نتایج جستجو برای عبارت :

در زندگی کنونی افرادی که دوستان فراوانی دارند در برابر دشواری های زندگی موفق ترند

5 راه برای داشتن یک زندگي موفق
شاید افرادي را دیده باشید که یک زندگي موفق دارند و شما هم دوست داشته باشید مانند آنها باشید، اما وقتی با این افراد صحبت می کنید متوجه می شوید با اینکه زندگي موفقی دارند اما از زندگي شان رضایت ندارند.
دسته دومی هم هست که نه تنها یک زندگي موفق دارند بلکه از زندگي شان رضایت کامل هم دارند، وقتی به زندگي موفق آنها نگاه می کنید می بینید، خوش اقبالند، اعتماد به نفس دارند، موفقیت هاي فراوان به دست آورده اند، پر از شور و ش
ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺩﻭﺩﺳﺘﻪ ﺍﻧﺪ :ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻮﻟﺪﺍﺭﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ : ﻣﺎﻝﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺭ ﺎ ﺑ ﻮﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥﻣﻢ : ﺪﺍﺸﻨﻪ
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺎﺭ ﻣﻨﻨﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ :ﺧﺮﺣﻤﺎﻝ ﺎ ﻤﺘﺮﺎﺭ ﻣﻨﻨﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥﻣﻢ : ﺗﻨﺒﻞ .
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺳﺮﺳﺨﺖ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ :ﻠﻪ ﺧﺮ ﺎ ﺑﺨﺎﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥﻣﻢ : ﻣﺸﻨ .
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻫﻮﺷﺎﺭﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ :ﺮﺍﻓﺎﺩﻩ .ﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮﻥ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥﻣﻢ : ﻫﺎﻟﻮ .
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﺸﺘﺮ ﺧﺮﺪ ﻣﻨﻨﺪ ﻪ ﺑ
من آدم موفقی هستم 
اولین چیزی که به ذهنتان می آید چیست؟؟؟
ساده اس، اعداد و ارقام حساب بانکی ، خونه کجاست؟ ماشین چی داری؟ کجا زندگي میکنی؟ کارت چیه؟ و
همه و همه اعداد و ارقام هستند
نکته جالب آنجاست که همین حالا هر چه قدر پول داخل حسابتان باشد ، میخواهید بیشترش کنید
شما اگر میلیاردر هم باشید باز هم میخواهید این اعداد و ارقام بیشتر شود
چون درحال حاضر با این جامعه کنوني موفقیت فقط اعداد و ارقام است.
پس آدم موفق نداریم.چرا؟؟ 
زیرا هر چه داش
برنامه ای برای زندگي موفق 
سلام دوستان 
لطفا اگه کسی پیشنهادی داره بگه 
راستش با این اوضاع دلار و رکود و تورم و نوسان نفسگیر 
دیگه حوصله ی نفس کشیدن تو ایران نمونده 
خیلیا دارن میرن
اونا که دستشون میرسه 
ما که نمیتونیم ، لطفا بگین چکار کنیم که بتونیم خودمونو نجات بدیم 
کلا یه برنامه برای موفق زندگي کردن 
برای شاد و آروم بودن 
شما برای کمک به خودتون چکار میکنید ؟
چراغها را که خاموش می‌کنند، زنها راحت‌ترند. می‌توانند چادر توی صورتشان بکشند و از گره‌هاي کور زندگي بلند بلند گریه کنند. می‌توانند غم‌هايشان را یکی یکی بهانه اشک کنند. می‌توانند بی مراعات بغل دستی زار بزنند و غصه‌هاي ریز و درشتشان را بچینند روبرویشان. این مال اول ماجراست. هر چه می‌گذرد صدای زنها بلندتر می‌شود و گریه‌هايشان جانسوزتر. لابلای صدای هق هق‌، «حسین جان» می‌گویند و پررها «بمیرم برات». مداح که برای  اموات صاحب ا
راز موفقیت چیست؟
اگر زندگي افراد موفق را دنبال کنیم به نکات قابل تاملی برخورد می کنیم . اولین و اساسی ترین خصوصیت افراد موفق، پشتکار است. این افراد از شکست نه تنها نا امید نمی شوند بلکه هر شکست برایشان درسی جدید است. شکت نشان دهنده ایرادات است و با رفع آنها مسیر صحیح یافته می شود. در بسیاری مواقع ایده ای درست با مسیری اشتباه به شکست می خورد. لذا اگر بازخوانی صحیحی صورت پذیرد آنگاه در انتخاب راه درست تجدید نظر می شود.
داشتن شبکه ای قوی از دوستان
زندگي بسیار زیباست و باید از حضور در این دنیا نهايت استفاده را برد. غم خواری در دنیا مشکلات بسیاری را به وجود خواهد آورد و مردم باید دردسر و غم هايی که در دنیا دارند با کمتر کنند و بیشتر به فکر زندگي کردن باشند. بیشتر بیماری هاي امروزه به دلیل داشتن مشغله هاي فکری میباشد و افرادي که آسایش دارند به نوعی زندگي راحت تری را دنبال میکنند.
اگر وضعیت مالی شما مناسب نباشد بازهم میتوانید شرایطی را برای خود به وجود آورید تا بتوانید زندگي راحتی را تجربه
10 قدم تا داشتن زندگي موفق
داشتن زندگي موفق و شاد بسیار لذت بخش است اما برخلاف عقیده اشتباه بسیاری که تنها پول و ثروت را عامل آن می دانند افراد موفق دلایل دیگری برای این مسئله بیان می کنند.
زندگي خوب چیست؟ شادی چه معنایی دارد؟ موفقیت واقعی یعنی چه؟ این ها و سوالات دیگری که برای داشتن یک زندگي خوب در ذهن نقش می بندد را می توانید با 10 راه کار طلایی برای داشتن زندگي خوب که نتیجه مطالعات بسیار است و در سایت فوربز منتشر شده است پاسخ دهید.
1- نسبت به ز
ترند هاي پاییز و زمستان امسال میتوان به پافرهاي بلند با آستین و بدون آستین،پالتو کچه، کت چرم،پالتو پوست، پالتو ترکیبی و چهارخونه اشاره کردنمونه کارهاي شیک و پرفروش مزون گلپوش که ترند زمستان امسال بوده در این پست قرار داده شده است.
همان طور که میدانید و در پست هاي قبلی گفته شده، استایل چرم و چهارخونه ترند هاي ثابت هر سال هستن و قدمت این استایل چندین ساله است.
رنگ هاي مناسب زمستان هم به رنگ شتری، کرمی، خردلی،بنفش و نارنجی، زیتونی، آبی کاربنی
دوستان کنکور تجربی که فردا آزمونتون هست با اعتماد به نفس بالا آزمون بدید و خودتون و باور کنید
دوست گلم نیلوفر جان میدونم داغ دیده ای اما برات بهترین ربته رو آرزو میکنم و امیدوارم اعتماد به نفست رو از دست ندی دوستم و موفق باشی❤باورت دارم خودت هم خودت و باو کن خواهر جان❤
فرزانه جان شماهم همینطور موفق باشی مهربونمباورت دارم خودت هم خودت و باوز داشته باش و با اعتماد به نفس بهترین رتبه کنکورت و بده و موفق باش ❤
عاشقتونم دو تا خواهر گلم موفق باشی
پشت هر تلاشی موفقیت است. هر کسی که تلاش می‌کند در نهايت موفق می‌شود. بعد از جام جهانی و گرفتن پنالتی رونالدو بود که سایت‌ها، رومه‌ها و تلویزیون و همه جا پر شده بود از اینکه علیرضا بیرانوند سختی کشید و موفق شد. دائم از این صحبت می‌شد او در میدان آزادی می‌خوابید، رفتگری می‌کرد، در پیتزافروشی کار کرد اما در نهايت موفق شد.
راستش اگر چند سال پیش بود من هم همین حرفها را می‌زدم ولی الان دیگر کمی محتاط‌تر شده‌ام. شاید با بیشتر زندگي کردن و دی
زوج‌هاي موفق چه خصوصیاتی را دارند

زندگي مشترک پر از پستی و بلندی است همیشه مانند روزهاي اولش عاشقانه نیست‎
 
زندگي مشترک پر از پستی و بلندی است.
همیشه رابطه شویی مانند روزهاي اولش، شبیه به فیلم‌هاي رمانتیک و
عاشقانه نیست. گاهی آن‌قدر افراد درگیر کار می‌شوند که یادشان می‌رود برای
یکدیگر وقت بگذارند. همین می‌شود که زندگي‌شان تبدیل به عادت می‌شود و تنها
چیزی که این بین رنگ می‌بازد عشق و علاقه است.
ادامه مطلب
کمپانی ترند میکرو (Trend Micro) در سال ۱۹۸۸ در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیا تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر توکیوی ژاپن می باشد. ترند میکرو در زمینه تولید نرم افزارهاي امنیتی و آنتی ویروس فعالیت می کند. این شرکت محصولات امنیتی خانگی و سازمانی سازگار با ویندوز، مک، اندروید و iOS ارئه می‌دهد. همانطور که گفته شد، ترند میکرو توسط آقای استیو چانگ ژاپنی در لس آنجلس تاسیس شد. در سال ۱۹۹۲ با خرید یک شرکت تولید نرم افزار در ژاپن دفتر مرکزی خود را به آنجا
مژده مژده ٰ‼️
⏰ چالش هفته‼️
از دخترای گل تون که   روزه اولی    هستند در حال نماز خواندن یا قرآن خواندن یا کمک به مادر در کارهاي خانه عکس بگیرید و برای ادمین بفرستید.اسم دخترخوشگلمون را به همراه چند تا از صفات اخلاقی خوب زیر عکس بنویسید تا در کانال خانواده موفق نمایش دهیم و از ش تقدیر و تشکر کنیم. و از بزرگترهاي مهربونمون بخواهیم که برای آنها دعا کنند تا همیشه خوب و عالی بمونن.
لطفا این مزده را برای دوستان تون که دخترای روزه اولی دارن هم بفر

نکات ضروری برای شروع زندگي مشترک موفق ( بخش دوم)
 
  
زندگي مشترک در ابتدا، با تمام سختی‌هايی که برای انتخاب همسر دارد، بسیار آسان است اما اگر از یک زندگي مراقبت نشود، قطعا آسیب خواهد دید. این مراقبت باید به صورت دوطرفه باشد؛ هر دو طرف باید مراقب رفتار خودشان و احساس طرف مقابل باشند و بدانند هر دو مسئول حفاظت از زندگي مشترکشان هستند.
ادامه مطلب
اگر به حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ علاقه‌مند باشید، بررسی آمار جستجو در گوگل حتماً برایتان جذاب است و احتمالاً نام سرویس گوگل ترندز را هم شنیده‌اید.
شرکت گوگل حوالی سالهاي ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷، سرویس گوگل ترندز (Google Trends) را راه اندازی کرد. البته سرویس ترند گوگل به نسبت سایر خدمات این شرکت اوج و فرودهاي زیادی را تجربه کرده است.
نام آن به شکل‌هاي مختلف تغییر کرده، در مقاطعی سرویس آن غیرفعال بوده و گاهی هم روزها و هفته‌ها به روز نشده؛ هم‌چنین گاه وعد
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی هاي افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌هاي آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگي خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی هاي افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌هاي آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگي خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
رابطه موفق” به معنای چیزهاي مختلف برای افراد مختلف است.
با این حال، روابط خوب بزرگسالان عموما شامل دو نفر است که به یکدیگر احترام می گذارند، می توانند ارتباط برقرار کنند و دارای حقوق برابر، فرصت ها و مسئولیت ها باشند.
اکثر مردم نیز انتظار دارند رابطه خود را با شریک خود شامل عشق، صمیمیت، بیان جنسی، تعهد، سازگاری و همراهی.
کلید اصلی داشتن یک رابطه موفق
کار در یک رابطهاکثر زوج ها می خواهند روابط موفق و پرطرفدار داشته باشند، اما زوج ها به راح
رابطه موفق” به معنای چیزهاي مختلف برای افراد مختلف است.
با این حال، روابط خوب بزرگسالان عموما شامل دو نفر است که به یکدیگر احترام می گذارند، می توانند ارتباط برقرار کنند و دارای حقوق برابر، فرصت ها و مسئولیت ها باشند.
اکثر مردم نیز انتظار دارند رابطه خود را با شریک خود شامل عشق، صمیمیت، بیان جنسی، تعهد، سازگاری و همراهی.
کلید اصلی داشتن یک رابطه موفق
کار در یک رابطهاکثر زوج ها می خواهند روابط موفق و پرطرفدار داشته باشند، اما زوج ها به راح
شلوار جین هاي ترند ۲۰۱۹ برای خانم ها: برای خانم ها خرید کردن یکی از بهترین تفریحات و حتی مسکن هاست !!!  حالا اگه یه وقتی هم بخوان از خریدن چیزی صرف نظر کنن اون محاله که یه شلوار جین باشه!  این روزام که دیگه جین فقط توی دسته بندی تیپ اسپرت نیست.  ترکیب جین و کت میتونه یه گزینه ایده آل  برای یک مهمونی دوستانه یا رسمی باشه . سرکار ،وقت گذرونی بیرون از خانه با دوستان، خرید رفتن ،دانشگاه و کلاس رفتن همیشه و همیشه شلوارجین، یار همیشگی شماست. صنعت مد شل
نوشته‌هاي روی شن ها،مهمان اولین موج دریا هستند،
اما حکاکی‌هاي روی سنگ،مهمان همیشگی تاریخند .
مانند دوستان خوبکه حک شدگان روی قلبند!و ماندگارانی ابدی .
تقدیم به دوستان همیشه خوبمسپاس از همراهی شما
 
قوی باش و نترس.
هرگـاه بترسی، شکست می‌خوری.ترس از تنگدستی، ترس از شکست، ترس از دست دادن!ترس هیچ قـدرتی برایـت به جـا نمی‌گذارد!وقتی هراسانی، آن‌چه که از آن بیم داری را به سوی خود می‌کشانی…آن‌قدر قوی باش تا هر روز با زندگي روبه رو شوی…
زن
اگر شما هم از مدل موی خودتون خسته شدید و در عین حال تمایل ندارید مدل موهاتون رو خیلی تغییر بدید به شما پیشنهاد میکنیم سراغ صندوقچه قدیمی مادربزرگتان برید و سری به گل سر ها و کلیپس هاش بزنید. چون این مدل گلسرها یکی از جذاب ترین ترندهاي ٢٠١٩ هستند. در ادامه مدل موها و کلیپس هاي ترند ٢٠١٩ رو مشاهده خواهید کرد
ادامه مطلب
در سبک زندگي قرآنی «صبر» جایگاه محوری دارد.
می توان اقسام صبر را بر شمرد:
1- صبر در برابر جاهلان : صبر حضرت نوح در حدود 950 سال
2- صبر در برابر مشکلات: صبر حضرت ایوب 
3- صبر در برابر گناه : حضرت یوسف 
در سوره عصر می خوانیم:
و العصر .ان الانسان لفی خسر 
الا الذین امنوا و تواصو بالصبر و تواصو بالحق
 
زندگينامه شهید محمد هادی ذوالفقاری
در
روزگاری که جامعه ی بی هویت غرب، از نبود اسطورهاي واقعی رنج می برد، و
برای مخاطبین خود آرنولد و بت من و مرد عنکبوتی و صدها قهرمان هاي پوشالی
می سازد، ما قهرمانان واقعی داریم که می توانند برای تمام جوامع انسانی
الگوی واقعی باشند.
در روزگاری که امریکا و اسرائیل به کلاهک هاي
هسته ای خود می نازند، محور مقاومت با سیلی محکمی که بر صورت استکبار زده
است ، کلاهک هاي هسته ای غرب را بی تاثیر ترین سلاح نظامی دنیا
این گروه رو درست کردم تا دوستان قزوینی با دیگر دختر پسرای قزوینی چتی دوستانه داشته باشند و از چت کردن با دوستان خودشون لذت ببرند و همچنین این گروه برای تبلیغات شهر قزوین هم خیلی مناسب است و چت کردن در این محیط لذت بخش است.
جت و گپ در واتساپ برای قزوینی ها جزو بهترین ها می باشد و از همه علاقمندان دعوت میشه که به قوانین گروه واتساپ قزوین احترام بزران و با دوستان خودشون صمیمی باشند.
گروه واتساپ قزوینی ها در تلاش هست تا دوستان قزوینی رو در کنار هم
دوستان عزیز سلام
 
از این پس فایل‌هاي انگیزشی، مهارتی و روانشناختی بصورت کلیپ به اشتراک شما عزیزان گذاشته میشه امیدوارم که مورد پسند و رضایت شما باشهاگه قصور و کوتاهی در مطالب از اینجانب دیدین به بزرگی خودتون ببخشید هدف من فقط و فقط یادآوری این مطالب به شماها هست چرا ک میدونم همگی شما از مدیران موفق این کشور هستین و من واقعا در برابر شما بزرگواران قابل مقایسه نیستم.
بابت همراهی تک تک شما صمیمانه تشکر و قدردانی میکنم.
واقعا مچکرم
✍ مروت
«من در ت سررشته ندارم.» ظاهراً دلیل قانع‌کننده‌ام را یافته‌ام تا بی‌مایگی و بی.ایگی‌ام را پشت سکوت‌م پنهان کنم.
من یک روشنفکرِ کافه‌ایِ صلح‌طلب ِ آلن‌دوباتن‌خوانِ ویوالدی گوش‌بده‌ی هیچکاک‌ببینِ ورّاج‌ام. جای من در خیابان نیست. جای من بینِ مردمی که نمی‌دانم صدای‌شان توی سرمای تهِ خیابان پیروزی یخ زده یا با باتوم و گلوله خفه شده نیست.
من وقت مطالبه‌ی هرچیزی اول به امکان ِ شدنِ آن بدون جیز و‌ اوف شدن می‌اندیشم. سپس راه‌هاي رس
سیزده کار که انسانهاي قدرتمند و افراد موفق آنها را انجام نمی دهند
افراد قدرتمند هرگونه کاری را برای رسیدن به موفقیت انجام می دهند هر روز به خودشان یادآوری می کند که اگر من این کار را انجام ندهند از چه کسی آن را انجام خواهد داد ؟اگر شما هم مایل هستید تا به توانایی هاي بالقوه خود دست یابید پیشنهاد می کنیم تا این 13 مورد را بخوانید که انسانهاي قدرتمند و موفق به هیچ وجه آن ها را انجام نمی دهند.
کارهايی که افراد قدرتمند و موفق هرگز انجام نمی دهند
آشنایی با  ترند هاي هرفصل، از آن جهت که به ما برای  انتخاب بهتر هنگام خرید کمک میکند،خیلی مهم است . برای بسیاری افراد این موضوع خیلی مهم است که انتخاب هايشان طبق مد روز باشد.
در تابستان ۲۰۱۹، آیتم هاي جذابی به عنوان ترند معرفی شده اند که بسیاری از آن ها دنباله همان ترندهاي فصل بهار هستند.
خشکشویی آنلاین پاکلین در این مقاله چند ترند پرطرفدار  تابستان ۲۰۱۹ را  به شما معرفی می کند که در انواع استایل خیابانی، مهمانی ها و دورهمی ها، مجالس رسمی
 
عملیات هاي محدود نیمه اول سال 1360 جنگ را از بن بست خارج کرد. می گویند انسان هاي موفق بن بست نمی شناسند؛ یا راه را می یابند یا راه را می سازند. حسن  باقری را می توان در زمره این افراد دانست.
 
 ملاقات در فکه (زندگي نامه شهید باقری) ص 133
 
بسیاری از افراد موفق از ویژگی هاي مشترک برخوردارند:
هوش زیاد،انگیزه فراوان،وانرژی قابل ملاحضه،اما چه طور می شود .
که بعضی از این افراد که در این خصوصیات با هم وجه مشترک دارند،از بقیه جلو می زنند؟
او در مورد بیست ویژگی در قالب روانشناسی شخصیت مطالعه کرده است .
سنجش جاه طلبیکه از جمله انها می توان به میل به سلطه،عشق،و …اشاره کرد.در حال حاضر مدیران سراسر جهان از یافته هاي در جهت تشویق .کارکنان خود برای رسیدن به موفقیتهاي بیشتر استفاده می کنند.
بسیاری از افراد موفق از ویژگی هاي مشترک برخوردارند:
هوش زیاد،انگیزه فراوان،وانرژی قابل ملاحضه،اما چه طور می شود .
که بعضی از این افراد که در این خصوصیات با هم وجه مشترک دارند،از بقیه جلو می زنند؟
او در مورد بیست ویژگی در قالب روانشناسی شخصیت مطالعه کرده است .
سنجش جاه طلبیکه از جمله انها می توان به میل به سلطه،عشق،و …اشاره کرد.
در حال حاضر مدیران سراسر جهان از یافته هاي در جهت تشویق .کارکنان خود برای رسیدن به موفقیتهاي بیشتر استفاده می کنند.
قبلا در مورد موفقیت به صورت دیگری فکر می کردم و با گذشت زمان دیدگاهم تغییر کرده است. جالبه که تجربه یکی از مهمترین عوامل است در دیدگاه افراد نسبت به موفقیت است. 
هوش یکی از عواملی است که بسیاری از افراد فکر می کنند در کسب موفقیت بسیار تاثیر گذار است ولی وقتی به نمونه هاي موفق نگاه می کنیم متوجه می شویم که قطعا هوش مهمترین عامل موفقیت نیست. در حالیکه بسیاری از افراد هوش را عامل اصلی موفقیت می دانند.
بعد از مدتی متوجه شدم بجای آی کیو، ای کیو مهمت
انواع ازدواج موفق همراه با یک گزینۀ اضافی
می‌خواهم از شما بپرسم که آیا واقعاً به دنبال یک ازدواج موفق می‌گردید؟ پس باید بیخیال تمام آن حرف‌ها و آدم‌هايی بشوید که می‌گویند باید چه کار کنی و چه کار نکنی. البته یادگرفتنِ برخی موضوعات و پیش گرفتن‌شان اصلاً اشکالی ندارد، چرا که به هر حال ارزش خود را در جایگاه خود دارند، اما ممکن است عواملی حتی بنیادی‌تر از این‌ها، برای موفقیت در ازدواج وجود داشته باشند.

ادامه مطلب
دو برادر بودند که یکی از آنها معتاد و دیگری مردی متشخص و موفق بود.
برای همه معما بود که چرا این دو برادر که هر دو در یک خانواده و با یک شرایط بزرگ شده اند، سرنوشتی متفاوت داشته اند؟ 
از برادرِ معتاد، علت را پرسیدند، پاسخ داد: علت اصلی شکست من، پدرم بوده است!او هم یک معتاد بودخانواده اش را کتک می زد و زندگي بدی داشتچه توقعی از من دارید؟ من هم مانند او شده ام. 
از برادر موفق دلیل موفقیتش را پرسیدند. در کمال ناباوری او گفت: علت موفقیت من پدرم است!م
خرید پایان نامه ارشد : نظریه مدی و پوکتی در رابطه با سرسختینظریه لماکی در مورد سرسختی
لماکی[۱] (۱۹۸۲؛ به نقل از انریث[۲]، ۲۰۱۴) پیشنهاد می کند افرادي که تفسیر هاي بد بینانه ای از زندگي دارند در معرض مخاطرات طبیعی هستند زیرا سیستم دفاعی بدن آنها عملکرد مطلوب ندارد . به این ترتیب وقایع استرس آوردگی به عنوان پیشرو یا پیشایند سلامت و سرسختی روانشناختی عامل تعدیل کننده در پیواستار بیماری استرس می باشد  و معتقد است که  که احساس پیوستگی فرد مهم ترین
قسمت سوم پادکست دموورژن با عنوان «برنامه‌نویسی بدون کد، توهم و واقعیت» در پخش کننده‌هاي پادکست نظیر CastBox و کانال تلگرام پادکست منتشر شد.
توی قسمت سوم پادکست دموورژن، سراغ یه الگو و ترند تاثیرگذار توی برنامه‌نویسی رفتیم، اون هم ساده‌تر شدن و اتوماتیک شدن همه‌چیز هستش، می‌خوایم ببینیم این ترند تا الان چه دست آورد‌هايی توی Back-end و Front-end و ‌Data Science داشته، چه کارهايی می‌شه باهاش کرد، تعدادی ابزار رو باهم بررسی می‌کنیم که ابزارهاي جدیدی در
معین زد یکی از خواننده هاي پاپ کشورمان بوده که در چند سال گذشته موفق شده با آهنگ هاي بسیار جذاب و فوق العاده طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد در ادامه این بخش از سایت موزیک بازی بیوگرافی وی را مشاهده نمایید.
بیوگرافی معین زداو متولد دهه ۶۰ بوده و سبک خوانندگی بسیار جالبی را در پیش گرفته است به گونه‌ای که آهنگهايش به سرعت مورد توجه مخاطبان و جوانان قرار گرفته و مسیر موفقیت را به سرعت طی کرده است.
علاقه به موسیقی در کودکیمعین زد از کودکی علا
معین زد یکی از خواننده هاي پاپ کشورمان بوده که در چند سال گذشته موفق شده با آهنگ هاي بسیار جذاب و فوق العاده طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد در ادامه این بخش از سایت موزیک بازی بیوگرافی وی را مشاهده نمایید.
بیوگرافی معین زداو متولد دهه ۶۰ بوده و سبک خوانندگی بسیار جالبی را در پیش گرفته است به گونه‌ای که آهنگهايش به سرعت مورد توجه مخاطبان و جوانان قرار گرفته و مسیر موفقیت را به سرعت طی کرده است.
علاقه به موسیقی در کودکیمعین زد از کودکی علا
معین زد یکی از خواننده هاي پاپ کشورمان بوده که در چند سال گذشته موفق شده با آهنگ هاي بسیار جذاب و فوق العاده طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد در ادامه این بخش از سایت موزیک بازی بیوگرافی وی را مشاهده نمایید.
بیوگرافی معین زداو متولد دهه ۶۰ بوده و سبک خوانندگی بسیار جالبی را در پیش گرفته است به گونه‌ای که آهنگهايش به سرعت مورد توجه مخاطبان و جوانان قرار گرفته و مسیر موفقیت را به سرعت طی کرده است.
علاقه به موسیقی در کودکیمعین زد از کودکی علا
معین زد یکی از خواننده هاي پاپ کشورمان بوده که در چند سال گذشته موفق شده با آهنگ هاي بسیار جذاب و فوق العاده طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد در ادامه این بخش از سایت موزیک بازی بیوگرافی وی را مشاهده نمایید.
بیوگرافی معین زداو متولد دهه ۶۰ بوده و سبک خوانندگی بسیار جالبی را در پیش گرفته است به گونه‌ای که آهنگهايش به سرعت مورد توجه مخاطبان و جوانان قرار گرفته و مسیر موفقیت را به سرعت طی کرده است.
علاقه به موسیقی در کودکیمعین زد از کودکی علا
معین زد یکی از خواننده هاي پاپ کشورمان بوده که در چند سال گذشته موفق شده با آهنگ هاي بسیار جذاب و فوق العاده طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد در ادامه این بخش از سایت موزیک بازی بیوگرافی وی را مشاهده نمایید.
بیوگرافی معین زداو متولد دهه ۶۰ بوده و سبک خوانندگی بسیار جالبی را در پیش گرفته است به گونه‌ای که آهنگهايش به سرعت مورد توجه مخاطبان و جوانان قرار گرفته و مسیر موفقیت را به سرعت طی کرده است.
علاقه به موسیقی در کودکیمعین زد از کودکی علا
معین زد یکی از خواننده هاي پاپ کشورمان بوده که در چند سال گذشته موفق شده با آهنگ هاي بسیار جذاب و فوق العاده طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد در ادامه این بخش از سایت موزیک بازی بیوگرافی وی را مشاهده نمایید.
بیوگرافی معین زداو متولد دهه ۶۰ بوده و سبک خوانندگی بسیار جالبی را در پیش گرفته است به گونه‌ای که آهنگهايش به سرعت مورد توجه مخاطبان و جوانان قرار گرفته و مسیر موفقیت را به سرعت طی کرده است.
علاقه به موسیقی در کودکیمعین زد از کودکی علا
سلام و عرض ادب خدمت تمامی همراهان همیشگی وبلاگ پرورش اندام تیم فیتنس پرو fitnesspro :
بنده طی یک قرار دوستانه ای که با دکتر سهند صادقی کارشناس  تغذیه داشتم ، قرار شد تمامی برنامه غذایی که از طرف شما دوستان از طریق وبلاگ فیتنس پرو  خواسته شود چه در مورد رژیم افزایش وزن ، رژیم کاهش وزن ، برنامه غذایی دوره ای ، برنامه دوران مسابقات و . با هزینه ناچیز برای همه شما دوستان فراهم می کنم و امیدوارم که سال 98 را اگر تصمیم گرفته اید که ورزش جزو لاینفک زندگي گ
تمام والدین دوست دارند فرزند آن‌ها به عنوان یک کودک باهوش و موفق شناخته شود. یک کودک باهوش در مدرسه دانش‌آموزی موفق و در جامعه فردی بدون مشکل خواهد بود. تربیت یک کودک باهوش و موفق، دوران بزرگ‌سالی او را هم به عنوان فردی پیشرو تضمین خواهد کرد. اما چگونه کودک باهوش داشته باشیم؟ تربیت یک کودک باهوش چقدر ساده است؟ پدر و مادر در مسیر تربیت فرزند خود چه موانعی را پیش رو دارند و با چه مشکلاتی مواجه خواهند بود؟ یکی از بزرگ‌ترین سوالات والدین میزا
چرا برخی جوانان از تشکیل زندگي مشترک و متعهد شدن در برابر آن واهمه دارند؟

در حالی که باید بدانیم انسان همواره نیاز به پیشرفت دارد و برای رسیدن به درجات بالاتر به ناچار باید یکسری از تغییرات را در مراحل مختلف زندگي بپذیرد. 
ادامه مطلب
سلام 
من این روزها به علت مشغله هاى کارى کمترى میتونم بیرون برم، ولى دیروز که بعد دو سه ماه تونستم برم بیرون یه هوایى عوض کنم، دقت کردم دیدم استایل خانوم ها عوض شده نسبت به سال هاى قبل.
چیزى که قبلا تو فصل گرما مد بود شلوارهاى جذب و نیم تنه و این چیزها بود که واقعا جلوه ى خوبى نداشت، بدن نما و موجب جلب توجه فراوان، اما امسال مانتو هاى بلند و آزاد مد شده و زیرش پیراهن یا بلوز شلوارهاى خیلى آزاد و خوشگل میپوشن و هم پوشش قشنگیه هم بدن نما نیست، من ک
اگر در کاری موفق شوی دوستان دروغین و دشمنان واقعی به دست میآوریزندگي کتابی است پر ماجرا هیچ گاه آن را به خاطر یک برگش که از آن راذینیستی دور نیندازجایی در پشت ظهنت به خاطر بسپار که اثر انگشت خداوند روی همه چیز هستهمیشه همه خواستنی ها داشتنی نیست همان طور که همه داشتنی ها خواستنی نیستبه کم نورترین ستاره ها قانع باش زیرا چشم همه به سوی پر نورترین ستارهها دوخته است

ادامه مطلب
کدام حرکات ورزشی برای سیکس پک مناسب ترند؟متاسفانه شکم یکی از اولین نقاط بدن است که چاقی، رژیم غذایی نادرست و سبک زندگي اشتباه را نشان می دهد و در عین حال که خیلی سریع می تواند اندام را نافرم کند خیلی دیر به حالت ایده آل باز می­گردد. ااما افرادي که شکم بزرگ دارند، چاق نیستند ولی نداشتن تحرک، نشستن بیش از حد و بسیاری موارد دیگر می­تواند باعث شود تا آنطور که می­خواهند شکم صاف و زیبا نداشته باشند. در کنار اینکه رژیم غذایی برای داشتن شکم صاف و س
بر بالین تربت یحیی پیغامبر(ع) معتکف بودم در جامع دمشق که یکی از ملوک عرب که به بی انصافی منسوب بود اتفاقاً به زیارت آمد و نماز و دعا کرد و حاجت خواستدرویش و غنی بنده‌ی این خاکِ درندو آنان که غنی‌ترند محتاج‌ترندآن گه مرا گفت از آن جا که همت درویشانست و صدق معاملت ایشان، خاطری همراه من کن که از دشمنی صعب اندیشناکم. گفتمش: «بر رعیت ضعیف رحمت کن تا از دشمن قوی زحمت نبینی.»به بازوان توانا و قوّت سر دستخطاست پنجه‌ی مسکین ناتوان بشکستنترسد آن که بر
در سیر پیش تا پس از ازدواجم
حس می‌کنم دعا از زبانم
رفت به لایه‌ای عمیق‌تر
به قلب
به باطن
و بعد عمل
و دوباره زبان
 
من این جوشش از درون را دوست دارم
این جاگیری معنا در محل خودش را عاشقم
من دنبال دعاهايی بودم که نه وهمِ من باشند و نه خیالاتم
من دنبال زندگي کردنِ دعا بودم.
 
پ.ن: این حرف‌ها را در اینستاگرام نمی‌شود زد. در کانال و گروه دوستان هم نمی‌شود. به دوستان که اصلا نمی‌شود گفت. می‌گویند جوگیری. پز می‌دهی. دل ما را آب می‌کنی. نه، خواهرم، عز
میز و صندلی هاي پلاستیکی امروزه با توجه به کیفیت و قیمت مناسب شان در برابر سایر میز و صندلی ها، بسیار پر طرفدار و پر مصرف هستند. این میز و صندلی ها در برابر پوسیدگی و یا زنگ زدگی مقاوم بوده و آسیب پذیری کمتری دارند. میز و صندلی هاي پلاستیکی به دلیل عایق بودن در برابر آب و باران بیشترین کاربرد را در فضای باز دارند همچنین در بسیاری از رستوران ها و فست فودها و بسیاری از مراکز دیگر از این نوع میز و صندلی ها استفاده می شود.

ادامه مطلب
 
چند مدل کلاه که برند بهار امسال است
 
کلاه یکی دیگر از پوشش هايی است که در روز هاي نیمه گرم بهار مورد استفاده قرار میگیرد. اگر از علاقه مندان به کلاه هستید و می خواهید استایل بهاری تان را با یک کلاه مناسب تکمیل کنید با ما همراه باشید. در این مقاله ترند کلاه هاي بهاری امسال را معرفی خواهیم کرد.
۱. کلاه لبه داره نرماین مدل کلاه هاي سطل شکل، یکی از ترند هاي بهار ۲۰۲۰ هستند. نه فقط به خاطر شکلی که دارد بلکه رابطه نرم بودن و پارچه ای بودنش در ران وی ب
کلید اصلی موفقیت داشتن نتیجه روشن در ذهن است. چه می خواهید؟ هدفتان برای رسیدن به این نتیجه چیست؟ با یک هدف در ذهن، می توانید شروع به فکر کردن درباره مراحل مورد نیاز برای رسیدن به آن کنید. شما باید اقدام عظیمی را انجام دهید تا اهداف خود را به واقعیت تبدیل کنید. اگر چه کارهاي زیادی باید به تنهايی انجام دهید، باید به افرادي که در زندگي خود به موفقیت دست یافته اند، مراجعه کنید. این افراد چه چیزی به شما آموزش می دهند؟موفقیت اغلب شبیه هدیه ای است که
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی هاي افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌هاي آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگي خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی هاي افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌هاي آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگي خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
 
یکی از کسب کار هايی که چندین سال است رونق گرفته ، مشاغل آنلاین در بستر اینترنت است. مشاغل وب می توانند چندین برابر مشاغل دارای درآمد واقعی باشند زیرا پتانسیل رشد و مقیاس را دارند.اگر در ابتدا هستید و می خواهید یک شغل داشته باشید ، باید در اولین گام با خودتان آشنا شوید. یک کاغذ و قلم بگیرید و هرچه را می دانید بنویسید. همه ممکن است قدم اول را جدی نگیرند و بگویند که چیز خاصی نمی دانند ، اما به یاد داشته باشید که شما (حداقل) کاری را که می دانید و به
خیلی خوبه بدونی تو آینده چی میشه!
آیا مسیری که آلان داری میری رو به انتها میرسونی؟ 
موفق میشی؟نمیشی؟
مسیرت عوض میشه؟ نمیشه؟ 
امکاناتی که در آینده داری از الان بیشتره؟کمتره؟
کارایی که دوست داشتی رو انجام دادی؟ندادی؟
از زندگي لذت بردی؟نبردی؟ 
کنارت خانوادت هستی؟نیستی؟
تا 80 سالگی عمر میکنی؟نمیکنی؟
 
خب فکر کنیم مسیر الانتو به انتها رسوندی و موفق شدی و در کنار خانوادت داری در سن 90 سالگی لذت میبری . 
یا میتونیم فکر کنیم که در سن 60 سالگی میمیر
خب حتما کلماتی مانند : مد و فشن یا مد و لباس یا مد و استایل  به گوشتون خورده شاید معنی و مفهوم بعضی از این کلمات برامون واضح نباشه ، سایت  اوکی مد مقاله ای رو در این زمینه به علاقه مندان این حوزه ارائه داده این مقاله رو حتما تو سایت اوکی مد مطالعه کنید . بخشی از این مقاله رو من توی این مطلب قرار میدم امیدوارم که دوست داشته باشید .
 
مد چیست؟
مد پدیده ای است مخصوص جوامع انسانی که با مفهوم مدرنیسم ارتباط تگاتنگ و نزدیکی دارد. درواقع مد با مدر
 آشنایی با  ترند هاي هرفصل، از آن جهت که به ما برای  انتخاب بهتر هنگام خرید کمک میکند،خیلی مهم است . برای بسیاری افراد این موضوع خیلی مهم است که انتخاب هايشان طبق مد روز باشد.
در تابستان ۲۰۱۹، آیتم هاي جذابی به عنوان ترند معرفی شده اند که بسیاری از آن ها دنباله همان ترندهاي فصل بهار هستند.
خشکشویی آنلاین پاکلین در این مقاله چند ترند پرطرفدار  تابستان ۲۰۱۹ را  به شما معرفی می کند که در انواع استایل خیابانی، مهمانی ها و دورهمی ها، مجالس رسم
به نظر من دانشجوی موفّق کسی است که خوب درس بخواند؛ خوب تهذیب اخلاق کند و خوب به ورزش بپردازد. من برای دانشجوی موفّق، سه شاخص دارم. البته ممکن است یک جوان موفّق در خانه، معیارهاي دیگری داشته باشد؛ یک کاسب موفّق، یک اداری موفّق، معیارهاي دیگری داشته باشد؛ اما دانشجوی موفّق، به حیث دانشجویی، این است: باید خوب درس بخواند، به اخلاق و تهذیب نفس بپردازد، ورزش هم بکند. ۱۳۷۷/۰۲/۲۲
 
زیباترین مدل آرایش چشم رنگی و سایه چشم ترند ۲۰۱۹ . فاکتور موثر در انتخاب سایه چشم تنها رنگ آن نیست بلکه بافت مناسب، برند سایه و میزان تیرگی و روشنی آن نیز در انتخاب سایه نقش دارد. اجازه ندهید انتخاب‌هاي نامحدود شما را گیج کند بلکه به این گستردگی به چشم یک فرصت نگاه کنید و بهترین رنگ و بافت سایه را انتخاب کنید. در ادامه همراه آرایشیک باشید با انتخاب بهترین رنگ سایه چشم.
زیباترین مدل آرایش چشم رنگی و سایه چشم ترند ۲۰۱۹

نکات مهم در انتخاب سایه چ
#فروش
"نه" شنیدن از نظر مدیران فروش چیست؟
✍ بعضی‌ها هنر فروش کردن را "بازی اعداد" و " بازی نه شنیدن" هم نامیده‌اند.
کارشناس فروش ابتدا به تهیه بانکی از مشتریان بالقوه می‌پردازد، سپس با آنها تماس می‌گیرد، بعضی از این افراد حاضر به ملاقات وی می‌شوند و از بین افرادي که حاضر به ملاقات با او می‌شوند، چند نفر خرید می‌کنند.
حال تصور کنید شما به ۵۰ نفر زنگ می‌زنید ۲۰ نفر در همان ابتدا می‌گویند که به خدمات شما نیازی ندارند.
۳۰ نفر به توضیحات شما گ
هرچقد یک چیزی قدمتش بیشتر باشد عمق بیشتری دارد و هرچقد چیزی عمیق تر باشد عوض کردنش هم سخت تر است مثل همین سبک زندگي مردسالارانه که اینبار نه در ایران بلکه در همه جای جهان ریشه دوانده است. 
متنفرم از آن پیام تبریک که به دنیا آمد تا دختر کسی باشد،  ازدواج کرد تا همسر کسی باشد 
چطور میتوان اینگونه روح و جسم یک بشر را نادیده گرفت و بعد دم از مهربانی و عشق  و صلح زد؟ 
زن مکمل مرد نیست زن خود مستقل است، زن فقط یک آدم است، نه یک کلمه پیش نه یک کلمه پس
گاهی دلم می خواهد مرور کنم روزها و ماه هاي گذشته را. ببینم چه مسیری را پشت سر گذاشتم تا به امروز و اینجا رسیدم.
امروز سال 2019 را مرور کردم. از زمستان 97 به بعد را . شروع سال نوی میلادی را. بعد خانه خریدن و جابه جا شدن. بعد روزهاي بهاری را که چه لطیف بودند . بعد روز اخر بهار را که چه عجیب بود. بعد روزها و ماه ها سردرگمی و افسردگی و بی خیال عالم و آدم شدن را. 
بعد کم کم به خود آمدن که این قافله ی عمر خیلی سریع می گذرد و باید کاری بکنم. شروع کردم به
«من در ت سررشته ندارم.» ظاهراً دلیل قانع‌کننده‌ام را یافته‌ام تا بی‌مایگی و بی.ایگی‌ام را پشت آن پنهان کنم.
من یک روشنفکرِ کافه‌ایِ صلح‌طلب ِ آلن‌دوباتن‌خوانِ ویوالدی‌گوش‌بده‌ی هیچکاک‌ببینِ ورّاج‌ام. جای من در خیابان نیست. جای من بینِ مردمی که نمی‌دانم صدای‌شان توی سرمای تهِ خیابان پیروزی یخ زده یا با باتوم و گلوله خفه شده نیست.
من وقت مطالبه‌ی هرچیزی اول به امکان ِ شدنِ آن بدون جیز و‌ اوف شدن می‌اندیشم. سپس راه‌هاي رسیدن
بسیاری از افراد در جست‌وجوی راهکارهايی برای ازدواج موفق هستند و می‌خواهند بدانند که چگونه می‌توانند در زندگي مشترک خود، عشق، آرامش و صمیمیت بیشتری را تجربه کنند. امروزه علم روانشناسی با گسترش پژوهش‌هاي خود در حیطه زوج درمانی و خانواده درمانی می‌تواند تا حد بسیار زیادی به کمک افراد بیاید و آموزش‌هاي لازم را در این زمینه به زوجین ارائه دهد. راهکارهاي گوناگونی مانند خودآگاهی، شناخت یکدیگر و مهارت‌هاي گفت‌وگوی موثر وجود دارد که می‌توا
شناخت خود و واقعیت زندگي :با شناخت خود سبب می شود فرد با شناخت نقاط مثبت و منفی
مشکلات خود را به آسانی برطرف کند و تصویر مثبتی از خود داشته باشد.
کسی که خودش را بشناسد با خود هیچ گونه تعارفی نمی کند و همچنین با درست انتخاب کردن ،
شناختن جایگاه خود ، توانایی هاي جسمی و روحی خود در زندگي به موفقیت می رسد.
آیا خود را بخوبی می شناسید؟علایقتان را می شناسید؟می دانید در هر شرایطی چه رفتاری دارید؟توان کنترل برخی رفتارهاي خود را دارید؟خود واقعی را تا چ
باز هم عید آمده و امید داریم سال دیگری نیز در کنار خانواده و تمام کسانی که دوستشان داریم ، باشیم . بهار نوید بخش تازگی ، نو شدن ، تصمیمات جدید و شروع یک زندگي جدید می باشد ، برخی از افراد هستند که در سال جدید تصمیم به تغییر دادن زندگي خود می کنند .
شما چطور ؟ به فکر تغییر و تحول زندگي خود در عید نوروز هستید ؟ چه برنامه ای برای سال جدید خواهید داشت ؟ آیا می دانید افراد موفق در تعطیلات نوروز چگونه عمل می کنند ؟ نوروز امسال چه تفاوتی با سال هاي گذشته
یکی از مهمترین و ساده ترین مفاهیمی که بنظر حقیر باید در تمام کارها به آن توجه داشته باشیم این است که چطور منابع را به کارها و فعالیت ها تخصیص می دهیم.
اگر ما می خواهیم در کسب و کار موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد علمی موفق شویم، اگر می خواهیم در زندگي شخصی موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد معنوی و خودسازی موفق شویم، اگر می خواهیم در روابط خانوادگی و فردی و اجتماعی موفق شویم، اگر می خواهیم در میدان مبارزه موفق شویم و خلاصه برای هر موفقیتی باید به
قهوه روبوستا
 
 
 
آشنایی با قهوه روبوستا:
 
 
حالا نوبت به شرح  ۴/۱ جهانی شده است ( یک چهارم از قهوه جهان). دانه هاي قهوه روبوستا حدود سی درصد از قهوه هاي مصرفی جهان را تشکیل می‌دهند. در مطالب پیشین، یکی از  گونه‌هاي قهوه به نام عربیکا شرح داده شد، حال باید از گونه ای دیگر به نام روبوستا Robusta صحبت کنیم.
درختان روبوستا برای رشد به ارتفاع حدودی زیر ۱۰۰۰ متر نیازمندند. تنه‌هايی تنومند و قدرتمند، ویژگی‌هايی هستند که این درختان را قادر می‌سازد تا
هر زندگي آغاز و پایانی دارد. خیلی ها از این فرصت داده شده نهايت استفاده رو میبرن و خیلی هاي دیگه بدون بهره بردن از زندگيشون به پیشواز مرگ میرن. فطرت همه ی ما میل به رستگاری داره و همه دوست دارن که موفق بشن. ولی همه اونقدر تلاش نمیکنن تا انتظارات خودشونو براورده کنن.اکثر انسان ها میل به موفقیت دارند ولی خیلی ها قدمی برای رسیدن به موفقیت بر نمیدارن. همه ی انسان هاي موفق مسیر متفاوتی برای نزدیک شدن به هدفشون انتخاب نکردن. یسری از اونها از مسیر عا
تداوم عشق در زندگي مشترک 
در زندگي مشترک زن و شوهر اصل هستند :در هر زندگي مشترک زن و شوهر شماره یک هستند . بچه ها شماره دو و کار شماره سه . اگر زوجی خودشان را در زندگي مشترک در اولویت قرار دهند و نقش اول زندگي باشند ، به طور قطع می توانند بچه هاي بهتری تربیت کنند و در امور شخصی و کار هم موفق تر باشند . اما اگر در زندگي مشترک این اولویت ها جابجا شده و زن و شوهر شماره دو یا سه شوند . هیچ چیز دیگر سرجایش نخواهد بود و درست عمل نمی کند و هیچ کدام از زندگي د
همه می خواهند در زندگي خود آدم موفقی شوند.حتی به عنوان یک نوجوان، می توانید در زندگي خود به موفقیت برسید. واقعاً کار سختی نیست مراحل زیر را انجام دهید و سالهاي نوجوانی پر از موفقیت به همراه داشته باشید.
 
۱) تقویت عملکرد در مدرسه
مهم نیست که اکنون چقدر  دوران مدرسه برایتان خسته کننده باشد، آموزش به شما کمک می کند تا عضو مولدی در جامعه باشید. برای پیشرفت و گرفتن نمرات بهتر در مدرسه تلاش کنید. به معلمان گوش دهید، تکالیف خود را انجام دهید، مطالعه
پاورپوینت اصول مهم برای زندگي موفق همسران،30 اصل جهانی موفقیت در زندگي
دید کلی : دانلود پاورپوینت اصول مهم برای زندگي موفق همسران،30 اصل جهانی موفقیت در زندگي


توضیحات کامل :
پاورپوینت  اصول مهم برای زندگي موفق همسران،30 اصل جهانی موفقیت در زندگي
این پاورپوینت در 36 اسلاید به صورت کامل مقوله
اصول مهم برای زندگي موفق همسراناصولی که مردان باید در زندگي مشترک رعایت کنند30 اصول جهانی موفقیت در زندگي
توضیح داده است.
برخی از عناوین اسلاید ها:اولوی
افراد موفق و ثروتمند زندگي را در آینده میبینند و نه در لا به لای خاطرات گذشته؛ 
اما افراد معمولی درست در نقطه ای مقابل قرار دارند.
پس تعیین کنید که میخواهید به کدام سمت بنگرید، آینده نگری و موفقیت یا گذشته را درنوردیدن؟
بیایید یک قرار بگذاریم! اینکه پول چرک کف دست نیست و حتی جمله ی پول خوشبختی نمیاره را هم دیگه به کار نبرید چرا که اینها فقط توجیه کردن تلاش نکردن هاست.
یادت باشه ثروت مند شدن قبل از هر چیز فکر مثبت و با انگیزه و ثروت ساز میخواد،
آرزوی جذب ثروت و فراواني
جذب ثروت و فراواني بین تمام انسان ها آرزویی مشترک است. همه به دنبال راهی هستند که به سرعت پولدار شوند.
0چرا تعداد کمی در جذب ثروت و فراواني موفق می شوند و تعداد زیادی فقط در رویای آن به سر می برند؟
پاسخ اینجاست که برای رسیدن به هرچیزی باید راه و روش درست آن را دانست. اگر از راه درست پیش بروید در جذب ثروت و فراواني موفق میشوید. در غیر این صورت به بیراهه رفته اید و چیزی نصیبتان نمی شود.
رابرت کیوساکی می گوید: بیشتر مردم هرگز
فرصت ها در زندگي متفاوت اند.بعضی از آنها بارها می آیند ولی بعضی فقط یکبار.
باید آمادگی این را داشت که هنگامی که این فرصت هاي اندک به سراغ ما می آیند
از آنها به درستی استفاده کنیم.شاید هرگز بار دومی وجود نداشته باشد.
اصلا شاید فردایی برای بار دوم نباشد.هیچکس نیست که در زندگي هدفی نداشته باشد
اما با نشستن و به امید اینکه هدف خودش به دنبال ما می آید کاملا اشتباه است و باید با تلاش و کوشش و استفاده از همین فرصت هاي اندک به هدف خودمون نزدیک و نز
تا حالا به این فکر کردید یک سایت موفق چه ویژگی هايی داره؟ افزایش تعداد کاربران در فضای وب و انجام بسیاری از فعالیت هاي سنتی به صورت آنلاین بسیاری از صاحبان کسب و کار را به سمت داشتن یک وب سایت سوق داده است.
طراحی سایت موفق به عوامل مختلفی بستگی دارد. شرکت هاي طراحی سایت زیادی هستند که خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن هاي اندروید و ای او اس، سئو و سایر فعالیت هاي مرتبط با فضای طراحی وب را انجام میدهند.
اینکه شما بتوانید عوامل مهم در طراحییک سای
گروه واتساپ یزدبا هدف دورهمی یزدیا در واتساپ ایجاد شده است و از همه دوستان یزدی درخواست داریم که به گروه بیان و با دوستان یزدی چت داشته باشند.
چت و دورهمی یزدیا در واتساپ بسیار حالب و شیرین است، چراکه شما با همشهریای خوب یزدی خودتون در گروه چت میکنید و این میتونه بسیار خوب و عالی باشه.
شما یک دورهمی با دوستان یزدی دارید و افرادي که در گروه واتساپ یزد هستند، جزو همشهریای شما هستند و این موضوع باعث میشه تا تا در گروه بسیار خوب باشه.
شما این امکا
6 گام برای جذب ثروت و فراواني در زندگيرازهاي جذب ثروت و فراوانيآیا رویاهاي کودکی خود را به یاد می آورید؟!
شاید آرزوی مخترع شدن را در سر می پروراندید یا دوست داشتید مهندس یا نویسنده مشهوری شوید.
یا شاید در خواب هاي شیرین خود می دیدید که روزی دنیا را به نحوی تغییر داده اید، کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید یا آن قدر ثروتمند و موفق شده اید که نه خودتان و نه عزیزان شما هرگز غصه یا حسرت چیزی را نخورند.
ادامه مطلب
انسان‌هايی که به داشته‌هايشان فکر می‌کنند، آرامش و نشاطی نصیب‌شان خواهد شد که پیوسته باعث افزایش این نعمت‌ها در زندگي‌شان می‌شود.اما در مقابل افرادي که همواره به نداشته‌هايشان می‌اندیشند ، آنچنان اضطراب و استرسی به همراه دارند که هر روز وضعیت‌شان نسبت به روز قبل بدتر خواهد شد.شکرگزاری به درگاه خدای مهربان نه تنها از دیدگاه اعتقادی قابل تحسین است بلکه از نظر علمی نیز اثبات گردیده که انسان‌هاي شاکر زندگي آرام و موفقی دارند چرا که ان
عشق باید دو طرفه باشد:هر شخصی در زندگي خود حداقل یک بار به عاشقی خواهد رسید.
و اگر عشق یک طرفه باشد با درد به آشنایی می رسد.
شاید این جملات را در طول زندگي خود و از اطرافیان خود شنیده اید که:
      غرور خود را شکستم و همه جوره در کنار او بوده ام .    و همینطور همه جوره محبت خود را برای او ابراز کرده ام .    و همه کاری برایش انجام دادم  تا متوجه دوست داشتن من بشود.
عشق باید دو طرفه باشدچرا عشق باید دو طرفه باشد؟
و از این گونه جملات برخورده اید و با اش
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان
یه سوال داشتم.
زندگي رو چطور میگذرونید؟(حس و حالش رو بگین لطفا)
مثلا با ناامیدی یا باخوشی یا افسردگی البته خدانکنه مثال زدم.کامل شرح بدید ببینم زندگي شماها چجوریه.من خودم این روزا حس و حالم خیلی کلافه کننده هست.
به من از آهنگ زندگي بگو 
در میان تاریکی هاي فروکشنده 
آدم هايی که روشنی را گم کرده اند چه می دانند از زندگي؟ 
خسته ام از این اطراف مه آلود و این هوای غلیظ
خسته ام از دیدن همه ی گمشده ها
هر کسی را می بینم بی قرار است و نابینا
به قول گروس : کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچ کس به خانه اش نمی رسد!
 
 
× توی کانال حامی آهنگ باکلام dust in the wind رو پیدا کردم. خیلی باحاله. بی کلامش چند سال پیش بین دوستان قدیم مد شده بود گمونم. 
الان که سرچ کردم انگار ازون
تاریخ نویسان نوشته اند که در دوره هايی از تاریخ ، ن ، قدرت بیشتری از مردان داشته اند و آنرا دوره زن سالاری نامیده اند.
از طرف دیگر ، گاهی به مطالبی برخورد می کنیم که نویسنده آن مطلب معتقد است ، علت اصلی راه افتادن بسیاری از جنگها یک یا چند زن بوده است.
 لذا در ابتدای بحث ، شاید لازم باشد اول به دنبال جواب این سوال باشیم که چنانچه قدرت جنس زن در جامعه ،  از وضع کنوني بیشتر شده و تاریخ انسان دورهُ جدیدی از زن سالاری را تجربه کند ،  آیا برایند وق
همیشه دلم میخواسته با کسی حرف بزنم از ته دلم حرف بزنم هرچه واژه لعنتی که توی سلول به سلول بدنم دارند میچرخند را بالا بیاورم و برای یکبار هم شده احساس کنم سبک شدم احساس کنم چیزی مغزم را نمیخورد 
ولی آدمها نمیخواهند گوش بدهند آنها فقط میخواهند جوابت را بدهند و به تو اثبات کنند که از تو بدبخت ترند آنها میخواهند نصیحتت کنند من با آدمهاي زیادی حرف زدم 
هیچ کدامشان به معنای واقعی کلمه هیچ کدامشان حتی خود لعنتی ام نمیخواهند گوش بدهند و آدم نمیداند
بلوچی ها ازم درخواست کردن که یک گروه واتساپ بلوچی ایجاد کنم و من هم به این دعوت آنها پاسخ مثبت دادم و برای اولین بار در ایران گروه واتساپ بلوچی رو ایجاد کردم و از همه دوستان بلوچی درخواست میکنم که به این گروه بیان.
گروه بلوچی واتساپ برای دورهمی شما دوستان بلوچی در واتساپ ایجاد شده است و همه بلوچی ها به این گروه دعوت هستند و ما نیز از این موضوع استقبال کرده و آنرا به قال نیک میگیرم.
دوستان بلوچی که دیگر دوستان خود را به گروه دعوت میکنند در پیش خ
خوبید؟
از وبلاگم دیدن کنید:amenhahmadi99.blog.ir
دوستان لطفا ازم حمایت کنید و لینک کانال برای دوستان‌تون بفرستید.@Niloofar_abi99
نکته : پارت‌ها پرش زمانی دارند، با دقت بخونید.
امیدوارم لذت ببربد و اهنگهاي مربوط به پارت‌هارو با لذت گوش بدید، عاشقتونم.
❤️
مشاهده مطلب در کانال
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم«من در ت سررشته ندارم.» ظاهراً دلیل قانع‌کننده‌ام را یافته‌ام تا بی‌مایگی و بی.ایگی‌ام را پشت آن پنهان کنم.
من یک روشنفکرِ کافه‌ایِ صلح‌طلب ِ آلن‌دوباتن‌خوانِ ویوالدی‌گوش‌بده‌ی هیچکاک‌ببینِ ورّاج‌ام. جای من در خیابان نیست. جای من بینِ مردمی که نمی‌دانم صدای‌شان توی سرمای تهِ خیابان پیروزی یخ زده یا با باتوم و گلوله خفه شده نیست.
من وقت مطالبه‌ی هرچیزی اول به امکان ِ شدنِ آن بدون جیز و‌ اوف شدن می‌
پارسال محمد برای اولین بار شد معلم ورزش یک دبستان غیرانتفاعی پسرانه. بماند که در نهايت به این نتیجه رسید که شاگرد کوچولوهاي سه چهار ساله‌اش را از پسرهاي دبستانی بیشتر دوست دارد و حالش و درآمدش با آنها بهتر است. معلم ورزش بودن برای محمد همان سال و همان جا تمام شد. گذشت و گذشت و دیشب مدیر همان مدرسه به من پیشنهاد داد تا معلم چهارم سال آینده پسرهاي مدرسه‌اش باشم.من؟خوشحال از اینکه کارم دیده شده و حالا یک پیشنهاد کاری جدید دارم و فقط همین. تمام ح
نکات آموزنده
✅یک ذهن خیلی شلوغ نمی تواند عملکرد خیلی بالایی داشته باشد.
احتمالا شما هم افرادي برخورد داشتید که فوق العاده افراد خلاق و باهوشی هستند, اما در زندگي شان هنوز دستاورد چشمگیری ندارند و یا اینکه با گذشت سالها هنوز موفق نشده اند کار مورد علاقه خود را پیدا کنند.
✅زمانی که با چنین افرادي صحبت می کنید, می گویند که ایده خیلی خوبی به ذهنشان رسیده و درمورد آن توضیح می دهند, پس از چند روز که مجددا آن را می بینید, درباره ایده جالب دیگری که ک
سلام رفیقمدت هاست که برایت ننوشته ام از یادت غافل شده ام نه تنها تو بلکه از یاد تمام دوستان شهادت غافل شده ام دوستان شهیدی که حالا دوستان من هم هستند. ولی دنیای پر فریب و نیرنگی که شیفته آن شده ام شما را از من جدا کرد و من حتی از خود نیز غافل شده ام  دریای مواج زندگي مرا به اعماق خود برده است روزگار غریبی است.  حتی همرزمانت تو و دوستان شهید را فراموش کرده‌اند. حتی بچه مذهبی هاي هی بماند!!!!!!!!   این روزها اگر از شما صحبت کنیم ما را متهم به مرد
همیشه شکرگزار باشیم.انسان‌هايی که به داشته‌هايشان فکر می‌کنند، آرامش و نشاطی نصیب‌شان خواهد شد که پیوسته باعث افزایش این نعمت‌ها در زندگي‌شان می‌شود. اما در مقابل افرادي که همواره به نداشته‌هايشان می‌اندیشند ، آنچنان اضطراب و استرسی به همراه دارند که هر روز وضعیت‌شان نسبت به روز قبل بدتر خواهد شد. شکرگزاری به درگاه خدای مهربان نه تنها از دیدگاه اعتقادی قابل تحسین است بلکه از نظر علمی نیز اثبات گردیده که انسان‌هاي شاکر زندگي آرا
سلام دوستان
 
من درحال بستن این سایت هستم و دیگر مطلبی انتشار نمیکنم از این به بعد همراهان عزیز من به سایت one unique میروم ودر آن سایت
 
فعالیتم را آغاز میکنم و در آنجا میتوانید مطالبی جامع تر و دقیق تر را مشاهده فرمایید
 
موفق باشید
کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم هاي موسیقی .
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب هاي صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب هاي صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهاي موفق
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هايی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگي کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان هاي شاد زندگي خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگي دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را د
6 گام برای جذب ثروت و فراواني در زندگي رازهاي جذب ثروت و فراوانيآیا رویاهاي کودکی خود را به یاد می آورید؟!
شاید آرزوی مخترع شدن را در سر می پروراندید یا دوست داشتید مهندس یا نویسنده مشهوری شوید.
یا شاید در خواب هاي شیرین خود می دیدید که روزی دنیا را به نحوی تغییر داده اید، کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید یا آن قدر ثروتمند و موفق شده اید که نه خودتان و نه عزیزان شما هرگز غصه یا حسرت چیزی را نخورند.
ادامه مطلب
تداوم عشق در زندگي مشترک 
در زندگي مشترک زن و شوهر اصل هستند :در هر زندگي مشترک زن و شوهر شماره یک هستند . بچه ها شماره دو و کار شماره سه . اگر زوجی خودشان را در زندگي مشترک در اولویت قرار دهند و نقش اول زندگي باشند ، به طور قطع می توانند بچه هاي بهتری تربیت کنند و در امور شخصی و کار هم موفق تر باشند . اما اگر در زندگي مشترک این اولویت ها جابجا شده و زن و شوهر شماره دو یا سه شوند . هیچ چیز دیگر سرجایش نخواهد بود و درست عمل نمی کند و هیچ کدام از زندگي د
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم هاي موسیقی .
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب هاي صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب هاي صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهاي موفقیتwww.takbook.co
اخیرا موسسه قرآنی شیفتگان وحی کانالی تحت عنوان  «خانواده موفق» افتتاح نموده است ؛هدف از تشکلیل این کانال اهمیت نهاد بسیارمهم خانواده در اجتماع وبازگویی نقش خانواده در جامعه و بیان آسیبهاي خانوادگی و راهکارهاي مقابله با آن است ،
لطفا از طریق این لینک وارد شویدخانواده موفقhttps://eitaa.com/joinchat/1933770797C7147a2e9b1
 
روش ایمنی در برابر ولتاژ گام
ولتاژ گام اختلاف ولتاژ مابین دو مکانی است که گامها جدا از هم بر روی زمین انرژی دار قرار می گیرند. ولتاژ گام تا شعاع چند متر در اطراف محل اصابت صاعقه پراکنده است و افرادي را که در مسیر حرکت آن قرار دارند دچار برق گرفتگی می‌کند.
سرویس آموزش و آزمون برق نیوز: ولتاژ گام اختلاف ولتاژ مابین دو مکانی است که گامها جدا از هم بر روی زمین انرژی دار قرار می گیرند. ولتاژ گام تا شعاع چند متر در اطراف محل اصابت صاعقه پراکنده اس
بعضی ها انتظار دارند یک کیف خوب از موبایل شان در برابر ضربه هاي کوچک محافظت کند. عده دیگری هم جذابیت کیف برایشان مهم تر است و در مقابل برخی از امواج مضر موبایل واهمه دارند. خوشبختانه برای همه این افراد کیف هاي مختلفی در بازار موجود است. این وسط خانم ها از همه خوشبخت ترند و می توانند طبق سلیقه شان خرید کنند. این کیف هاي معمولی با رنگ ها و طرح هاي جذاب، معمولا سه تا چهار هزار تومان آب می خورند. مدل هاي لپ تاپی را بیشتر آقایان می پسندند و بین 10 تا 25
✍️ تمرکز بر مشکلات باعث می‌شود مردم علی رغم اینکه صدها متر از چاه دور هستند باز هم با سر به داخل آن سقوط کنند. با تمرکز بر مشکلات شاید وضعیت غم‌انگیزی ایجاد کنید و صد البته توجه بیش از حد به مشکلات یکی از دلایل اصلی شکست یا عدم موفقیت بیشتر مردم در زندگي است.
قانون جذب می‌گوید: مشابه، مشابه را جذب می‌کند؛ بنابراین اگر به تمرکز بر مشکلات ادامه دهید مشکلات بیشتری جذب می‌کنید. شکایت کردن هم به نوعی تمرکز بر مشکل محسوب می‌شود. در عوض، باید به
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

شرایط اقامت خانوادگی در لهستان میــــــــــــــــــم تست تستی نمونه سوالات امتحانات آزمون برق ساختمان درجه 1 قطعات دیزل ژنراتور-قطعات موتور برق پایان نامه رشته علوم اجتماعی Chlick عسل ذوالجناح