را ببینید. در مهلت مقرر اگر اعتراضی دارید ثبت کنید و در مهلت مقرر اگر جواب اعتراضتان را دریافت نکردید و یا
این نمرات ، نمرات خام برگه های درس پایگاه داده ها است. کسانی که از هشت تا ده شده اند با اوردن پروژه بالاتر از حد متوسط می توانند درس را بگذرانند. نمره های کمتر از 8 قابلیت گذراندن درس را ندارند ولی می توانند پروژه را انجام داده و دفاع نمایند تا در نیمسال بعدی نیاز به انجام پروژه نداشته باشند و نمره همین نیمسال برای انها لحاظ شود. نمره ها از بیست است و  بعد از ضرب شدن در عدد 14 بر بیست تقسیم می شود (بارم 14 نمره برگه) و پروژه (6 + 1)هفت نمره دارد که با نم
{به نام خدا}(( مسابقه ی کتابخوانی نور ))به اطلاع تمامی عزیزان میرسانیم،مهلت ثبت نام در مسابقه ی کتابخوانی ، مسجد امام حسین(ع)سده لنجان تا ۱۵ مرداد ماه ۹۸ می باشد.**اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر****مبلغ ثبت نام،1000تومان می باشد**مکان ثبت نام:کتابخانه ی مسجد امام حسین(ع)ساعات مراجعه:ساعت16تا20تلفن تماس:03152437650اطلاع بیشتر در وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
زبان
تدریس تا صفحه 25
نوشتن 20 کلمه برای سه حرف g و s و u ، حل lesson 4 ورک بوک ، حل صفحه 26 و 27 کتاب text

دوم
فارسی
تدریس کتای تکمیلی تا صفحه 51 و امتحان از 4 درس اول
حل سوال 1 صفحه 49 ، کتاب انشا بیاورید

سوم
زیست
تدریس درس 13 و اعلام نمرات
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
قران
حل صفحه 66 و 69 ، اعلام نمرات
حل صفحات 67 و 70 (انس با قران) ، پرسش از قرائت
بسمه تعالی 
با توجه به این که ثبت نام طرح های مشابه طرح ارتقایی انصارالحجة تا ابتدای تیر وقت ثبت نام دارند لذا پایان ثبت نام در طرح انصارالحجة را 28 خرداد ماه قرار داده ایم تا طلابی که پذیرش نمی شوند امکان حضور در طرح های دیگر را داشته باشند. 
این مهلت قابل تمدید نیست 
آخرین مهلت ثبت  نام در طرح ارتقایی انصارالحجة 28 خرداد 98
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک
تدریس درس 8 تکمیلی و اعلان نمرات برگه
حل سوالات فرستاده شده در گروه برای ازمون پیشرفت تحصیلی

دوم
عربی
تدریس بخش اول درس 5 و اعلام نمرات برگه
امادگی برای پرسش دروس

سوم
ریاضی
حل تمرین از زوایای مثلث
حل سوالات 18.17.16.12.11.10 صفحه 55 و 56 تکمیلی در دفتر

چهارم
هنر
تدریس هنر های اوایی
از فصل هنر های اوایی : رنگ و ملودی و ریتم امتحان کتی برای دو جلسه بعد
به موجب ماده 306 قانون آیین دادرسی مدنی مهلت واخواهی از احکام غیابی برای کسانی که مقیم کشورند بیست روز و برای کسانی که خارج از کشور اقامت دارند دوماه از تاریخ ابلاغ واقعی خواهد بود ؛ مگر اینکه معترض به حکم ثابت نماید عدم اقدام به واخواهی در این مهلت به دلیل عذر موجه بوده است . به استناد سایت آیین دادرسی دینا موارد عذر موجه واخواهی خارج از مهلت بر اساس این ماده عبارتند از  مرضی که مانع از حرکت است ؛ فوت یکی از والدین یا همسر یا اولاد ؛ حوادث قهری
ترجمه رسمی کارنامه تحصیلی 
کارنامه تحصیلی به صورت جدا شامل کل نمراتی است که در انتهای سال تحصیلی چه در بین دانش آموزان و چه در بین دانشجویان دانشگاه مرسوم است , کارنامه تحصیلی به نوعی همان زیر نمرات است که مجموع به همراه میانگین کل نمرات در آن درج شده و برای متقاضی صادر می شود .
اما در مدارک تحصیلی و کارنامه کاملا دو مقوله جدا از هم دارد در کارنامه تحصیلی تمامی نمرات درج میگردد اما در مدرک تحصیلی یک مدرک به عنوان گواهینامه پایان سال که تنها م
وقتی اولین تریلر فیلم سونیک خارپشت منتشر شد به خاطر ظاهری که سونیک داشت طرفدارانش به شدت عصبانی شدند به شکلی که در تمامی شبکه های اجتماعی نظرات منفی بود و نظرسنجی تریلر فیلم نمرات منفی بیشتری نسبت به نمرات مثبت داشت.
ادامه مطلب
1- آمار: کار آماری پرتو : بررسی فرض هر چه تمایز در نمرات ارزیابی عملکرد بیشتر باشد رضایت از مدیریت عملکرد هم بیشتر می شود. از روی محاسبه کوواریانس که حدود 0.4 شده بود. میانگین انحراف معیار هر بخش (میانگین میانگین نمرات 12 ماهه پرسنل) محاسبه شده و با رضایت از آیتم مدیریت عملکرد، همبستگی آن سنجیده شده است.
2- تسلطی روی حوزه های مالی نداری، هم برای ارزیابی شرکت ها مثل جایزه تعالی این خیلی مهم و بدردبخور است و هم برای حوزه بررسی های بنیادین بورس
نمرات میان ترم محاسبات عددی در جدول زیر آورده شده است:
* نمرات از 6 نمره می‌باشد.

   شماره دانشجویی
   نمره برگه 

9702873
1.75

9703213
2.25

9703433
1.75

9602713
3

9603403
0.5

9704293
2.5

9603873
0.5

9705393
1.5

9706163
1.25

9606463
5.75

9707303
1.75

9707413
1

9707433
1.5

9707453
1.25

9707663
3.5

9707733
0.25

 
الف) نمرات کلاس پنج شنبه 
شماره دانشجویی               نمره
962168596                         3
952279578                         3
962187567                         4
943321636                         4
962108400                         4
972040108                         4
972013472                         4
952154453                         2
 
ب) نمرات کلاس سه شنبه
شماره دانشجویی               نمره
982035005                          2
972239088                          3
982248868                          3
982251566                          4
972
به استناد سایت آیین دادرسی دینا ، به موجب ماده 287 قانون آیین دادرسی مدنی تقاضای مهلت برای اتیان سوگند در دادگاه مورد پیش بینی قرار گرفته است که بر اساس این ماده " اگر کسی که باید سوگند یاد کند ، برای قبول یا رد سوگند مهلت بخواهد ، دادگاه می تواند به اندازه ای که موجب ضرر طرف نشود ، به او یک بار مهلت بدهد " . بنابراین بر اساس این ماده شخصی که بر اساس مقررات قانونی باید ادای سوگند نماید ، در صورتی که نسبت به ادای سوگند در دادگاه تقاضای مهلت کرده ب
شماره‌ی امسال مجموعه بازی‌های کال آو دیوتی عرضه شده است و به همین
مناسبت هم سایت‌ها و نشریات مختلف حوزه‌ی بازی، نقدها و نمرات خود نسبت به بازی Call of Duty: Modern Warfare
را منتشر کرده‌اند. شماره‌ی امسال کال آو دیوتی با اسم Modern Warfare
عرضه شده، چون سازندگان آن معتقدند که این بازی به اندازه‌ی شماره‌ی چهارم
این مجموعه متفاوت و البته مهم است.
ادامه مطلب
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان مهر ماه ۱۳۹۸ می‌رساند، با توجه به درخواست متقاضیان شرکت در آزمون‌های موصوف، مهلت ثبت‌نام آزمون‌ها تا روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۴ تمدید گردید و کلیه داوطلبان محترم می‌توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه با مراجعه به سامانه آزمون‌ها نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
با سلام و احترام 
بر اساس اعلام مهلت دفاع توسط پژوهش 11 ام دیماه آخرین فرصت دفاع در ترم جاری می باشد. لذا متقاضیان دفاع نهایی پایان نامه در زیر همین پست اعلام آمادگی بفرمایند تا برنامه ریزی انجام شود. لازم بذکر است حداقل یک هفته قبل تمامی کارهای اداری ( شهریه - آموزش) باید انجام شود و دو نسخه از ورژن نهایی پایان نامه پرینت ( دورو) فنری شده تحویل گروه شود. 
 
موفق باشید
 
 
مهلت برای تهیه وسایل تا دو هفته بعد از اعلام کار است.مهلت برای ارائه تا هفته سوم یعنی یک جلسه بعد از انجام کار یا بلافاصله پس از اتمام کار است.در صورت هر گونه سوال حتما نظرات خود را بنویسید.به اندازه  هفت کاشی  پنج در پنج بر روی کاغذ گلاسه پرینت گرفته شود.
ادامه مطلب
بر اساس مواد ۴۱ و ۴۷ آیین نامه اجرایی و آموزشی مدارس آخرین مهلت ثبت نام در مدارس با در نظر گرفتن کلیه موارد پایان مهرماه می باشد و بر اساس ماده ۲۶ آیین نامه مصوبه ۹۳۲ شورای عالی آموزش و پرورش آخرین مهلت چاپ دفتر آمار اول آبان ماه است
ادامه مطلب
با سلام خدمت همکاران محترم


 
کلیه همکارانی که در روزهای گذشته قادر به دریافت اطلاعات از سناد در سامانه عملیات متوسطه دوم نبودند از امروز این مشکل رفع شده است
 کلیه تغییراتی که در دو هفته قبل در سناد انجام شده بود ولی به دلیل نقص فنی در سناد قابل دریافت نبود از امروز در عملیات متوسطه دوم قابل دریافت می باشد مدارسی که نیازمند دریافت اطلاعات از سناد به عملیات متوسطه دوم اعم از نمرات کارآموزی-تصویر دانش آموزان-نمرات تغییر یافته-نمرات تغییر
دانشجویان گرامی

نمرات نهایی در سیستم گلستان اعلام می شود.
با توجه به ارفاقهای بسیار در تصحیح
برگه، بردن نمرات روی نمودار و همچنین لحاظ کردن فعالیتهای کلاسی، دیگر
نیازی به تحویل پروژه نیست و نمرات اعلام شده نهایی می باشد.


 
تغییرات اعمال شده در سامانه سناد1. امکان نمایش سابقه تحصیلی دانش آموزان داوطلب ازاد، طرح جامع و در منوی اصلاح سابقه تحصیلی دانش آموزان2. فعال شدن ثبت نام دی ماه برای مدارس متوسطه دوم و انتخاب واحد های دروس باقی مانده(راهنما در مدارس قرار داده شده است)3. امکان جستجو براساس موارد مورد نیاز در منوی جدول کنترلی کلاس های چند پایه4. امکان ثبت درخواست تغییررشته درون شاخه ای در همه مدارس برای دانش آموزانی که درخواست تکرار پایه داشتند با این شرط که د
به استناد سایت آیین دادرسی دینا اگر یکی از موارد عذر موجه واخواهی وجود داشته باشد ، شخص می تواند خارج از مهلت اقدام به واخواهی کند . البته واخواه باید دلایل موجه بودن عذر خود را ضمن دادخواست واخواهی خارج از موعد به دادگاه صادرکننده رای تقدیم نماید که در این صورت اگر دادگاه عذر واخواه را موجه تشخیص داد ، قرار قبول دادخواست واخواهی را صادر کرده و اجرای حکم نیز متوقف می شود و در غیر این صورت یعنی در صورتی که دادگاه عذر موجه برای عدم واخواهی در م
اگر قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارید و معدل و نمرات نهایی  که در سال سومه کسب کرده اید مطلوب نبوده می توانید در ترمیم معدل شرکت نمایید.
اگر دانش آموز پایه پیش دانشگاهی و یا پشت کنکوری 98 در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی هستید و در نمرات نهایی سال سوم دبیرستان نمرات مطلوبی را کسب نکرده اید و قصد شرکت در ترمیم معدل برای کنکور سراسری 98 را دارید این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید . ما در این پست مشاوره ای به طور کامل در مورد شرایط ثبت نام در
بعد از اینکه فایل ترجمه شده رو نگاه کردم و در نهایت تعجب دیدم که فقط اسم و فامیلم درست نوشته شده؛ برای اقای محترم نوشتم که مردممون به حرام خوری عادت کردن.
توی ریزنمرات ارشدم همه ی نمرات اشتباه وارد شده.
توی دانشنامه به جای her نوشتن his.
یهویی وسط ریز نمرات یه درس اصلا وارد نشده.
ظاهرا بعضی جاها که ترجمه براشون سخت بوده ترجمه نشده.
اسم دانشگام اشتباه نوشته شده.
و هزار تا ایراد ریز و درشت دیگه.
 
دوباره خودم از نو نشستم همه رو درست کردم تا بهشون بگم
کنکور سراسری بزرگترین رقابت علمی کشورمونه و به همین دلیل سازمان سنجش علاوه بر زمان اولیه ، تمدید مهلت ثبت نام کنکور ۹۹ رو واسه داوطلبای جا مونده از ثبت نام در نظر می گیره . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، سازمان سنجش بعد از تموم شدن زمان اولیه ، چند روزی رو به عنوان تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99 مشخص می کنه که داوطلبا می تونن تو این بازه وارد سایت بشن و ثبت نامشون رو انجام بدن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زی
اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار 98 فراموش نشود ، آخرین مهلت مقرر قانونی  ۱۵ تیر ماه می باشد.
مودیان مالیاتی مشمول مقررات ارزش افزوده می توانند از طریق مراجعه به کافی نت فرزاد نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات و عوارض ابرازی اقدام نمایند.
کاری ندارم اتفاقی که افتاده کدوم یک از این دو گزینه بوده
یا شاید بی نهایت گزینه و دلیل دیگر
ولی این اتفاق باعث شده برگردم به حدود 6 سال قبل
اون موقع که تازه وارد این شغل شده بودم
اون موقع هم وبلاگ داشتم و یک پست رمزدار نوشتم
قضیه این بود:
کلاسی داشتم که دانشجوهاش همه معلم بودند و تقریبا نزدیک بازنشستگی
حداقل در درس من به هیچ عنوان فعال نبودند (جز یکی دو نفر)
در امتحان هم عملکرد خوبی نداشتند
و اگر نمرات واقعی اعمال میشد دو سوم کلاس می افتادند
من 9
نمرات نهایی درس اصول سیستم های مخابراتی اعلام شده است.
نمرات نهایی درس سیگنالها و سیستمها اعلام شده است.
امکان بازبینی برگه ها برای این دو درس روز شنبه 28 دی خواهد بود.
زمان مراجعه دانشجویان درس اصول سیستم های مخابراتی ساعت 11 الی 12:30.
زمان مراجعه دانشجویان درس سیگنالها و سیستمها ساعت 12:30 الی 14.
حضرت صادق ع فرمود هر کس  گناهی کند هفت ساعت از روز در باره انها باو مهلت دهند پس اگر  سه بار گفت استغفرالله لا اله الا هو الحی القیوم ان گناه بر او نوشته نشود  شرح مجلسی ره. گوید این ذکر استغفارکه در این حدیث  است بیان فرد  اکمل است و گرنه. سایر اخبار بنحو اطلاق است و ذکر  مخصوصی برای استغفار بیان نکرده اند  و نیز انحضرت ع فرمود بنده مومن چون گناه کند خداوند اورا هفت  ساعت مهلت دهد  پس اگر از خدا امرزش خواست چیزی بر او نوشته  نشود و اگر این ساعت
به استناد سایت آیین دادرسی دینا در پاسخ به این سوال که ایراد رد دادرس تا چه زمانی قابل طرح است ، در ماده 87 قانون آیین دادرسی مدنی بیان شده است که بر اساس آن ، " ایرادات و اعتراضات باید تا پایان اولین جلسه دادرسی به عمل آید ؛ مگر این که سبب ایراد متعاقبا حادث شود " . بنابراین ، در حالت کلی زمانی که شخصی نسبت به دادرس اعتراض دارد ، تا پایان اولین جلسه ای که برای دادرسی تشکیل شده است فرصت و مهلت برای طرح ایراد رد دادرس را خواهد داشت . البته بر اساس ق
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
انتخاب رشته کنکور سراسری
سایتی در مورد انتخاب رشته
اطلاعاتی در مورد کنکور سراسری
مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹
اطلاعاتی در مورد مهلت انتخاب رشته
زمان انتخاب رشته کنکور
اطلاعاتی در مورد مقطع سراسری
تعیین رشته کنکور
سایتی در مورد کنکور 99
زمان مهلت انتخاب رشته سراسری
آخرین فرصت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹
داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99 نشده اند می توانند در بازه زمانی جداگانه ای که تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99 در اختیار آن ها قرار می گیرد نسبت به درج اطلاعات ثبت نامی خود در فرم اینترنتی مربوطه اقدام نمایند . به نقل از سایت مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هیوا ، سازمان سنجش به دنبال درخواست های مکرر داوطلبان جامانده از ثبت نام اقدام به تمدید مهلت ثبت نام ارشد فراگی
صبح پیام دادم به قلی زودی جواب داد
چقدر مهربونه این بشر این همه م باهاش دعوا میکنم
 همیشه م میذارم بعده چند ساعت پیاماشو سین میکنم
بعضی وقتام که حوصله ندارم یهو جوابشو نمی دم
اما به دل نمی گیره اصلا
ازش تقسیم بندی نمرات نورو رو پرسیدم
گفتم میدونی؟
گفت آره میدونم
فک کردم میخواد سر به سرم بذاره خواستم بگم خب خوش به حالت
دیدم داره می فرسته تقسیم بندیا رو منم پیاممو پاک کردم و تو سر ن گفتم خوب شد بی شعوریم رو بیشتر از این به رخش نکشیدم
بعدم تقس
بیا سعی کنیم واقع بین باشیم. امتحانای نهایی اون قدر ک ممکنه برای همه بی اهمیت باشه برای من نیست‌. من اگ بخام ب اون چیزی ک میخام برسم نیاز دارم ک نمره های دبیرستانم و معدلم خوب باشه. همه هی فاز میدن ک نه و اینا مهم نیست و هواست ب کنکورت باشه! اون ۶۰ درصد قضیه اس! در صورتی ک احتمالا ب نمرات دبیرستانم توجه زیادی بشه! نسبت ب همه نمرات بَد نیست ولی باید  بهتر از اینا باشه. خعلی بهتر!
از اون طرف هم اگ باز هم بخام ب اون چیزی ک میخام برسم نیاز دارم درصدها
حوزه های تحت پوششنقش استحصال آب باران در کاهش سیل، خشکسالی و رونق تولید، ارتقاء استاندارد ها، فرهنگ سازی و ترویج استحصال آب باران و بازچرخانی، ابعاد اقتصادی، اجتماعی و حقوقی استحصال آب باران
مهلت ارسال چکیده۱۳۹۸/۰۷/۱۰
مهلت ارسال اصل مقاله۱۳۹۸/۰۷/۱۰
تاریخ شروع۱۳۹۸/۰۹/۰۵

ادامه مطلب
هرترم یه استاد پیدا می‌شه که باهم اختلاف نظر داریم و ازهم خوشمون نمیاد قلبا، و من درسشو میخونم که 20 کمتر نشم و می‌نویسم که 20 نوشته باشم ولی نهایتا 14-15 دادن
و اینطوری معدل 19/5من به راحتی میشه18
و مسخره تر اینکه من ریاضیات مهندسی و الکترونیک و مدار و فیزیک های مختلف و فلان و فلان رو از این درس‌های این اساتید نمرات بسیار بالاتر می گرفتم.
 
خب آقای محترم اگر جنبه ی نقد شدن نداری یه سوال اجباری به اسم نقد نذار توی برگه امتحانت
خانم استاد اگر جنبه ی
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا بر اساس  ماده 65 قانون دیوان عدالت اداری مهلت تجدید نظر خواهی در دیوان عدالت اداری برای اشخاص مقیم ایران بیست روز از تاریخ ابلاغ رای است و موعد تجدید نظر برای اشخاص مقیم خارج از ایران دو ماه از تاریخ ابلاغ خواهد بود . به این معنا که زمانی که رای مرحله بدوی دیوان عدالت اداری ابلاغ گردید ، ظرف مهلت بیست روز کاری شخص مقیم ایران می تواند تقاضای تجدید نظر خواهی نماید و در صورتی که مقیم خارج از کشور باشد می تواند در
مردی ثروتمندعزرائیل نزدش آمد تا جانش را بگیردگریه و زاری کرد و مهلت خواست، اما عزرائیل نپذیرفتگفت:
همه دارایی ام را بگیر و فقط یک روز به من مهلت بده. باز هم فایده ای
نداشت. مرد گفت: پس فقط به اندازۀ نوشتن یک جمله به من وقت بده. عزرائیل
پذیرفتاو نوشت:من خواستم یک روز عمرم را 300هزار دینار بخرم، اما نفروختند.شما قدر عمرتان را بدانید، چون نه فروختنی است و نه خریدنی.
اطلاعیه جدید سامانه ثبت گوشی مسافری (رجیستری):
به اطلاع کلیه مسافرین گرامی و متقاضیان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافری می رسانیم:
مهلت ثبت گوشی های تلفن همراه مسافری سه ماه(به صورت روز شمار) از تاریخ ورودبه کشور می باشد.بدیهیست پس از اتمام این مهلت انجام فرآیند اظهار در سامانه مذکور به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.بنابراین ضروریست به محض ورود به کشور و پیش از اتمام مهلت سه ماهه نسبت به انجام عملیات اظهار از طریق سامانه ثبت گوشی مسافری اقدام
آگاهی از زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری از
مواردی است که برای داوطلبان جامانده از ثبت نام بسیار مهم است. داوطلبانی
که قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارند از 24 بهمن تا 2 اسفند ماه 97
این امکان را خواهند داشت تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت هزینه
ثبت نام برای تکمیل ثبت نام کنکور سراسری 98 خود اقدام نمایند. امکان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری برای
آن دسته از داوطلبانی که بنا به دلایل مختلف از ثبت نام اصلی کنکور سراسری
98 جا ماند
♨️ #رایتلی‌ها، جمعه‌ آخر هر ماه از رایتل هدیه بگیرید.
@Charge_MciBlog
شما می‌توانید در آخرین جمعه هر ماه، یک بسته اینترنت تا 30 گیگابایت یا یک بسته مکالمه جذاب هدیه بگیرید.
 
روش‌های فعال‌سازی بسته :
 کد دستوری #20*
 اپلیکیشن رایتل من / بسته هدیه من
@Charge_MciBlog
امکان فعال‌سازی بسته هدیه فقط یک‌بار در آخرین جمعه ماه امکان‌پذیر است.
 
⌛️مهلت فعال‌سازی بسته هدیه از بامداد روز جمعه (ساعت 00:00) تا ساعت 23:59 همان روز است و پس از آن امکان فعال‌سازی بسته هدیه
به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در
آزمون‌ سراسری سال 1398 که در مهلت تعیین شده (از تاریخ 97/11/24 لغایت 97/12/06) موفق به
دریافت کد سوابق تحصیلی نگردیده یا به هر دلیل دیگر نتوانسته‌اند نسبت به
ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند می رساند، مهلت مجدد برای ثبت‌نام‌ در آزمون‌ مذکور از روز یکشنبه مورخ 97/12/19 تا روز چهارشنبه مورخ 97/12/22 در نظرگرفته شده است . متقاضیانی که در زمان دریافت کد سوابق تحصیلی با مشکل مواجه می شوند هر چه سریعت
اظهارنامه مالیاتی
 
پس از گذشت سال ۹۱ به بعد ثبت اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی شد و در سامانه ی سازمان امور مالی کشور به صورت آنلاین و اینترنتی انجام خواهد شد و دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری به اداره مالیات و پر کردن فرم های طولانی مالیاتی ندارید. فرایند تهیه اظهارنامه مالیاتی به آسانی انجام می شود و تنها با سپری کردن چند دقیقه انجام خواهد شد. مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی هم در سایت امور مالیاتی کشور درج شده است پس هیچ جای نگرانی ندارد.
ته
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
سایتی درمورد انتخاب رشته
اطلاعات مهمی در مورد دانشگاه آزاد
مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد ۹۹
سایتی در مورد انتخاب رشته 99
آخرین فرصت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
سازمان سنجش هر سال علاوه بر بازه اولیه و بلافاصله بعد از تموم شدن زمان قانونی ثبت نام ، اقدام به تمدید مهلت ثبت نام دکتری ۹۹ می کنه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی دکتری تخصصی تحصیلیکو ، اونایی که نتونستن تو بازه اولیه ثبت نام آزمون دکترای رو انجام بدن ، بتونن تو آخرین زمان ثبت نام آزمون دکتری 99 ، وارد سایت سنجش بشن و ثبت نامشون رو انجام بدن .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/962/تمدید-مهلت-ثبت-نام-دکتری-
سلام
امروز میخوام اطلاعات حقوقی مهمی در اختیار شما بگذاریم
امیدواریم سایت هایی که معرفی میکنیم برای شما مفید باشد .
سایت مهم حقوقی
تجدیدنظر خواهی خارج از مهلت قانونی
اطلاعات مفید حقوقی
سایتی در مورد تجدید نظرخواهی
جرم انتشار عکس و فیلم خصوصی و تهدید به آن 
اطلاعاتی در مورد تجدید نظرخواهی خارج از مهلت
جرم انتشار عکس
اعتراض به رای خارج از وقت
سایتی د رمورد جرم انتشار عکس و فیلم
سایتی د رمورد اعتراض خارج از وقت
جرم تهدید انتشار عکس و فیلم
گذش
زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 کی است؟
با توجه به اینکه نمرات کسب شده دانش آموز جهت احراز شرایط علمی در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 برای ورود به پایه هفتم مهم است لذا زمان پیش ثبت نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد پس از پایان امتحانات خرداد شروع خواهد شد و زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 از اول تیر ماه آغاز خواهد شد.
مهلت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 تا چه تاریخی می باشد؟
مهلت پیش ثبت نام اینترنتی مدارس دوره اول متوسطه 98-99 به مدت دو هف
دانش آموزایی که از ثبت نام آزمون تیزهوشان تو زمان مقرر جا موندن پیگیر اطلاعیه ها برای اطلاع از زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هستن تا ثبت نامش خودشون رو برای این آزمون انجام بدن به نقل از سایت مشاوره تحصیلی مدارس تحصیلیکو آموزش و پرورش سمپاد تو بازه های مختلف فرصتی جهت تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان قرار میده .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1041/تمدید-مهلت-ثبت-نام-آزمون-تیزهوشان.h
اتحادیه اروپا در واکنش به مهلت ۶۰ روزه ایران برای اجرای تعهدات بانکی و نفتی اعلام کرد "هیچ ضرب‌الاجلی را از سوی تهران نمی‌پذیرد."
عدم پذیرش مهلت 60 روزه می تواند به این معنی باشد:
که اروپا برای تصمیم جدید ایران در خصوص برجام، ارزشی قائل نیست!
به بیان دیگر برای اروپا اهمیتی ندارد ایران چه تصمیمی اتخاذ کرده است! و آنچه را که برای اروپا مهم است اینکه  ایران نباید از برجام خارج شود!
و به تعبیر دیگری عدم پذیرش مهلت 60 روزه، به این مفهوم است که ایران
نمره GPA چیست و تبدیل نمره و معدل به GPA چگونه صورت می گیرد؟
GPA یا همان Grade Point Average، یک شیوه نمره دهی معتبر و متحدالشکل در سراسر جهان است که در بازۀ 0 تا 4 بوده و شیوه‌ای برای ارزش‌یابی تحصیلی در مدارس و دانشگاه‌های کشورهای مختلف (از جمله آمریکا، آلمان و کانادا) می باشد. تمامی دانشجویانی که برای اخذ پذیرش اقدام می کنند، باید این نمره در کارنامه خود به همراه داشته باشند.
همانطور که می دانید مبنای نمرات داده شده به دانشجویان در طول تحصیل در کشورمان
شرایط ورود به رشته ریاضی
برای ورود به رشته ی ریاضی باید :
نمره ریاضی 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی  و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر
بسمه تعالی
قابل توجه دانشجویان محترم درس ریاضی در شیمی
نمرات اولیه میانترم و پایانترم و پاسخ سوالات پابانترم همراه با بارم مربوطه در ادامه آمده است. از نمره کل ، 10 نمره مربوط به پایانترم و 10 نمره مربوط به میانترم می‌باشد. بابت حضور منظم، انجام تکالیف و کوییز مقادیری به این نمره اضافه خواهد شد. در صورت داشتن اعتراض و یا تقاضای رؤیت برگه از طریق آی دی درج شده در  قسمت "تماس با من" تقاضای خود را اعلام فرمایید.    موفق باشید - حیدری
فاطمه درخشان           70      کاربر ICDL
فاطمه مرتمی             95       کاربرICDL
ابوالفضل اسدپور          82       کاربرICDL
مریم سلطانیان          100      ICDL1  
سید عباس حسینی   100      ICDL1   
خدیجه نوری نژاد         75       ICDL1
محسن عباسی         81       ICDL1
ممنون من که خیلی زحمت کشیدی و خیلی درس خوندی و اصلا نخوابیدی تا این دوهفته عالی باشی:) میدونم از شدت نشستن های مداوم کمرت ناقص شده و از نخوابیدن چشمات لوچ و له و لورده شده.
تچکرات من؛) 
با نمرات عالی جز حسن تا الان معدلمان ۱۹ و خورده است ! خدا کند حسن ! مارا نیندازد.! زهرمارمان میشود:/ هم من،هم نمراتم،هم کارنامه ام.!
تفسیر نمرات آزمون 16عاملی کتل فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docتعداد صفحات: 13حجم فایل: 30 کیلوبایت قیمت: 19000 تومان 
دانلود پرسشنامه با موضوع تفسیر نمرات آزمون 16عاملی کتل ، 
در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
 
فهرست مطالب : 
 عوامل مرتبه اول آزمون شخصیتی کتل (16) PF
با هوش – کم هوش"  یا "هوش عمومی – نارسایی عقلی
پایداری هیجانی یا نیرومندی
عامل E سلطه، استیلا – اطاعت، تسلیم
عامل سرزندگی- دل مردگی
خلق استوار- خلق نارس و وابست
ادوای خ
" اطلاعیه اعلام نمرات"

از آنجا که جواب سوالات به دقت تصحیح خواهد شد دانشجویان محترم لطفا در پاسخ به سوالات امتحانی دقت لازم را بعمل آورند .

نمره امتحان :                                                18 نمره 

نمره حضور در کلاس و فعالیت کلاسی :        2 نمره

                                                             ------------

جمع کل نمره                                             20 نمره

 (به جواب سوالاتی که ناقص ویا ناخوانا
" اطلاعیه اعلام نمرات"

از آنجا که جواب سوالات به دقت تصحیح خواهد شد دانشجویان محترم لطفا در پاسخ به سوالات امتحانی دقت لازم را بعمل آورند .

نمره امتحان :                                                18 نمره 

نمره حضور در کلاس و فعالیت کلاسی :        2 نمره

                                                             ------------

جمع کل نمره                                             20 نمره

 
(به جواب سوالاتی که ناقص ویا ناخوان
حس همیشه داشتنت نه عشق و دلبستگیهنه قصه گسستنه نه حرف پیوستگیهعادت و عشق و عاطفه هر چه لغت تو عالمهبرای حس من و تو یه اسم گنگ و مبهمهتو این روزای بی کسی اگه به دادم نرسییه روز میای که دیر شده نمونده از من نفسی
==>> تکست اهنگ راز همیشگی از اینتر موزیک <<==
خواستن تو برای من فراتر از روح و تنهراز همیشگی شدن همیشه از تو گفتنهاگر تو مهلتم بدی مهلت مرگ نمیخوامبا تو به قصه میرسم همراه لحظه ها میامعادت و عشق و عاطفه هر چه لغت تو عالمهبرای حس من و تو
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درخصوص اعلام مهلت مجدد برای مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور و همچنین امکان ثبت‌نام برای داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند
 
 پیرو اطلاعیه مورخ 98/09/16 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آمو
لازم به ذکر است این نمرات مربوط به امتحان پایان ترم (از 20 نمره) و بدون در نظر گرفتن نمره فعالیت های کلاسی است.
البته نمره فعالیت های کلاسی و پروژه فقط به کسانی تعلق میگیرد که در کلاس حضور داشته اند و تمرینها و پروژه را به موقع تحویل داده اند. 
 
 زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ادبیات
امتحان فارسی+ تدریس کتاب تکمیلی درس 8
                           برای فردا کتاب وزارتی و تکمیلی آورده شود

دوم
مطالعات
درس های13توسط دانش آموزان اراه شد
                                 درس 11 توسط دانش آموزان اراه  شود

سوم
زبان
خواندن نمرات آزمون ترم + تدریس صفحات  23 و 24
درس 5 پیش خوانی شود + خرف های Gg , Ss , Uu  20  کلمه نوشته شود + صفحات 26 و 27 کتاب کار نوشته شود

چهارم
زیست
خواندن ن
شرایط ورود به رشته ریاضی
برای ورود به رشته ی ریاضی باید :
نمره ریاضی 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی  و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر
نگارش ۲۳٫۴ دانا متوسطه دوره دوم (۹۷۱۱۱۶) با تغییرات زیر   قابل دریافت می باشد.

رفع موارد گزارش شده
آخرین تغییرات در مورد صدور رای شورای عالی یا کمسیونهای استانی در مورد انتقال نمرات دی ماه به ترم تابستان در بخش ورود نمرات

نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزرسانی محتوای دروس از منابع داخلی سیستم دانا دربخش دوم سیستم را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری ویکبار بعداز بروزآوری از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید
دانلود نگارش جدید
یک کارنامه با نمرات خوب همیشه حس غرور را در والدین به وجود می‌آورد. این حس کاملاً طبیعی و قابل‌قبول است، اما گاهی در جمع فامیل و آشنایان، والدین کارنامه‌ی فرزندشان را با افتخار به دیگران نشان می‌دهند و از آن‌ها در مورد کارنامه‌ فرزندانشان می‌پرسند. این‌جا دیگر کارنامه ماهیت اصلی خود را از دست می‌دهد و به ابزاری برای فخرفروشی و ء نیاز به جلب‌توجه و برتری‌جویی والدین در میان اقوام و دوستان تبدیل می‌شود و از سوی دیگر، یک کارنامه با
زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 کی است؟
با توجه به اینکه نمرات کسب شده دانش آموز جهت احراز شرایط علمی در پیش ثبت نام مدارس شاهد 98-99 برای ورود به پایه هفتم مهم است لذا زمان پیش ثبت نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد پس از پایان امتحانات خرداد شروع خواهد شد و زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 از اول تیر ماه آغاز خواهد شد.
مهلت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 تا چه تاریخی می باشد؟
مهلت پیش ثبت نام اینترنتی مدارس دوره اول متوسطه 98-99 به مدت دو هفته ا
از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر
#موقت
این مجموعه پاورپوینت رشته آمار و ریاضی شامل فایل های زیر هست
 

ردیف
 
 
موضوع

اسلاید
 

1
پاورپوینت آمار ایدز  
35

2
پاورپوینت آمار خسارات علف های هرز گندم
29

3
پاورپوینت آموزش ریاضی 2
256

4
پاورپوینت انواع قطعات تولیدی در یک کارگاه یا شرکت
20

5
پاورپوینت بررسی آماری در مورد سطح نمرات میانگین دانش آموران در رشته ی نظری ( ریاضی – تجربی – انسانی )
45

6
پاورپوینت ریاضی پیش دانشگاهی
145

7
پاورپوینت ریاضی عمومی 2
483

8
پاورپوینت عامل های کاهش ازدواج
43
به استناد سایت آیین دادرسی دینا در صورتی که شاهدی به دادگاه معرفی شده باشد ولی شرایطی که برای شاهد در قانون ذکر شده را دارا نباشد ، طرف مقابل می تواند به اصطلاح حقوقی این شاهد را جرح نماید تا به شهادت وی اعتبار شهادت شرعی داده نشود . البته پس از جرح گواه در دادگاه توسط شخص ، طرف مقابل نیز می تواند با معرفی شاهد ، عدالت گواه معرفی شده را اثبات نماید که به آن تعدیل گواه نیز می گویند . جرح و تعدیل گواه تشریفات خاص و ویژه ای ندارد و جرح گواه علی القا
سلام آقای سبحانی.آقای سبحانی فایل خام ورود نمرات برای سازمان فنی حرفه ای رو دارید؟ ((مریم سعیدی فر))
با سلام خدمت همکار محترم
از آرشیو مطالب وبلاگ مطلبی با عنوان((راهنمای دروس مهارتی کاردانش)) که در تاریخ 21 اردیبهشت 98 منتشر شده است را مطالعه فرمایید
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام و عرض خسته نباشید و قبولی طاعات و عبادات شما استاد ارجمند حناب آقای سبحانی
(( معاون اجرایی از شهر املش استان گیلان ))
اطلاعات کلی
فایلی اکسلی با دو کاربرگ ایجاد کنید و موارد زیر را روی آن اعمال کنید:
در کاربرگ اول نمره درسی برای سه دانش آموز (مشابه جدول زیر ) طراحی کنید ( ما برای یک دانش آموز طراحی کرده ایم)
موارد قالب بندی را باتوجه به تمرین 4 رعایت کنید.
جمع تعداد واحد ها را در سلول C8 به کمک تابعSUM  انجام دهید
نمرات نوبت اول را در واحد مربوط به درس ضرب کنید و در ستونF روبروی هر درس بنویسید.
نمرات نوبت دوم را در واحد مربوط به درس ضرب کنید و در ستون G روبروی هر درس بنویسید.
جمع
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا در قانون مدنی سابق مهلتی ذکر شده بود که طرح دعاوی ناشی از به هم خوردن نامزدی صرفا در آن مهلت زمانی امکان پذیر بود که پس از گذشت مهلت زمانی مذکور دیگر اقامه دعوا برای مطالبه خسارات ناشی از بهم خوردن نامزدی امکان پذیر نبود . بر اساس این ماده " مدت مرور زمان دعاوی ناشی از بهم خوردن وصلت منظور دو سال است و از تاریخ به هم خوردن آن محسوب می شود " . با این حال با توجه به اینکه در فقه اسلامی مرور زمان شناخته نشده ب
سلام
امروز میخوایم در مورد برخی سایت حقوفی صحبت کنیم و با معرفی این سایت ها به برخی مشکلات حقوقی شما کمک کرده باشیم .
اطلاعات مهم حقوقی
اطلاعاتی در مورد مطالبه خسارت
سایتی در مورد مسائل حقوقی
مطالبه خسارت ناشی از عدم انجام تعهد
مهلت تجدید نظر خواهی از رأی و زمان آغاز درخواست
سایتی در مورد عدم انجام تعهد
اطلاعاتی در مورد مهلت تجدید نظر خواهی
اطلاعاتی در مورد مطالبه خسارت
سایتی در مورد رای و درخواست
مسئولیت قراردادی
زمان تجدید نظر خواهی
سایت
یادت نره دختر خونه
مهلت موندنت، مهلتمونه
اگه یه شب بی محلی کنی
شاید خدا داداشت و به صبح نرسونه
-شایع
پ ن: از یه بلاگر یه کتاب هدیه گرفتم . (به مناسبت تولدم) و برام جالب بود که مطمئن نبود از کتاب خوشم میاد کلا یا نه . 
پ ن: دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست
پ ن: آی ام آیرون من (اون لحظه آخر البته)
پ ن: 
پ ن:
هفته ی آینده، هفته ی شلوغی خواهد بود. پر از ددلاین و مهلت ارائه تمرین ها و بخشی از پروژه ها. با این حال تصمیم گرفته ام تمام روز های هفته ام بنویسم. نوشتن باعث تعمیق افکار می شود. افکارم به شدت پراکنده اند و به هر چیزفرصت تفکر سه ثانیه ای می دهم.
هفته ی آینده را باید بنویسم.
اعتراض به رأی کمیسیون ماده 100
 
آرای صادره از سوی کمیسیون ماه صد شهرداری پس از ابلاغ، قابل اعتراض در کمیسیون دیگری با اعضای جدید خواهد بود. و رأی این کمیسیون قطعی می‌باشد.
مرجع صالح برای اعتراض به رأی کمیسیون ماده 100
بر اساس بند 2 ماده 10 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، دیوان موظف به رسیدگی به اعتراضات و شکایت از آرای قطعی رأی کمیسیون ماده صد قانون شهرداری‌ها از جهت نقض (رد) قوانین و مقررات آنهاست و رأیی قطعی محسوب می‌شود که پس
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، سازمان سنجش بعد از اتمام زمان ثبت نام کنکور سراسری اقدام به تمدید زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 می کند . تمدید تاریخ ثبت نام آزمون 99 بلافاصله بعد از اتمام زمان ثبت نام صورت می گیرد و با توجه به اینکه این بازه زمانی آخرین تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 99 است داوطلبان میبایست نسبت به تکمیل فرم ثبت نام کنکور 99 در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند . 
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/4846/
همیشه کارنامه مهر و آبان شاهد بدترین نمرات کل سال تحصیلیه:)از من که گذشت ولی گلاب حماسه ای آفریده که اصلا ما هیچ ما نگاهمیگم گلاب واقعا چطور تونستی شش بشی اخه؟‌وی خودش در کارنامه صفر مستقیم داشت ولی خواهرش نمی دانست !( یک بیست داشتم وبعد به صورت تشویقی معلممون  یک صفر هم بهم کادو داد( مدیونین فکر کنین شیطنتی در کار بوده، من بچه شدیدا اروم که نه نا ارومی بودم)، فکر کنین میانگینم تو کارنامه شد ده)کمترین نمره شما چند بود؟؟
از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر
 
+به خاطر لیست پرپیمان فیلم های پیشنهاد شده ثابت می ماند :)
بر اساس ماده ی 11 قانون مرتبط با صدور چک، شکایت کیفری بر علیه فردی که چک برگشتی را صادر کرده است
شامل دو دوره ی شش ماهه می شود.
 
حال سوالی که پیش می آید این است که منظور از این دو دوره چیست؟
در ابتدا فردی که چک را در اختیار دارد، حداکثر تا شش ماه بعد از تاریخی که چک صادر شده است
فرصت دارد تا آن را برگشت زده و از بانک گواهی عدم پرداخت دریافت نماید
و بدین ترتیب شما تا شش ماه بعد از تاریخ چک مهلت برای برگشت زدن آن دارید.
 
 
و در صورتی که در این مدت شش
با سلام خدمت همکاران محترم
ششمین مطلب با عنوان یادآوری مطالبی بابت این روزهای کاری همکاران منتشر می شود
-------------------------------------------------------------------------------------------
ثبت نام کمیسیون تغییر رشته یازدهم به دوازدهم نظری در سناد فعال شده است و همکاران می توانند اگر چنین تغییر رشته ای داشته اند  در سناد ثبت نام کمیسیون بکنند.
-------------------------------------------------------------------------------------------
با اینکه پیام ورود نمرات کاردانش برای نوبت اول و دوم در سناد اطلاع رسانی شده است و
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

پیچ و رولپلاک نما با طناب,قیمت نماشویی ساختمان فیلم و سریال دانلود رایگان کتاب نقشه کشی سازه فروشگاه اینترنتی تولید و پخش بزرگ خان بابا فروش سایت مطب هوشمند در شیراز لباس کده من و مری دانش طاها ارومیه مونولوگ زراعت و اصلاح نباتات