نتایج جستجو برای عبارت :

نمرات ریاضی

با سلام
نمرات درس پردازش سیگنالهای دیجیتال به صورت موقت ثبت شده اند و نمرات نهایی مقداری از این نمرات بالاترند.
چون مهلت آموزش امروز به پایان می رسید نمرات خام بدون در نظر گرفتن پروژه ثبت گردیده اند و با ارسال پروژه، نهایی خواهند شد.
موفق باشید
باز خدا اموات ایشون رو غریق نور و رحمت بفرماید که هیچ جا از دایره‌ی ادب پا رو فراتر نگذاشته، دانشجو دارم قبل از اعلام نمرات فقط در حد پرستش، تملق نمیگه، غیر از پرستش همه چی میگه، اونوخ بعد از اعلام نمرات، فحش میده ها، از اون فحشا!!!! خب بنده‌ی خدا دَرسِت رو بخون، مثل خیلیای دیگه، لازم نیست نه احترام بیش از حد کنی و نه فحش بدی. 
ترجمه ریز نمرات 
صدور ریز نمرات در مرماکز آموزشی و دانشگاهی قابل انجام است , مراحل تایید زیر نمرات دانشگاهی حدودا کمتر از یک روز کاری زمان خواهد بود , , متولی این امر در دانشگاه های معمولا معاونت آموزشی بوده که قابلیت تائید صدور ریز نمرات را خواهند داشت .
دانشجویان محترم میتوانند برای دریافت ریز نمرات به سایت دانشگاه خود مراجعه نمایند و یا به صورت حضوری اقدام به دریافت ریز نمرات کنند .
صدور ریز نمرات طبق آئین نامه مصوب دانشجویی و دانشگاهی دا
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
رياضي
اعلام نمرات مستمر و پایان ترم ، حل نمونه سوال از زوایای مثلث
ساماندهی و تکمیل دفاتر و جزوه ها و کتاب

دوم
سبک زندگی
تدریس بخش3 و شیوه های رفتاری
حل صفحه 63 تا 68

سوم
شیمی
اعلام نمرات 20 کلاس ، توضیح درباره مسابقات ازمایشگاه ، پیشرفت تحصیلی و نحوه تایین نمرات پایانی
حل نمونه سوال برای ازمون پیشرفت تحصیلی

چهارم
فارسی
تدریش درس 8 و توضیح درباره افعال اسنادی ، اعلام نمرات پ
به اطلاع دانشجویان گرامی درس حسابداری پیشرفته ۱ می رساند که نمرات امروز نهم تیر اعلام می گردد. جهت اطلاع رتبه اول تا سوم نمرات این درس به شرح زیر است:
رتبه اول خانم فریده بهمنی۱۸/۵
رتبه دوم خانم سارا مفاخری ۱۷/۵
رتبه سوم مشترک خانم ها حدیث رستگاری،اوین رضایی،سارا فیروزی و پرستو رحمانی۱۷
دریافت لیست نمرات و ثبت نمرات پودمان‌ها
فایل راهنمای "دریافت لیست نمرات و ثبت نمرات پودمان ها" در سامانه سناد آماده شده در واحد پشتیبانی پرتال خبری سناد، برای راهنمایی کار با سامانه سناد جهت "ثبت نمرات پودمان" ویژه مدارس " فنی حرفه ای  " مورد استفاده قرار می گیرد.

دریافت لیست نمرات و ثبت نمرات پودمان‌ها با افزودن این لینک به "مدارس فنی حرفه ای" امکان ثبت نمرات دروس پودمانی در اینمدارس فراهم می گردد .این فرایند طی دو مرحله، مرحله اول توسط هن
- نمرات درس آنتن و الکترومغناطیس ثبت نهایی در سامانه شد.
-تمامی تمرینات ارسالی توسط دانشجویان در ایمیل و تلگرام لحاظ شد حتی تمرینهایی که بنا بود پذیرفته نشود.
-نمرات با ارفاق حداکثر اعمال شده است.
-پروژه های درس آنتن اعمال شده است.
موفق باشید.
با سلام و عرض تبریک و تهنیت به مناسبت دهه کرامت؛ فایل ریز نمرات نیمسال دوم98-97 بارگزاری شد!

نمرات نیمسال دوم 98-97در صورت داشتن هر گونه اعتراض اعم از نمره برگه، مباحثه، نمرات هفتگی و نمره نهایی تا پنجشنبه 20تیرماه1398فرصت دارید فقط از طریق سامانه پیامکی مدرسه به شماره 30002251000014 نام و نام خانوادگی، عنوان درس و مورد اعتراض را ارسال نمایید.بدیهی است به اعتراضات پس از این تاریخ، رسیدگی نخواهد شد.
تذکر: رمز فایل نمرات، همان رمزی است که برای شما پیامک شد
با سلام و احترام
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند نمرات درس سیستم عامل 2  در سامانه آموزش دانشگاه بارگذاری شده است، جهت اطلاع از نمره آزمون به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایید.
توجه:
1- دانشجویان می توانند هر گونه اعتراض نسبت به نمره خود را تا روز پنجشنبه مورخ (1398/10/19) ساعت 24:00 با ذکر مشخصات کامل خود و دلیل اعتراض  و عنوان اعتراض به نمره- نام و نام خانوادگی دانشجو  به آدرس ایمیل کلاس ارسال نمایند.
2- نمرات در نهایت ارفاق محاسبه شده اند و در صو
شرایط ورود به رشته رياضي
برای ورود به رشته ی رياضي باید :
نمره رياضي 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
نمرات دروس علوم تجربی و رياضي در پایه هفتم و هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
مجموع سه نمره کسب شده در درس رياضي  و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک
تدریس درس 8 تکمیلی و اعلان نمرات برگه
حل سوالات فرستاده شده در گروه برای ازمون پیشرفت تحصیلی

دوم
عربی
تدریس بخش اول درس 5 و اعلام نمرات برگه
امادگی برای پرسش دروس

سوم
رياضي
حل تمرین از زوایای مثلث
حل سوالات 18.17.16.12.11.10 صفحه 55 و 56 تکمیلی در دفتر

چهارم
هنر
تدریس هنر های اوایی
از فصل هنر های اوایی : رنگ و ملودی و ریتم امتحان کتی برای دو جلسه بعد
 
با سلام خدمت دانشجویان عزیز.
متاسفانه عملکرد دانشجویان در برگه ضعیف بود. با توجه به پایین بودن نمرات، نمره میان ترم به همه دانشجویان نمره ماکسیمم (بیشینه) 4 داده شد. به این ترتیب خیلی از دانشجویان به مرز گذراندن درس وارد شدند. نمره تمرین را آقای جعفری به من دادند که از دو نمره حساب شد. پایان ترم از 14 نمره بود که به این ترتیب نمرات بالای 6 موفق به گذراندن درس شدند. نمرات پایان ترم که پایین تر از شش هستند، بسیار ضعیف هستند که عملاً باید درس را بیف
این نمرات، نمرات خام برگه است. هر کس به نمره خود اعتراض دارد می تواند با ایمیل درخواست اوردن برگه خود را داشته باشد تا   در روز 5 بهمن ساعت 9 دفاع درس پایگاه داده ها برایش اورده شود. نمرات از هشت تا ده ، در صورت تحویل پروژه بالاتر از متوسط درس را خواهند گذراند و نمره های زیر هشت باید درس را تجدید نمایند.
 
نمرات بر روی نمودار رفته و به همه به طور مساوی ارفاق خواهد شد به همین علت هر گونه درخواست نمره و ارفاق به صورت فوری باعث کم شدن دو نمره از نمره
با سلام و احترام
ضمن آرزوی موفقیت برای تمام دانشجویان محترم در امتحانات نیمسال اول 98-99 به اطلاع میرساند نمرات آزمون نهایی درس طراحی صفحات وب در سامانه آموزش دانشگاه بارگذاری شده است، جهت اطلاع از نمره آزمون به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایید.
توجه:
1- دانشجویان می توانند هر گونه اعتراض نسبت به نمره خود را تا روز پنجشنبه مورخ (1398/10/12) ساعت 24:00 با ذکر مشخصات کامل خود و دلیل اعتراض  و عنوان اعتراض به نمره- نام و نام خانوادگی دانشجو  به آدرس ایم
شرایط ورود به رشته رياضي
برای ورود به رشته ی رياضي باید :
نمره رياضي 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
نمرات دروس علوم تجربی و رياضي در پایه هفتم و هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
مجموع سه نمره کسب شده در درس رياضي  و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر
سلام
برای مشاهده‎ی ریز نمرات کلیک کنید.
بارم:
امتحان عملی: 1؛ کوئیز: 3، حل تمرین: 3
میانترم و پایانترم به دو طریق محاسبه شده است و هر کدام بیشتر بود لحاظ شده است:
میانترم: 3، پایانترم: 10
میانترم: 6، پایانترم: 7
سقف حل تمرین بر اساس نمره برگه (میانترم + پایانترم) تعیین شده است.
سیستم اکسپرس اینتری کانادا معیارهای متعددی را در نظر می‌گیرد تا نمره‌ی متقاضی را مشخص کند. هر یک از معیارها، نمره خاصی دارد. نمرات اکسپرس اینتری کانادا به دو دسته‌ی نمرات اصلی و نمرات اضافی تقسیم می‌شود. اجازه دهید معیارهای هر دسته به همراه نمره‌ای که برای هر معیار در سیستم اکسپرس اینتری کانادا در نظر گرفته می‌شود را با هم مرور کنیم.لازم به ذکر است که ریز نمراتِ افراد مجرد و متاهل با هم تفاوت دارد، هرچند حداکثر نمرات هر دو گروه مجرد و مت
1- آمار: کار آماری پرتو : بررسی فرض هر چه تمایز در نمرات ارزیابی عملکرد بیشتر باشد رضایت از مدیریت عملکرد هم بیشتر می شود. از روی محاسبه کوواریانس که حدود 0.4 شده بود. میانگین انحراف معیار هر بخش (میانگین میانگین نمرات 12 ماهه پرسنل) محاسبه شده و با رضایت از آیتم مدیریت عملکرد، همبستگی آن سنجیده شده است.
نمرات پایانی شما در سایت واردشده است. با توجه به اینکه در روال کاری ما تغییر نمره بسیار بندرت صورت میگیرد به همین دلیل در تصحیح و نمره گذاری نهایت دقت انجام شده است. با  اینحال  توصیه میشود در مهلت مقرر در صورتی که اعتراض دارید اعتراض خود را ثبت کنید. مواردی که در اعتراض شما بررسی میشود شامل سه مورد است
1. نمره ورقه
2. نمره آزمون کلاسی
3. نمره ترجمه متن
با سلام
قابل توجه کلیه دانشجویانی که با اینجانب درس داشتند، کلیه نمرات در سایت دانشگاه ثبت و تایید نهایی شده است و غیر قابل تغییر می‌باشند.
دانشجویانی که نسبت به نمرات ثبت شده اعتراضی دارند، قبل از روز 5 بهمن به دانشگاه محل تحصیل جهت رویت اوراق امتحانی مراجعه کنند تا نمره ی واقعی توسط آموزش دانشگاه ثبت شود.
موفق باشید. 
این مجموعه پاورپوینت رشته آمار و رياضي شامل فایل های زیر هست
 

ردیف
 
 
موضوع

اسلاید
 

1
پاورپوینت آمار ایدز  
35

2
پاورپوینت آمار خسارات علف های هرز گندم
29

3
پاورپوینت آموزش رياضي 2
256

4
پاورپوینت انواع قطعات تولیدی در یک کارگاه یا شرکت
20

5
پاورپوینت بررسی آماری در مورد سطح نمرات میانگین دانش آموران در رشته ی نظری ( رياضي – تجربی – انسانی )
45

6
پاورپوینت رياضي پیش دانشگاهی
145

7
پاورپوینت رياضي عمومی 2
483

8
پاورپوینت عامل های کاهش ازدواج
43
با سلام
نمرات شما تا به امروز بدون در نظر گرفتن نمره امتحان پایانی محاسبه گردیده است.
برای مشاهده ی ریز نمرات می توانید فایل های زیر را دانلود کنید.
توجه فرمایید که در صورت بهتر شدن نمره ی امتحان پایانی امکان تجدید نظر در نمرات وجود دارد.
برای هریک از افراد بدترین نمره کوییز نیز حذف شده است. ( به هر کوییز یک نمره تعلق گرفته است. )
نمره ی حضور غیاب کلاس استاد و کلاس حل تمرین و نمرات مثبت حل تمرین نیز لحاظ شده است.
 
دانلود نمرات حل تمرین ( کلیک کنید
این نمرات ، نمرات خام برگه های درس پایگاه داده ها است. کسانی که از هشت تا ده شده اند با اوردن پروژه بالاتر از حد متوسط می توانند درس را بگذرانند. نمره های کمتر از 8 قابلیت گذراندن درس را ندارند ولی می توانند پروژه را انجام داده و دفاع نمایند تا در نیمسال بعدی نیاز به انجام پروژه نداشته باشند و نمره همین نیمسال برای انها لحاظ شود. نمره ها از بیست است و  بعد از ضرب شدن در عدد 14 بر بیست تقسیم می شود (بارم 14 نمره برگه) و پروژه (6 + 1)هفت نمره دارد که با نم
بسمه تعالی
قابل توجه دانشجویان محترم درس رياضي در شیمی
نمرات اولیه میانترم و پایانترم و پاسخ سوالات پابانترم همراه با بارم مربوطه در ادامه آمده است. از نمره کل ، 10 نمره مربوط به پایانترم و 10 نمره مربوط به میانترم می‌باشد. بابت حضور منظم، انجام تکالیف و کوییز مقادیری به این نمره اضافه خواهد شد. در صورت داشتن اعتراض و یا تقاضای رؤیت برگه از طریق آی دی درج شده در  قسمت "تماس با من" تقاضای خود را اعلام فرمایید.    موفق باشید - حیدری
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
زبان
تدریس تا صفحه 25
نوشتن 20 کلمه برای سه حرف g و s و u ، حل lesson 4 ورک بوک ، حل صفحه 26 و 27 کتاب text

دوم
فارسی
تدریس کتای تکمیلی تا صفحه 51 و امتحان از 4 درس اول
حل سوال 1 صفحه 49 ، کتاب انشا بیاورید

سوم
زیست
تدریس درس 13 و اعلام نمرات
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
قران
حل صفحه 66 و 69 ، اعلام نمرات
حل صفحات 67 و 70 (انس با قران) ، پرسش از قرائت
ترجمه رسمی کارنامه تحصیلی 
کارنامه تحصیلی به صورت جدا شامل کل نمراتی است که در انتهای سال تحصیلی چه در بین دانش آموزان و چه در بین دانشجویان دانشگاه مرسوم است , کارنامه تحصیلی به نوعی همان زیر نمرات است که مجموع به همراه میانگین کل نمرات در آن درج شده و برای متقاضی صادر می شود .
اما در مدارک تحصیلی و کارنامه کاملا دو مقوله جدا از هم دارد در کارنامه تحصیلی تمامی نمرات درج میگردد اما در مدرک تحصیلی یک مدرک به عنوان گواهینامه پایان سال که تنها م
اگر قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارید و معدل و نمرات نهایی  که در سال سومه کسب کرده اید مطلوب نبوده می توانید در ترمیم معدل شرکت نمایید.
اگر دانش آموز پایه پیش دانشگاهی و یا پشت کنکوری 98 در رشته های رياضي ، تجربی و انسانی هستید و در نمرات نهایی سال سوم دبیرستان نمرات مطلوبی را کسب نکرده اید و قصد شرکت در ترمیم معدل برای کنکور سراسری 98 را دارید این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید . ما در این پست مشاوره ای به طور کامل در مورد شرایط ثبت نام در
وقتی اولین تریلر فیلم سونیک خارپشت منتشر شد به خاطر ظاهری که سونیک داشت طرفدارانش به شدت عصبانی شدند به شکلی که در تمامی شبکه های اجتماعی نظرات منفی بود و نظرسنجی تریلر فیلم نمرات منفی بیشتری نسبت به نمرات مثبت داشت.
ادامه مطلب
1- آمار: کار آماری پرتو : بررسی فرض هر چه تمایز در نمرات ارزیابی عملکرد بیشتر باشد رضایت از مدیریت عملکرد هم بیشتر می شود. از روی محاسبه کوواریانس که حدود 0.4 شده بود. میانگین انحراف معیار هر بخش (میانگین میانگین نمرات 12 ماهه پرسنل) محاسبه شده و با رضایت از آیتم مدیریت عملکرد، همبستگی آن سنجیده شده است.
2- تسلطی روی حوزه های مالی نداری، هم برای ارزیابی شرکت ها مثل جایزه تعالی این خیلی مهم و بدردبخور است و هم برای حوزه بررسی های بنیادین بورس
نمرات میان ترم محاسبات عددی در جدول زیر آورده شده است:
* نمرات از 6 نمره می‌باشد.

   شماره دانشجویی
   نمره برگه 

9702873
1.75

9703213
2.25

9703433
1.75

9602713
3

9603403
0.5

9704293
2.5

9603873
0.5

9705393
1.5

9706163
1.25

9606463
5.75

9707303
1.75

9707413
1

9707433
1.5

9707453
1.25

9707663
3.5

9707733
0.25

 
الف) نمرات کلاس پنج شنبه 
شماره دانشجویی               نمره
962168596                         3
952279578                         3
962187567                         4
943321636                         4
962108400                         4
972040108                         4
972013472                         4
952154453                         2
 
ب) نمرات کلاس سه شنبه
شماره دانشجویی               نمره
982035005                          2
972239088                          3
982248868                          3
982251566                          4
972
شماره‌ی امسال مجموعه بازی‌های کال آو دیوتی عرضه شده است و به همین
مناسبت هم سایت‌ها و نشریات مختلف حوزه‌ی بازی، نقدها و نمرات خود نسبت به بازی Call of Duty: Modern Warfare
را منتشر کرده‌اند. شماره‌ی امسال کال آو دیوتی با اسم Modern Warfare
عرضه شده، چون سازندگان آن معتقدند که این بازی به اندازه‌ی شماره‌ی چهارم
این مجموعه متفاوت و البته مهم است.
ادامه مطلب
با سلام خدمت همکاران محترم


 
کلیه همکارانی که در روزهای گذشته قادر به دریافت اطلاعات از سناد در سامانه عملیات متوسطه دوم نبودند از امروز این مشکل رفع شده است
 کلیه تغییراتی که در دو هفته قبل در سناد انجام شده بود ولی به دلیل نقص فنی در سناد قابل دریافت نبود از امروز در عملیات متوسطه دوم قابل دریافت می باشد مدارسی که نیازمند دریافت اطلاعات از سناد به عملیات متوسطه دوم اعم از نمرات کارآموزی-تصویر دانش آموزان-نمرات تغییر یافته-نمرات تغییر
دانشجویان گرامی

نمرات نهایی در سیستم گلستان اعلام می شود.
با توجه به ارفاقهای بسیار در تصحیح
برگه، بردن نمرات روی نمودار و همچنین لحاظ کردن فعالیتهای کلاسی، دیگر
نیازی به تحویل پروژه نیست و نمرات اعلام شده نهایی می باشد.


 
تغییرات اعمال شده در سامانه سناد1. امکان نمایش سابقه تحصیلی دانش آموزان داوطلب ازاد، طرح جامع و در منوی اصلاح سابقه تحصیلی دانش آموزان2. فعال شدن ثبت نام دی ماه برای مدارس متوسطه دوم و انتخاب واحد های دروس باقی مانده(راهنما در مدارس قرار داده شده است)3. امکان جستجو براساس موارد مورد نیاز در منوی جدول کنترلی کلاس های چند پایه4. امکان ثبت درخواست تغییررشته درون شاخه ای در همه مدارس برای دانش آموزانی که درخواست تکرار پایه داشتند با این شرط که د
بعد از اینکه فایل ترجمه شده رو نگاه کردم و در نهایت تعجب دیدم که فقط اسم و فامیلم درست نوشته شده؛ برای اقای محترم نوشتم که مردممون به حرام خوری عادت کردن.
توی ریزنمرات ارشدم همه ی نمرات اشتباه وارد شده.
توی دانشنامه به جای her نوشتن his.
یهویی وسط ریز نمرات یه درس اصلا وارد نشده.
ظاهرا بعضی جاها که ترجمه براشون سخت بوده ترجمه نشده.
اسم دانشگام اشتباه نوشته شده.
و هزار تا ایراد ریز و درشت دیگه.
 
دوباره خودم از نو نشستم همه رو درست کردم تا بهشون بگم
کاری ندارم اتفاقی که افتاده کدوم یک از این دو گزینه بوده
یا شاید بی نهایت گزینه و دلیل دیگر
ولی این اتفاق باعث شده برگردم به حدود 6 سال قبل
اون موقع که تازه وارد این شغل شده بودم
اون موقع هم وبلاگ داشتم و یک پست رمزدار نوشتم
قضیه این بود:
کلاسی داشتم که دانشجوهاش همه معلم بودند و تقریبا نزدیک بازنشستگی
حداقل در درس من به هیچ عنوان فعال نبودند (جز یکی دو نفر)
در امتحان هم عملکرد خوبی نداشتند
و اگر نمرات واقعی اعمال میشد دو سوم کلاس می افتادند
من 9
نمرات نهایی درس اصول سیستم های مخابراتی اعلام شده است.
نمرات نهایی درس سیگنالها و سیستمها اعلام شده است.
امکان بازبینی برگه ها برای این دو درس روز شنبه 28 دی خواهد بود.
زمان مراجعه دانشجویان درس اصول سیستم های مخابراتی ساعت 11 الی 12:30.
زمان مراجعه دانشجویان درس سیگنالها و سیستمها ساعت 12:30 الی 14.
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
رياضي 
تحویل نمرات امتحانات و حل انها
نوشتن تمام سوالات برگه امتحان در دفتر به همراه امضای اولیا در برگه

دوم
اجتماعی
تدرس درس 10  و مقداری از درس 11
پرسش از درس های 11 10 9 8 و انجام فعالیت ها 

سوم
ورزش
تست طناب زنی
امادگی برای جاسه بعد

چهارم
معارف
امتحان هدیه از درس 1 تا 5 . تدریس درس 6
امادگی برای جلسه بعد
صبح پیام دادم به قلی زودی جواب داد
چقدر مهربونه این بشر این همه م باهاش دعوا میکنم
 همیشه م میذارم بعده چند ساعت پیاماشو سین میکنم
بعضی وقتام که حوصله ندارم یهو جوابشو نمی دم
اما به دل نمی گیره اصلا
ازش تقسیم بندی نمرات نورو رو پرسیدم
گفتم میدونی؟
گفت آره میدونم
فک کردم میخواد سر به سرم بذاره خواستم بگم خب خوش به حالت
دیدم داره می فرسته تقسیم بندیا رو منم پیاممو پاک کردم و تو سر ن گفتم خوب شد بی شعوریم رو بیشتر از این به رخش نکشیدم
بعدم تقس
بیا سعی کنیم واقع بین باشیم. امتحانای نهایی اون قدر ک ممکنه برای همه بی اهمیت باشه برای من نیست‌. من اگ بخام ب اون چیزی ک میخام برسم نیاز دارم ک نمره های دبیرستانم و معدلم خوب باشه. همه هی فاز میدن ک نه و اینا مهم نیست و هواست ب کنکورت باشه! اون ۶۰ درصد قضیه اس! در صورتی ک احتمالا ب نمرات دبیرستانم توجه زیادی بشه! نسبت ب همه نمرات بَد نیست ولی باید  بهتر از اینا باشه. خعلی بهتر!
از اون طرف هم اگ باز هم بخام ب اون چیزی ک میخام برسم نیاز دارم درصدها
هرترم یه استاد پیدا می‌شه که باهم اختلاف نظر داریم و ازهم خوشمون نمیاد قلبا، و من درسشو میخونم که 20 کمتر نشم و می‌نویسم که 20 نوشته باشم ولی نهایتا 14-15 دادن
و اینطوری معدل 19/5من به راحتی میشه18
و مسخره تر اینکه من رياضيات مهندسی و الکترونیک و مدار و فیزیک های مختلف و فلان و فلان رو از این درس‌های این اساتید نمرات بسیار بالاتر می گرفتم.
 
خب آقای محترم اگر جنبه ی نقد شدن نداری یه سوال اجباری به اسم نقد نذار توی برگه امتحانت
خانم استاد اگر جنبه ی
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
رياضي
تدریس و حل تمرین از چندضلعی ها
حل کتاب درسی تا صفحه 50

دوم
اجتماعی
تدریس درس 13
فعالیت،خلاصه و . درس 13 کامل و برای ازمون پیشرفت تحصیلی نمونه سوال حل شود

سوم
ورزش
تدریس حرکت گهواره
تمرین حرکت گهواره

چهارم
هدیه
اعلام نمرات کارنامه،توضیح درباره درس 8 و ازمون پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد
نمره GPA چیست و تبدیل نمره و معدل به GPA چگونه صورت می گیرد؟
GPA یا همان Grade Point Average، یک شیوه نمره دهی معتبر و متحدالشکل در سراسر جهان است که در بازۀ 0 تا 4 بوده و شیوه‌ای برای ارزش‌یابی تحصیلی در مدارس و دانشگاه‌های کشورهای مختلف (از جمله آمریکا، آلمان و کانادا) می باشد. تمامی دانشجویانی که برای اخذ پذیرش اقدام می کنند، باید این نمره در کارنامه خود به همراه داشته باشند.
همانطور که می دانید مبنای نمرات داده شده به دانشجویان در طول تحصیل در کشورمان
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
رياضي
حل تمریت از ب م م و ک م م 
سوال6 صفحه 83 کتاب تکمیلی در دفتر ، سوال1 صفحه 82 تکمیلی در دفتر ، سوال 7 صفحه 84 تکمیلی در دفتر ، سوال 12 و 13 صفحه 85 تکمیلی در دفتر

دوم
سبک زندگی
تدریس تا صفحه79 ، تمرین قرائت قران
در اوردن سوال و حل سوالات صفحات 80 تا 87

سوم
شیمی
پیش ازمون پیشرفت تحصیلی از فصل 3 ، حل سوالات امتحان و دادن نمرات
امادگی برای پیشرفت تحصیلی

چهارم
فارسی
خواندن انشا ها و شعر
فاطمه درخشان           70      کاربر ICDL
فاطمه مرتمی             95       کاربرICDL
ابوالفضل اسدپور          82       کاربرICDL
مریم سلطانیان          100      ICDL1  
سید عباس حسینی   100      ICDL1   
خدیجه نوری نژاد         75       ICDL1
محسن عباسی         81       ICDL1
ممنون من که خیلی زحمت کشیدی و خیلی درس خوندی و اصلا نخوابیدی تا این دوهفته عالی باشی:) میدونم از شدت نشستن های مداوم کمرت ناقص شده و از نخوابیدن چشمات لوچ و له و لورده شده.
تچکرات من؛) 
با نمرات عالی جز حسن تا الان معدلمان ۱۹ و خورده است ! خدا کند حسن ! مارا نیندازد.! زهرمارمان میشود:/ هم من،هم نمراتم،هم کارنامه ام.!
تفسیر نمرات آزمون 16عاملی کتل فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docتعداد صفحات: 13حجم فایل: 30 کیلوبایت قیمت: 19000 تومان 
دانلود پرسشنامه با موضوع تفسیر نمرات آزمون 16عاملی کتل ، 
در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
 
فهرست مطالب : 
 عوامل مرتبه اول آزمون شخصیتی کتل (16) PF
با هوش – کم هوش"  یا "هوش عمومی – نارسایی عقلی
پایداری هیجانی یا نیرومندی
عامل E سلطه، استیلا – اطاعت، تسلیم
عامل سرزندگی- دل مردگی
خلق استوار- خلق نارس و وابست
ادوای خ
" اطلاعیه اعلام نمرات"

از آنجا که جواب سوالات به دقت تصحیح خواهد شد دانشجویان محترم لطفا در پاسخ به سوالات امتحانی دقت لازم را بعمل آورند .

نمره امتحان :                                                18 نمره 

نمره حضور در کلاس و فعالیت کلاسی :        2 نمره

                                                             ------------

جمع کل نمره                                             20 نمره

 (به جواب سوالاتی که ناقص ویا ناخوانا
" اطلاعیه اعلام نمرات"

از آنجا که جواب سوالات به دقت تصحیح خواهد شد دانشجویان محترم لطفا در پاسخ به سوالات امتحانی دقت لازم را بعمل آورند .

نمره امتحان :                                                18 نمره 

نمره حضور در کلاس و فعالیت کلاسی :        2 نمره

                                                             ------------

جمع کل نمره                                             20 نمره

 
(به جواب سوالاتی که ناقص ویا ناخوان
لازم به ذکر است این نمرات مربوط به امتحان پایان ترم (از 20 نمره) و بدون در نظر گرفتن نمره فعالیت های کلاسی است.
البته نمره فعالیت های کلاسی و پروژه فقط به کسانی تعلق میگیرد که در کلاس حضور داشته اند و تمرینها و پروژه را به موقع تحویل داده اند. 
 
 زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ادبیات
امتحان فارسی+ تدریس کتاب تکمیلی درس 8
                           برای فردا کتاب وزارتی و تکمیلی آورده شود

دوم
مطالعات
درس های13توسط دانش آموزان اراه شد
                                 درس 11 توسط دانش آموزان اراه  شود

سوم
زبان
خواندن نمرات آزمون ترم + تدریس صفحات  23 و 24
درس 5 پیش خوانی شود + خرف های Gg , Ss , Uu  20  کلمه نوشته شود + صفحات 26 و 27 کتاب کار نوشته شود

چهارم
زیست
خواندن ن
نگارش ۲۳٫۴ دانا متوسطه دوره دوم (۹۷۱۱۱۶) با تغییرات زیر   قابل دریافت می باشد.

رفع موارد گزارش شده
آخرین تغییرات در مورد صدور رای شورای عالی یا کمسیونهای استانی در مورد انتقال نمرات دی ماه به ترم تابستان در بخش ورود نمرات

نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزرسانی محتوای دروس از منابع داخلی سیستم دانا دربخش دوم سیستم را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری ویکبار بعداز بروزآوری از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید
دانلود نگارش جدید
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده(تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
 
فناوری
بازدید تکالیف ترم اول +صحبت هایی در مورد بازارچه و دو فاض آن 
          انجام و کامل کرد شناسنامه دست سازه که در کانال مدرسه قرار میگیرد +
ثبت نام در بازارچه 

دوم
 
رياضي
تبازدید تکالیف+تدریس چند ضلعی های .(3 مدل)
صفحات 46و47و48و49و50 در کتاب درسی حل شود

سوم
دینی
 خواندن نمرات آزمون ترم +  تدریس درس8
              _________________________

چهارم
ورزش
 مرور تمام ضناب زنی های ترم دوم + ت
یک کارنامه با نمرات خوب همیشه حس غرور را در والدین به وجود می‌آورد. این حس کاملاً طبیعی و قابل‌قبول است، اما گاهی در جمع فامیل و آشنایان، والدین کارنامه‌ی فرزندشان را با افتخار به دیگران نشان می‌دهند و از آن‌ها در مورد کارنامه‌ فرزندانشان می‌پرسند. این‌جا دیگر کارنامه ماهیت اصلی خود را از دست می‌دهد و به ابزاری برای فخرفروشی و ء نیاز به جلب‌توجه و برتری‌جویی والدین در میان اقوام و دوستان تبدیل می‌شود و از سوی دیگر، یک کارنامه با
مجموع سه نمره پذیرفته شده خرداد یا شهریور در هر یک از درس های زبان و ادبیات فارسی، عربی و مطالعات اجتماعی در سه پایه دوره متوسطه اول بدون ضریب کمتر از ۴۲ نباشد.
نمره درس زبان و ادبیات فارسی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۴ محاسبه می شود.
نمره درس مطالعات اجتماعی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۳ محاسبه می شود.
نمره درس عربی در سه سال دوره متوسطه اول با ضریب ۲ محاسبه می شود.
مجموع نمرات دروس مرتبط با رشته در سه سال دوره متوسطه اول با در نظر گر
سلام آقای سبحانی.آقای سبحانی فایل خام ورود نمرات برای سازمان فنی حرفه ای رو دارید؟ ((مریم سعیدی فر))
با سلام خدمت همکار محترم
از آرشیو مطالب وبلاگ مطلبی با عنوان((راهنمای دروس مهارتی کاردانش)) که در تاریخ 21 اردیبهشت 98 منتشر شده است را مطالعه فرمایید
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام و عرض خسته نباشید و قبولی طاعات و عبادات شما استاد ارجمند حناب آقای سبحانی
(( معاون اجرایی از شهر املش استان گیلان ))
اطلاعات کلی
فایلی اکسلی با دو کاربرگ ایجاد کنید و موارد زیر را روی آن اعمال کنید:
در کاربرگ اول نمره درسی برای سه دانش آموز (مشابه جدول زیر ) طراحی کنید ( ما برای یک دانش آموز طراحی کرده ایم)
موارد قالب بندی را باتوجه به تمرین 4 رعایت کنید.
جمع تعداد واحد ها را در سلول C8 به کمک تابعSUM  انجام دهید
نمرات نوبت اول را در واحد مربوط به درس ضرب کنید و در ستونF روبروی هر درس بنویسید.
نمرات نوبت دوم را در واحد مربوط به درس ضرب کنید و در ستون G روبروی هر درس بنویسید.
جمع
چند روزه می‌خوام یه چیز دیگه رو بنویسم، اما هی یه موضوعی پیش میاد که نوشتنش وابسته به زمانه و می‌خوام بگمش. 
جریان اینه که امروز زنگ اول ادبیات داشتیم. خدا رو شکر معلم خوبی به نظر می‌اومد. خوش‌رو، باسواد. گفتش که فردا روز گرامی‌داشت شمس تبریزه. کسی می‌دونه شمس کیه؟
همه کلاس گفتن شاعره. البته یه عده هم ساکت بودن و ایده‌ای نداشتن. و من همین‌جوری هاج و واج نگاهشون کردم که واقعا؟ واقعنننن؟؟؟!
معلمه هم گفت عجب! آثارش؟
خودتونو آماده کنید. حدس م
همیشه کارنامه مهر و آبان شاهد بدترین نمرات کل سال تحصیلیه:)از من که گذشت ولی گلاب حماسه ای آفریده که اصلا ما هیچ ما نگاهمیگم گلاب واقعا چطور تونستی شش بشی اخه؟‌وی خودش در کارنامه صفر مستقیم داشت ولی خواهرش نمی دانست !( یک بیست داشتم وبعد به صورت تشویقی معلممون  یک صفر هم بهم کادو داد( مدیونین فکر کنین شیطنتی در کار بوده، من بچه شدیدا اروم که نه نا ارومی بودم)، فکر کنین میانگینم تو کارنامه شد ده)کمترین نمره شما چند بود؟؟
با سلام خدمت همکاران محترم
ششمین مطلب با عنوان یادآوری مطالبی بابت این روزهای کاری همکاران منتشر می شود
-------------------------------------------------------------------------------------------
ثبت نام کمیسیون تغییر رشته یازدهم به دوازدهم نظری در سناد فعال شده است و همکاران می توانند اگر چنین تغییر رشته ای داشته اند  در سناد ثبت نام کمیسیون بکنند.
-------------------------------------------------------------------------------------------
با اینکه پیام ورود نمرات کاردانش برای نوبت اول و دوم در سناد اطلاع رسانی شده است و


 
 
با سلام خدمت همکاران محترم
در پی گزارش برخی مدارس مبنی بر مغایرت اسامی در ریز نمرات و منوی ورود نمرات نگارش آزمایشی در اختیار این وبلاگ قرار گرفته است
نکته مهم: فقط مدارسی که این مشکل را داشته اند این فایل را دریافت نمایند و سایر مدارسی که این مشکل را نداشته اند از روی کنجکاوی از دریافت و اعمال این فایل اکیدا خودداری نمایند
پس اگر جز مدارسی هستید که این مشکل را دارید ابتدا از اطلاعات خود یک ذخیره بگیرید فایل دانلود شده را در دسکتاپ یا
جواب امتحان رياضي و آمار دوازدهم شهریور 98
سوالات و پاسخنامه امتحان رياضي و آمار
لینک دانلود دو ساعت پس از برگزاری آزمون قرار میگیرد.
امروز هم امتحان رياضي و آمار برای دانش آموزان شهریور ماه برگزار شد . درس رياضي و آمار در پایه دوازدهم یکی از دروس اختصاصی رشته انسانی میباشد. امتحان رياضي و آمار در خرداد ماه بسیار دشوار بود .
جواب امتحان رياضي و آمار دوازدهم شهریور 98
چرا نمره بیست
 

دانش آموزان ممتاز در درس رياضي و فیزیک و شیمی نمرات خوبی کسب می کنند بدون آنکه کاربرد آن را در زندگی اشان درک کنند. همه شاگردان درس می خوانند و زحمت می کشند تا در امتحانات موفق شوند. اگر دانش آموزی در این سیستم، نمرات خوبی کسب ننمایند مورد دید منفی مدیران، معلمان، والدین و جامعه قرار می گیرد. وقتی همین امروز شرط ثبت نام برای مدارس خوب معدل های بالاست، وقتی همه خود را قربانی رشد در این رتبه بندی می کنند، طبیعتاً بسیاری از استعد
جواب امتحان رياضي و آمار دوازدهم شهریور 98
سوالات و پاسخنامه امتحان رياضي و آمار
لینک دانلود دو ساعت پس از برگزاری آزمون قرار میگیرد.
امروز هم امتحان رياضي و آمار برای دانش آموزان شهریور ماه برگزار شد . درس رياضي و آمار در پایه دوازدهم یکی از دروس اختصاصی رشته انسانی میباشد. امتحان رياضي و آمار در خرداد ماه بسیار دشوار بود .
جواب امتحان رياضي و آمار دوازدهم شهریور 98
چون در نگارش 13 شرکت پژوهش اعلام عدم پشتیبانی نموده لازم است فعلا از دریافت نگارش های بعد از 12.9 توصیفی خوداری شود و چنانچه دریافتی صورت گرفته است نگارش های 12.9 مجددا دریافت و پشتیبان نمرات خود را بازیابی نمایید.ان شاالله بزودی رفع مشکل خواهد شد
دانلود تمام فرمول های رياضي هشتم 
-
تمام فرمول های رياضي هشتم : با درخواست های بسیاری که در روز های گذشته از طرف دانش آموزان عزیز و کاربران گرامی سایت نمره برتر داشتیم تصمیم گرفتیم تا فرمول های مهم رياضي هشتم را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهیم. در این فرمول ها شما میتوانید به صورت فصل به فصل کتاب رياضي را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب
نمردم و توی دانشگاه هم معدل الف شدم :) لیلا همیشه الفِ فقط قدر خودشو نمیدونه بزنم تو سرش :/ 
حس میکنم خیلی سر فارغ التحصیلی سوتی دادیم و مسئول آموزش هم راهنمایی نمیکنه ! امروز رفتیم و فقط لیست نمرات رو درآورد بده امور فارغ التحصیلان :/ برگه ی امضا ها رو نداد بهمون ما هم عینهو بز نپرسیدیم خب امضا ها چی میشه. 
موند برای ده روز دیگه لامصب!
هدایت تحصیلی در این روزها خانواده‌ها، دانش‌آموزان، اولیا مدارس و مشاورین را درگیر کرده است.
برای ورد به هر رشته در متوسطه دوره دوم نیاز است حداقل نمراتی کسب شود. در صورتی که دانش‌آموزان در دروس تخصصی که ملاک ورود به هر رشته است، در سه پایه هفتم، هشتم و نهم (هفتم و هشتم با ضریب ۱ و نهم با ضریب ۳) حداقل نمره را دریافت نکنند. دانش آموزان برای ورود به هر کدام از شاخه های نظری و فنی و حرفه ای نیازمند کسب حداقل نمرات دروس تخصصی پایانی نوبت دوم (نمره
معرفی رشته رياضي و فیزیک
 رشته رياضي و فیزیک در دبیرستان همونطور که از اسمش هم پیداست، درس های رياضي و فیزیک رو به عنوان درس های اصلی در خودش جا داده؛ یعنی دانش آموزی که رشته رياضي و فیزیک رو در میخواد در دبیرستان انتخاب کنه و درنهایت وارد شغل های رشته رياضي و فیزیک در بازار کار بشه، برای ورود به این رشته در دبیرستان لازمه که در درس های رياضي و فیزیک حرفی برای گفتن داشته باشه و این درس ها براش قول بی شاخ و دُم نباشن!
علاقه و مهارت در حل مسایل ر
ابوالفضل اسدپور       50    کاربرICDL     
صدیقه گلشاهی      68   کاربر ICDL
محسن عباسی       53     ICDL1
مریم سلطانیان         80    ICDL1
خدیجه نوزی نژاد       63     ICDL1
محمودرضا فربین       65   طراح گرافیک
حسین معصومی       53       پداگوژی
محمد صابری            33       پداگوژی
با سلام خدمت همکاران محترم
همکاران محترم همزمان با نوشتن این مطلب نگارش 2-8-23 نیز در سرور قرار گرفت این نگارش را دریافت نمایید و در وبلاگ بخاطر اینکه تغییراتی چندانی ندارد منتشر نمی کنم
در چند نگارش اخیر تغییراتی در برخی دروس و کدهای آنها صورت گرفت که باعث به دردسر افتادن همکاران اجرایی و سردر گمی همکاران گشته است این تغییرات را به صورت یک مطلب واحد و تجمیعی دو مطلب قبلی در مورد دروس پودمانی کاردانش و تربیت بدنی را  در ادامه مشاهده خواهید نم
برای یادگیری آسان رياضي چکار کنیم
روش های یادگیری آسان در رياضي چیست؟ چگونه می توان در درس رياضي پیشرفت کرد؟
برخلاف تصور ذهنی خیلی از دانش آموزان، رياضي از دروسی است که اگر راه
درست خواندن آن را فراگیرند، جالب و لذت بخش می باشد. رياضي در پرورش ذهن
دانش آموز و آموزش چگون اندیشیدن به او کمک می کند. بیش از نیمی از دانش
آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی در درس رياضي مشکل دارند.
روشهای یادگیری آسان در رياضي
موارد زیر جزء روش های یادگیری آسان در ریاض
«فرهنگ و اندیشۀ رياضي، نشریۀ علمی – ترویجی  انجمن رياضي ایران است و هدف از انتشار آن، معرفی شاخه‌های گوناگون علوم رياضي، فرهنگ، تاریخ و فلسفۀ رياضي در سطحی است که برای دانشجویان، دبیران رياضي، اعضای هیأت علمی گروه‌های رياضي دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها و سایر علاقه‌مندان به رياضي قابل استفاده باشد. فرهنگ و اندیشۀ رياضي از مقالات در زمینه‌های رياضيات محض، رياضيات کاربردی، تدریس، یادگیری و آموزش رياضيات، تاریخ و  فلسفۀ رياضي، علوم کامپ
دانلود گام به گام رياضي هشتم
گام به گام کامل رياضي پایه هشتم
گام به گام کامل رياضي هشتم : امروزه داشتن گام به گام یکی از مهم ترین ابزار ها برای ادامه تحصیل میباشد . در این پست میخواهیم تا گام به گام رياضي هشتم را به شما معرفی کنیم . در این گام به گام جواب پرسش ها و فعالیت های رياضي هشتم داده شده است .
ادامه مطلب
امتحانات نوبت اول دانش آموزان در حالی به پایان رسید که در این بین سه نفر از برگزیدگان مدرسه بوعلی که در امتحانات نمرات برتر را کسب کرده بودند در جشن پیروزی انقلاب تقدیر شدند.
۱. ابوالفضل محمد علیپور ؛ پایه هفتم ، معدل ۲۰۲. مرتضی باختر ؛ پایه هشتم ، معدل ۱۸.۹۳ ۳. علی محمدی ؛ پایه نهم ، معدل ۱۹.۳۶
ایکس اینا کلاساشون دیرتر شروع شد الان اینقدرررررر برنامه امتحانیشون خوبه که قشنگ اگه همه رو بیست نگیره میتونم بگم خنگی از خودشه
بعدحالا این هیچی چندوقت پیش بهش گفتم من تالا درطول این دوسال درسای عمومی نمره خوب نداشتم(به جز دوتا که خب خیلی چرت بودن)همش روی 16-17گرفتم
الان نمره هامو زدن سه تا بیست دارمالبته یکیش اختصاصیه و چون عملی بود واحدش کمه ولی الان خوشحالترینم
این هفته دوتا امتحان بیشتر ندارم و هفته بعدش قرار سرویس شم
سرعت برای سئو بسیار مهم است و اگر سرعت وب سایت شما بسیار کند باشد ، ممکن است کاربران وب سایت شما را ترک کرده و میزان bounce rate افزایش یابد. بنابراین باید در مورد چگونگی بهبود سرعت وب سایت خود فکر کنید. ابزارهای رایگان زیادی برای بررسی سرعت وب سایت شما در بازار موجود است. GTMetrix یکی از ابزاری است که با استفاده از آن می توانید گزارش های مفصلی درباره عملکرد وب سایت به دست آورید. البته از ترکیبی از Google PageSpeed Insights و YSlow برای تولید نمرات و توصیه ها استفاده
نگارش ۲۴٫۱ دانا متوسطه دوره دوم (۹۸٫۵٫۹)  با تغییرات زیر   قابل دریافت می باشد.

رفع موارد گزارش شده
اصلاح عملیات ارسال نمرات تغییر رشته در سال ۹۵ به سامانه امین در بخش ارسال سوابق به سامانه امین
عدم اجازه ارسال نمرات به سامانه فاینال در صورت عدم ثبت نمرات مستمر 


نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزرسانی محتوای دروس از منابع داخلی سیستم دانا دربخش دوم سیستم را اجرا نمایید

راهنمای دریافت نگارش:
ابتدا فایل را دانلود کرده , سپس وارد برنامه
 تازگی تاد فیلیپس، کارگردان فیلم Joker (جوکر) اعلام کرده که جوکر فیلم خودش هیچ ارتباطی به فیلم جدید بتمن نخواهد داشت.
فیلم جوکر مدتی پیش در جشنواره ونیز به نمایش درآمد و در نهایت موفق شد که مهمترین جایزه این جشنواره را که جایزه شیر طلایی بود، دریافت کند. این فیلم بجز جایزه توانست نظر منتقدان را نیز جلب کند و نمرات بسیار خوبی را دریافت کند.
ادامه مطلب
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 14:29
توسط:بابامیر
با عرض سلام و خداقوتدرخصوص کارنامه کلی از سامانه امین به نظر من انتخاب خرداد 98-97 بهتر است .به این خاطر که ستون خالی 98-97 هم در کارنامه نمایش داده شود و معلوم باشد که دانش آموز درحال اشتغال است نه اینکه به نظر برسد این کارنامه سال گذشته گرفته شده است.اگر خرداد 98-97 انتخاب شود کارنامه کلی شبیه دانا چاپ خواهد شد.البته باید قبلش عملیات محاسبه کارنامه کلی این دوره شروع شود.

با سلام خدمت همکار محترم
نظر هم
با سلام خدمت همکاران محترم
مدارسی که دانش آموزان تغییر رشته داشتند و این دانش آموزان در دروس تغییر رشته از دروس پودمانی داشتند که برخی دروس در منوی دروس پودمانی دانا مشاهده نمی شد و این مدارس تا این لحظه در ورود نمرات برخی از این دروس مشکل داشتند سامانه امین این مشکل را حل کرده است این مطلب به مطلب قبلی از سیر تا پیاز تغییر رشته اضافه شد و همکاران می توانند این مطالب بروز شده را دوباره مطالعه و پرینت بگیرند
درج نمرات  دروس تغییر رشته  قبولی
سلام
از نظر امن بودن و جاسوسی نبودن و ویروسی نبودن چطوره؟
ممنون ، بسیار مفید بود((محسن))
با سلام  و خدا قوت((دیدار))
خداراشکر تونستم نصب کنم.  ممنون از لطفتون.  مانا باشید. 

با سلام خدمت همکاران محترم
در مورد جاسوسی بودن یا نبودنش اطلاعی ندارم مگه من چی دارم که نگران از دست دادنش باشیم مهم برای من در دسترس بودن و سرعت بالایش می باشد همکاران در نصب و استفاده از این نرم افزار اختیار کامل دارند و این صرفا پیشنهادی بود
----------------------------------------------------
اولین همایش استانی رویکردهای نوین در آموزش رياضي باموضوع تکنولوژی
محورهای همایش:
1-تاثیر فناوری نوین در یادگیری هندسه
2-شکوفایی استعدادهای رياضي
3-سیستمهای هوشمند و رياضيات
4-تاثیر فناوری نوین در یادگیری رياضي به کمک ایجاد کارگاه رياضي
مخاطبین همایش: دبیران، دانش آموزان و دانشجویان
تاریخ :٢٩ فروردین ١٣٩٨
مکان : شهرستان تنگستان
شرط معدل برای ورود به هنرستان
دانش آموزانی که تمایل به گذراندن و بدست آوردن مهارت های فنی هنری هستند میتوانند به هنرستان بروند. همانطور که میدانید پس از پایان هنرستان و بدون نیاز به پیش دانشگاهی میتوانید کنکور کاردانی پیوسته (فوق دیپلم) شرکت کنید.
1) مجموع سه نمره خرداد یا شهریور دروس رياضي، تجربیو حرفه و فن در سه پایه راهنمایی بدون محاسبه ضریب کمتر از 30 نباشه.
2) نمره درس رياضي 1 حداقل 10 باشد.
3) مجموع نمرات درس های مرتبط با رشته در دوره راهنما
ثبت نام و منابع و زمان برگزاری  آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هفتم به هشتم مدارس تیزهوشان 
تاریخ ثبت نام:
از شنبه 12 مرداد تا پنجشنبه 17 مرداد
ثبت نام از طریق سایت:
hoosh8.medu.ir
زمان آزمون:  جمعه 8 شهریور
راس ساعت 9 صبح
هزینه  ثبت نام: 28 هزار تومان
شرایط ثبت نام:
معدل سالانه پایه هفتم 19 و بالاتر
مواد امتحانی:
1- هوش و استعداد تحلیلی
60 تا سوال در مدت  60 دقیقه
2- استعداد تحصیلی شامل
40 تا سوال با  50 دقیقه زمان
(از کتاب های درسی پایه هفتم):
الف- قرآن و معارف ا
نمرات آزمون پایان ترم اول ترجمه و مفاهیم قرآن کریم سطح یک که در تاریخ 4 اسفند ماه 97  برگزار شد به شرح ذیل می باشد:
دوره : ترجمه و مفاهیم قرآن کریم سطح یک
مربی : استاد عقیلی
شعبه : مهدیه
برای دیدن نمرات اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب
علم تجربی با فلسفه و رياضي خیلی فرق داره. تو، توی علوم تجربی، فرض و برهان رو کنار هم می‌ذاری، اما جواب چیز دیگه‌ای می‌شه.
سر راندها، با دکتر تابان عزیزم -که خدا برای خلقش نگه‌شون داره- معمولاً درباره‌ی مکانیسم‌های پاتوفیزیولوژی بیماری‌ها صحبت می‌شد و خب، دکتر تابان هم تعمداً سعی می‌کردند ذهن ما رو به چالش بکشد و این تفاوت رو بهمون بگن. سر راندها معمولاً کسی که نتایج منطقی-رياضي پیش‌فرض‌ها رو -برای شروع چالش- می‌گفت، من بودم.
امروز، رو
 
آزمون ACT چیست ؟ هرچیزی که لازم است درباره ACT بدانید .
https://tabrizvisa.ir › آزمون ACT
 Rating: 5 - ‎Review by مهدی موسی زادهOct 21, 2018 - در اینجا، شما باید همه چیزهایی را که باید در مورد آزمون ACT بدانید، پیدا می کنید و پیوندهای بیشتری و منابع . بیشتر بخوانید : آزمون SAT چیست ؟مدت زمان‎: ‎دو ساعت و 55 دقیقه بدون مقلههزینه‎: ‎46 دلار (بدون نوشتن)
آزمون SAT چیست ؟ کاملترین توضیح درباره این آزمون | تبریزویزا
https://tabrizvisa.ir › آزمون SAT
 Rating: 5 - ‎Review by مهدی موسی زادهOct 20, 2018 -
با سلام و خسته نباشید خدمت آقای سبحانی((احمد-تهران))دانش آموزی داشتیم که در سال 95-96 در سناد تغییر رشته از تجربی به رياضي برای وی ثبت شده است و در تابستان 96 به جای اینکه در مدرسه ای که امتحان تغییر رشته می بایست می داده به اشتباه در مدرسه خودش توسط معلمان خودش گرفته شده است ولی نمره ای به معاون اجرایی واصل نشده که در لیست دبیر و سیستم ثبت گردد. و سال بعد در پایه یازدهم رياضي در همان مدرسه خودمان ادامه تحصیل می دهد ولی در خرداد 97 پرونده اش را گرفته
امروز آزمون ترم قرآن گرفته شد و زنگ ها تفسیم شد .
 

زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
سبک زندگی
تدریس قسمت اول فصل  3
 
صفحات 60 و 61 و 62 و 63 و 64  ممطالعه و حل شوند

دوم
شیمی
صحبت هایی در مورد ثبت نام در خوارزمی قسمت آزمایشگاه دارای یک مثبت است+صحبت هایی در مورد آزمون پیشرفت تحصیلی 
                         ________________

سوم
ادبیات
تدریس درس 8
ثبت نام در خوارزمی محور ادبیات +سوالات صفحه 67 در کتاب حل شود +سوالات صفحه ی 69 در
فرضیه توضیح پیشنهادی برای یک مشاهده است. و تعریف آن به موضوع مطالعه بستگی دارد. برای مثال در علم، فرضیه بخشی از روش علمی است. یک پیش‌بینی یا توضیح که توسط آزمایش تایید شده. مشاهدات و آزمایش‌ها ممکن است یک فرضیه علمی را رد کند، اما هرگز نمی‌تواند به طور کامل یک فرضیه را ثابت کند.
اما در مطالعه منطق، یک فرضیه گزاره‌ای به صورت اگر – آنگاه است، که معمولا به شکل اگر x, آنگاه y, نوشته می‌شود. یک فرضیه صرفا یک توضیح یا پیش‌بینی پیشنهادی است که ممک
نمونه سوالات رياضي نهم با جواب

نمونه سوالات رياضي نهم نوبت دوم با جواب pdf
نمونه سوال رياضي نهم نوبت دوم با جواب 98
نمونه سوالات رياضي نهم فصل به فصل با جواب
نمونه سوال رياضي نهم نوبت دوم با جواب 97

نمونه سوالات رياضي نهم خرداد 97 با جواب
نمونه سوال نهم رياضي
نمونه سوالات رياضي نهم خرداد ۹۸
نمونه سوال رياضي نهم نوبت دوم با جواب 96نمونه سوالات رياضي نهم با جواب (جهت دانلود کلیک کنید)
با سلام خدمت همکاران محترم
این مطلب بر اساس فرآیندهای سامانه ها تا مورخه 8 تیر ماه 98 می باشد و هر لحظه و هر روز ممکن است تغییراتی در اینها صورت بگیرد
با توجه به بی برنامگی برنامه نویسان و عدم هماهنگی بین برنامه نویسان سامانه ها (دانا-امین-سناد) باعث بروز مشکلات زیادی در انجام کارهای همکاران اجرایی مدارس شده است نبود سامانه پشتیبانی و انعکاس این نکات ضعف به وزارت باعث عدم بهبود کارکرد سامانه ها شده است
در این مطلب به مواردی که باعث ایجاد استر
همراهان عزیز دوم دبستان در تصاویر زیر نمونه سوالات فصل سوم (مبحث اشکال هندسی) رياضي مقطع دوم دبستان به همراه پاسخ‌هایشان را برای شما قرار‌دادیم.
 
دانش‌آموزان در کنار خودارزیابی می‌توانند با نحوه سوالات‌امتحانی آشناشوند.
در پیام‌رسان تلگرام و اینستاگرام هم با ما همراه باشید.
کانال تلگرام دوم دبستان
اینستاگرام دوم دبستان
  
منبع: قلم چی
 
نمی دونم قبلا این بحثو گفتم یا نه. حالا دوباره میگم تا حتما گفته باشم!
موقع انتخاب رشته تو دبیرستان، جو حاکم می گفت برو تجربی! ولی تو لیست پیشنهادی با توجه به نمرات دوران تحصیل، پیشنهاد شد برو رياضي.
ما هم دل رو زدیم به دریا و رفتیم. مدتی که گذشت دیدم واقعا رياضي بهترین انتخابم بوده. یعنی تجربی و زیست و اینها به مرور ازش متنفر شدم.خلاصه خدا رو شکر کردیم بابت این انتخاب.
وقتی داشتیم برا کنکور درس می خوندیم هرکی ازم می پرسید میخوای کدوم رشته و کدو
یه سلام گرم تابستونی دیگه به شما ششمی های عزیزتر از جان
تو این نوشته در ادامه گام به گام رياضي پایه ششم به گام به گام فصل سوم رياضي ششم رسیدیم
فایل این فصل هم آقای امین اسماعیلی از بروجرد لرستان زحمتش رو کشیدن
برای دانلود این فایل کم حجم روی عکس بالا کلیک کنید
کودکان دیرآموز توانایی یادگیری مهارت‌های تحصیلی ضروری را دارند، اما میزان و عمق یادگیری‌شان نسبت به متوسط همسالانش کمتر می باشد. به طوری که نمرات هوش کودکان دیر آموز بالاتر از نمرات کودکان عقب مانده ذهنی و پایین تر از کودکان طبیعی می باشد، به همین دلیل به آن ها کودکان مرزی نیز می گویند. از آن جا که تفاوت ظاهری با دیگر کودکان ندارند، تشخیص آن ها تا زمان مدرسه به تاخیر می افتد. نگرانی و توقعات والدین در مورد نمرات و مهارت های فرزندشان این ک
رياضي مهندسی جز دروس عمومی کارشناسی ارشد است که ضریب 3 را دارا می­ باشد. درس رياضي مهندسی جز دروس آزمون دکتری است که جز دروس تخصصی محسوب می شود و دارای ضریب 4 است.
دوره آموزش رياضي مهندسی درسی است که به صورت کاملا مفهومی و کاربردی و نیز از پایه تدریس شده است. این دوره برای دانشجویانی که هیچ اطلاعاتی از مباحث آموزش رياضي مهندسی ندارند بسیار مفید است.
 
برای دوره آموزش رياضي مهندسی، پیش نیاز لازم نیست و تمامی مفاهیم از پایه و مبتدی تا پیشرفته
بنام الله
عیدی برای شما
 *بازی تخته سیاه رياضي*
جمع و تفریق
از آسون تا سخت
✅کاری دیگر از گروه برنامه نویسی وردا
*امداد رایانه تراکمه*
ایران. فارس. لامرد. تراکمه سفلی. قلعه ملاء.
بازی اندروید  تخته سیاه رياضيدارای امکانات:درباره ماتنظیماتشروع بازیامتیازات

دریافت بازی تخته سیاه رياضي (اندروید)
به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد که دروس قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت و دینامیک سیستم قدرت را در ترم جاری با اینجانب اخذ نموده اند می رساند، آخرین وضعیت ارزیابی پروژه دانشجویان به صورت جدول ذیل می باشد. دانشجویان می توانند نظرات و انتقادات خود پیرامون نمرات اعلام شده را در بخش نظرات همین مطلب درج نمایند تا بررسی و پاسخ داده شود.
ادامه مطلب
فرمول محاسبه سوابق تحصیلی
فرمول محاسبه سوابق تحصیلی
نحوه محاسبه سوابق تحصیلی برای رشته‌های بدون آزمون  ۹۸ چگونه خواهد بود؟ 
بر مبنای اصلاحیه قانون سنجش و پذیرش دانشجو در سال ۹۵ ،
 سوابق تحصیلی عبارت است از نمرات تعدادی دروس سه سال آخر دوره متوسطه.
اکنون امتحان نهایی برای پایه دوازدهم است و چون در دو پایه دهم و یازدهم امتحان نهایی نداریم؛
 بنابراین ملاک و مبنای سوابق تحصیلی، امتحانات پایه نهایی دوازدهم است
 که معدل آن به دانشگاه‌های مج
باسلام وخسته نباشید((پارس آباد))
دانش آموز پایه هشتم داریم که امتحان نوبت اول دریکی ازدروس یک نمره در موقع شمارش کم داده شده بود که به معلم اعتراض کرده و معلمش هم گفته تصحیح می کنم ونمره ات را می دهم اما به هر علت یادش رفته و به مدیر و معاون مدرسه اطلاع نداده که تصحیح کنیم الان دانش آموز آمده و می گوید باید نمره منو در نوبت اول بدین بنظر شما در این بازه زمانی می شود نمره نوبت اول را در متوسطه دوره اول تغییر داد

با سلام خدمت همکار محترم
اگر دبیر م
سوفی با کفش‌های بلورین و وقف خود به انجام کارهای خوب، می‌داند که در مدرسه‌ی افسانه‌ای خوب‌ها نمرات بالایی کسب می‌کند و به مرتبۀ دانش‌آموزان پیشین مدرسه مثل سیندرلا، راپونزل و سفیدبرفی دست می‌یابد. آگاتا با کت بلند سیاه بی‌قواره و گربه‌ی سیاه خبیثش کاملاً برای پیوستن به شرورهای مدرسه‌ی بدها مناسب به نظر می‌رسد.هر دو دختر به زودی متوجه می‌شوند که سرنوشت‌شان عوض شده است. سوفی را به مدرسه‌ی بدها می‌برند تا در کلاس‌های زشت‌سازی، طل
حل تمرین رياضي پنجم فصل ششم با جواب
رياضي پنجم فصل ششم با جواب در یک فایل ورد در 28 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل پنجم رياضي  را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد.  این گام به گام رياضي پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کنید
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

« ﻳَﺪُ ﺍﻟﻠﻪِ ﻓَﻮﻕَ ﺃَﻳْﺪِﻳﻬِﻢْ » فروشگاه-biamozim متضاد امام رضا (علیه السلام) جزوه ،نمونه سوال نرم افزار جامع مدیریت مجتمع های تجاری سانا نظامیان متحد سامانه اطلاعات و اخبار مشاغل ایران دیزل ژنراتور - ژنراتور برق دفتر وکالت افسریه |دفتر وکالت ستارخان