نتایج جستجو برای عبارت :

شکستن براکت

 
 
براکت کنج کاشی کاری
براکت کنج محصول جدیدی از شرکت بسپاربیس میباشد که برای اجرای گونیا زوایای بیرونی مورد استفاده قرار میگیرد.با استفاده از ترکیب براکت و همتراز دیگر نیازی به استفاده از چسب ۱۲۳ ندارید.بنابراین با استفاده از براکت ، سطح کار بسیار زیبا و تمیزتر از  روش های سنتی خواهد بود.علاوه بر موارد ذکر شده زاویه کار دقیقا ۹۰ درجه خواهد گردید و درصورت فارسی بر کردن هیچ درزی دیده نخواهد شد.
جهت خرید براکت کنج کاشی کاری و قیمت براکت با ک
 
 
براکت کنج کاشی کاری
براکت کنج محصول جدیدی از شرکت سازه پلاست میباشد که برای اجرای گونیا زوایای بیرونی مورد استفاده قرار میگیرد.با استفاده از ترکیب براکت و همتراز دیگر نیازی به استفاده از چسب ۱۲۳ ندارید.بنابراین با استفاده از براکت ، سطح کار بسیار زیبا و تمیزتر از  روش های سنتی خواهد بود.علاوه بر موارد ذکر شده زاویه کار دقیقا ۹۰ درجه خواهد گردید و درصورت فارسی بر کردن هیچ درزی دیده نخواهد شد.
جهت خرید براکت کنج کاشی کاری و قیمت براکت با
فروش براکت کنج و گوشه / قیمت براکت تقاطع کاشی / خرید براکت لبه ستون کاشی کاری / نبشی لبه ستون با استفاده از همتراز
براکت کنج و نبش محصولی است که جهت یکسان نمودن لبه ی ستون کار شده با کاشی ، سرامیک یا سنگ کاربرد دارد.
طریقه ی نصب براکت به این صورت است که بعد از نصب همتراز را زیر لبه ی کاشی ها قرار داده و سپس براکت را نصب می کنیم و در مرحله ی بعد با آچار همتراز را سفت می کنیم که باعث می شود به براکت فشار وارد شده و لبه ها را یکسان کند.
 
کنده شدن براکت ها و بند ارتودنسی
در بخش قبل راجع به اصول نگهداری براکت ها و عوارض کنده شدن آنها اشاره
شد. چنانچه براکتی جدا شود ناچارا می بایست تا زمان ملاقات بعدی شرایط را
تحمل کنید. اگر براکت شکسته، موجب آزار شما می گردد، صرفا جهت خارج کردن
براکت کنده شده می توانید به کلینیک مراجعه کنید. مراقبت از براکتها و کنده
نشدن آنها، یکی از مهمترین اصول موفقیت درمان ارتودنسی است.
ادامه مطلب
براکت ارتودنسی چیست
براکت ارتودنسی، اصلی ترین ابزار مورد استفاده در درمان ارتودنسی است که با گذر زمان دندان ها را حرکت داده و آنها را در موقعیت مناسب جایگزین می کند.
براکت
متشکل از دو جزء اصلی سیم ارتودنسی و بریس است که طی فرایند باندینگ، بر
روی دندان ها قرار گرفته و نیروی فشار را به دندان ها منتقل می کند. براکت
ها معمولا حاوی یک یا دو شیار هستند که سیم ارتودنسی از میان آن رد شده و
در محل مناسب تعیین شده توسط متخصص ارتودنسی قرار می گیرد.
اد
براکت کنج و نبش وسیله ای است که در کاشی و سرامیک کاری کاربرد دارد و کار کردن با براکت بسیار ساده و در عین حال دقیق  است و برای صاف و گونیا در آوردن لبه ی کاشی و سنگ ها و گوشه های کار بکار می رود و باعث حذف چسب 123 و روش های سنتی مثل گچ کردن شمشه سر نبش ها و گوشه ها می گردد.
کار کردن با براکت بسیار سرعت و دقت کار را زیاد می کند و در پایان کار سطحی تمیز بدون کثیفی گچ یا لکه ی بجا مانده از چسب 123 را به شما می دهد. براکت را می توان چندین با استفاده نمود.
 
براکت کنج محصول جدیدی از شرکت سپکو آرمه میباشد که برای اجرای گونیا زوایای بیرونی مورد استفاده قرار میگیرد.با استفاده از ترکیب براکت و همتراز دیگر نیازی به استفاده از چسب ۱۲۳ ندارید.بنابراین با استفاده از براکت ، سطح کار بسیار زیبا و تمیزتر از  روش های سنتی خواهد بود.علاوه بر موارد ذکر شده زاویه کار دقیقا ۹۰ درجه خواهد گردید و درصورت فارسی بر کردن هیچ درزی دیده نخواهد شد.
جهت خرید براکت کنج کاشی کاری و قیمت براکت با کارشناسان فروش براکت در
پایه آهن ربا اسکن گریپ براکت مگنت :
براکت مغناطیسی جمع و جور و بسیار قدرتمند که برای نصب و قرارگیری انعطاف پذیر چراغهای کاری NOVA در هر سطح مغناطیسی طراحی شده است.
آهنربا با قدرت نگه داشتن بیش از 20 کیلوگرم معادل 210N بسیار قدرتمند است. آهنربا برای محافظت و جلوگیری از خراش سطح ، دارای روکش لاستیکی است. برای به دست آوردن حداکثر انعطاف پذیری ، آهنربا قابل تغییر است و می تواند به هر موقعیت مطلوب چرخانده شود. بنابراین ، حتی در صورت محدود بودن سطح م
ارتودنسی ثابت چیست؟
ارتودنسی ثابت روشی از ارتودنسی است که در آن بیمار قادر نخواهد بود تا دستگاه ارتودنسی را از دهان خود خارج کند چرا که براکت های ارتودنسی بر روی دندان به صورت ثابت وجود دارند و با استفاده از  کش های ارتودنسی به یکدیگر متصل شده اند.
براکت های ارتودنسی تا انتهای طول درمان ارتودنسی بر روی دندان بیمار باقی خواهند ماند و سیم ها نیز هر چند جلسه یکبار توسط متخصص ارتودنسی تعویض خواهند شد.
ادامه مطلب
شکستن ناخن های تان به یکی از این دلایل ساده است!!
 عوامل و دلایل مختلفی در شکستن ناخن ها تاثیر گذارند که پرشین وی این بخش از اخبار زیبایی و آرایش را به ارائه ی برخی از دلایل شکستن ناخن ها و راه کارهای جلوگیری از آن اشاره کرده است.
ناخن ایده آل به ناخنی می گویند که در برابر ضربه تا حدودی مقاوم باشد و دارای خاصیت ارتجاعی بودهو راحت شکسته و خم نشود ولی گاهی ناخن ها شکننده می شوند که دلایل مختلفی در شکننده بودنآن ها تاثیر گذارند،در همین راستا پرشی
براکت دیواری یا پایه نگهدارنده  برای نصب انواع تلویزیون های ال ای دی – ال سی دی – پلاسما و کرو      بر روی دیوار یا سقف  مناسب است . پایه دیواری مخصوص نصب انواع تلویزیون های با فاصله    کم ۴۰ mmاز دیوار می باشد. این مدل ها  از سایز ۲۲ تا ۸۴ برای تمام تلویزیون های  و خصوصا برای برند های سامسونگ، سونی، ال جی …  و یا کلیه تلویزیون ها پیشنهاد میشود .
پایه نصب ال ای دی دیواری در بعضی از مدل های سامسونگ  و  ال جی  تا سایز ۸۸ و کلیه مدل های   تا
دیروز که برادرم اومد خیلی از من  دلخور بود که چرا بهش روز معلم رو تبریک نگفتم و دلش خیلی از من پر بود و من سکوت کردم و هیچی در برابر شکایتهاش نگفتم اما بعد که نشستم راجب این قضیه نوشتم دیدم که در چه لحظه هایی که هیچ رد پایی ازش نبود تو اون لحظه های تنهایی  و با خودم گفتم هر چند من این کارو ناخواسته انجام دادم اما کار خیلی خوبی کردم گاهی باید دل آدمها بشکنه تا بتونن دل شکستن رو خوب درک کنن وصدای شکستن قلبشون به گوش خودشون برسه. گاهی این تنها ترین
حتما تا به حال با شکستن دستبند طلا مواجه شدید و بابت این مسئله هزینه زیادی را متحمل شده اید. اما ایا می دانید که این شکستن به چه دلیلی رخ می دهد. برای فهمیدن این موضوع این مطلب را بخوانید.
دلایل شکستن دستبند طلا
وجود ناخالصی در طلا : برخی از فات در زمان ترکیب با طلا به دلیل عدم ترکیب کامل اتم ها با یکدیگر با آن ترکیب نشده و موجب شکستن دستبند می شوند، فات سرب، قلع، آلومینیوم و پلاتین از جمله این فاتند. تمام کیس هایی که سبب شکستن دستبند طل
استاد این بار با موضوع جدیدی درس انشاء را شروع کرد. او لیوانی را از کیف خود در آورد  به شاگردان نشان داد و گفت موضوع انشاء امروز این است. بعد ناگهان لیوان را به زمین زد و صدای مهیبی بلند شد و تکه های شیشه به این سوی و آن سوی پرت شد. همه شاگردان از این کار استاد متعجب شده بودند و سکوت همراه با ترسی ملایم فضای کلاس را در بر گرفته بود. انگاری زمان متوقف شده بود و همه در فکر عمیقی فرو رفته بودند. بعد استاد گفت حالا شروع کنید به نوشتن!
پس از مدتی مشخص شد
تمام مساله این است که هیج چیز را برای همیشه در تعلیق نمی توانی نگه داری. تاریخ به انتظار تصمیم تو نخواهد نشست، تو میتوانی زودتر از ان لحظه که انتظار به اوج خود می رسد و ظرف بلور میان زمین و هواست، ضربه ات را بزنی و انتظار را پایان بخشی، اما هرکز نمیتوانی کاسه را میان زمین و هوا رها کنی، زودتر شکستن، اری، دیرتر شکستن، شاید.اما به هر حال، شکستن ، نقش بلور است.هنگامی که معرکه، معرکه ی عبور است نه توقف و عبور، ذات همه چیز است.
نادر ابراهیمی
آتش بدون
 
 
اورژانس ارتودنسی تنها در چند مورد اضطراری واقعی برای درمان ارتودنسی وجود دارد. 
آسیب به دندان ، صورت و یا دهان
عفونت یا تورم لثه ، دهان و یا صورت
ناراحتی یا درد شدید و غیر قابل کنترل در این مناطق
التهاب لب ها و گونه ها
در آغاز درمان ارتودنسی دندان (ارتودنسی ثابت)، بخش هایی از براکت ها و سیم قوس دار ارتودنسی شما ممکن است باعث التهاب در بافت های نرم لب ها و گونه ها ی شما شوند .
دندان درد عمومی یا احساس شل بودن دندان
دندان شما در طی درمان ارتود
آخرین جمله‌ای که توی آخرین ساعات سال به خودم دارم میگم اینه که:
همه چیز قابل تحمله و همه چیز قابل بخشش جز چیزی که باعث شکستن دل دیگرون بشه
امید وارم دلی رو نشکسته باشم توی یک سالی که گذشت. و اگر هم خواسته یا ناخواسته زخمی نشوندم بر دلی خدا به دلش بندازه و باهام صاف بشه 
منم دارم سعی میکنم دلم رو صاف کنم با همه اونایی که شاید جایی باعث شکستن دلم شدند.
تا چه پیش آید زین پس 
دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:
گاهی سزای خواستن،داشتن،وگاهی سزای داشتن،شکستن،وگاهی سزای شکستن،فقط یک دل بی گناه است. آری دلم، که دلم برایت میسوزدچراکه تو هم به ناچارازسرتنهایی بایددرخرافات عشق بسوزی وبسازی./۱۱۹
Behnamzargar
بررسی نیروها در وایر و براکت های ارتودنسی
بررسی نیروها در وایر و براکت های ارتودنسی ndash; شامل 24 صفحه و در قالب ورد و قابل ویراش منبع تولید کننده نیرو برای حرکت دندان، نیرویی است که از خاصیت الاستیسیتی وایر و ازالاستیکها تولید می zwnj;شود. برای حرکت مطلوب دندانی نیاز به نیروی Light Continuous می zwnj;باشد. وقتی نیرو در سرتاسر .
دریافت فایل
 
لق شدن دندان یکی از نگرانی های بیمارانی است که در حین درمان ارتودنسی هستند.
در چند روز اول که براکت ها گذاشته می شوند دندان ها تکان می خورند و احساس لق شدن دندان به بیمار دست می دهد.
این یک امر طبیعی است .
گرچه در برخی وارد ممکن است در صورتی که متخصص ارتودنسی آن را از قبل توضیح نداده باشد باعث نگرانی بیمار شود. 
چرا هنگام ارتودنسی حس لق شدن دندان به من دست می دهد؟
حرکت دندان از کجی به راستی با اعمال فشار توسط دستگاه ارتودنسی برای اصلاح فرم و مو
1️⃣باعث شکستن محفظه ساچمه ها میشود و خودرو دیگر حرکت نمی کند.
2️⃣درصورت شکستن , احتمال قفل کردن فرمان وجود دارد وکنترل خودرو از دست شما خارج می شود.
3️⃣در صورتی که سرعت خودرو زیاد باشد احتمال اسیب رسیدن به گیربکس وجود دارد.
4️⃣دربعضی موارد احتمال چپ کردن خودرو نیز میباشد.
نویسنده : اشکان ارشادی 
این آیه خیلی کوتاهه ولی پر از معنی! واقعا دوست حامی نمانده! دل شکستن شده هنر همه! 
بقول شاعر : 
تا توانی دل به دست آر 
                        که دل شکستن هنر نمی باشد 
قوم الظامین نباید باشیم که اگر باشیم نسل‌های خودمان را از بین می بریم. 
چند بیت آخر را حتما بخوانید : 
مقصود خداست با توانایی های خودمان ، خودتان بخوانید.
خیالی بخارایی با دوبیتی ها بخوانید.
زمان ما آهنگران میخواندش! 
ادامه مطلب
 
ارتودنسی لینگوال یک روش درمانی است که در آن دستگاه ارتودنسی دندان یا بریس (براکت ، سیم و الاستیک) در پشت دندان ها (سمت زبان) قرار می گیرد، براکت های لینگوال به خاطر موقعیت مکانیشان گاهی اوقات براکت داخلی” نیز نامیده می شوند.
ارتودنسی لینگوال یکی از انواع ارتودنسی نامرئی است که می توانید در نظر داشته باشید برخلاف براکت های معمولی که در قسمت بیرونی دندان ها قرار داده می شوند با وجود اینکه موقعیت ارتودنسی لینگوال یا ارتودنسی زبانی نسبت
یک نقطه ای دقیقا هست که شروع میشود به سفید شدن. به شکستن. و به طرز چشمگیری همه تو را می بینند و می گویند حیف. و تو نمی توانی بدون بغض توضیح دهی که این سان شکستن از پس رنج هزاره هاست! نمی توانی بگویی بیست سال گذشته چگونه گذشت. نمی توانی بنویسی که گرچه دستت خالی است، ولی تنت چه سان خسته ست. مثل آن ها که سال ها تنها در معدنی دورافتاده ای در اعماق، زمین را می درند، در انزوا. و مطلقا به هیچ نمی رسند. با روی سیاه و موی سپید باز میگردند انگار. چند روز پیش به
استفاده از سیم و براکت ارتودنسی مدت هاست که به عنوان یک روش درمانی مناسب برای رفع ناهنجاری های فک و دندان ها و همچنین زیباسازی آنها کاربرد دارد. اما متاسفانه در برخی موارد براکت ارتودنسی موجب ایجاد لک بر روی دندان ها شده و رنگ آنها را تغییر می دهد. ایجاد لک روی دندان بعد از انجام ارتودنسی دلایل مختلفی دارد و روش های درمانی نیز برایش وجود دارد که در این مقاله به آن می پردازیم.
ویژگی لکه های دندان بعد از ارتودنسی
به وجود آمدن لکه های رنگی روی دن
 باندینگ ارتودنسی چگونه انجام می شود
فرایند چسباندن بریس
ارتودنسی به دندان ها را باندینگ ارتودنسی می نامند. روش های باندینگ طی
سال های متمادی و در پی معرفی مواد جدید، تغییرات چشمگیری داشته است و
امروزه چسباندن موثر و مستقیم بریس به مینای دندان را ممکن ساخته است.
بریس را می توان اصلی ترین ابزار در ارتودنسی
به شمار آورد. این ابزار از دو جزء اصلی براکت و سیم تشکیل شده است. براکت
قطعات مربعی شکلی هستند که در قسمت جلویی دندان و برای نگه داشتن
تا چه اندازه کمر به شکستن بسته ای؟ همان ابتدا که آمدی خورده شکسته های گم و گور شده در اتاق را به دستان مصمم تو سپردم. حال چرا مصمم تر از همیشه مشت می زنی؟ نه دیواریست که تاب بیاورد نه پنجره ای که طعم خون را بچشد. تنها زمینی مانده خشک و بی باران. هرچه می خواهی فریاد بزن ,تکرار کن گذشته ی زشت و کثیف را. اینجا پژواکی هم به سویت روانه نیست , دل خوش به پاسخی هم نباش.نه جانی به جسمی نه آبی به کامی نه نوری به چشمی. پلی هم نمانده , تنها راهیست به تاریکی لهجه د
در طول این چهل سال ت هزاران رسانه‌ی صوتی و تصویری و اینترنتی دشمن، پنهان کردن جلوه‌های امیدبخش، بزرگ کردن
عیوب کوچک و کوچک نشان دادن یا انکار محسّنات بزرگ ملت ایران بوده است؛ شما جوانان
باید پیش‌گام در شکستن این محاصره‌ی تبلیغاتی باشید. بیشتر.
 
ارتودنسی دیمون در حال حاضر با موج محبوبیت خاصی از طرف ارتودنتیست ها روبرو شده است در ارتودنسی دیمون شما نیاز کمتری به ویزیت ارتودنتیست خود دارید زیرا تنظیمات در این نوع ارتودنسی به طور خود کار صورت می گیرد.
براکت های نسل جدید ارتودنسی مدرن بریس دیمون هستند که بسیار سبک تر و متنوع تر از انواع سنتی هستند.
این بریس ارتودنسی شبیه به بریس های فی و سنتی در ارتودنسی ثابت است .
براکت های آن می تواند فی یا سرامیک مانند ارتودنسی متحرک باشد.
دک
 باندینگ ارتودنسی چگونه انجام می شود
فرایند چسباندن بریس
ارتودنسی به دندان ها را باندینگ ارتودنسی می نامند. روش های باندینگ طی
سال های متمادی و در پی معرفی مواد جدید، تغییرات چشمگیری داشته است و
امروزه چسباندن موثر و مستقیم بریس به مینای دندان را ممکن ساخته است.
بریس را می توان اصلی ترین ابزار در ارتودنسی
به شمار آورد. این ابزار از دو جزء اصلی براکت و سیم تشکیل شده است. براکت
قطعات مربعی شکلی هستند که در قسمت جلویی دندان و برای نگه داشتن
شعر در مورد دل شکستن
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد دل شکستن برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
نکند بوسه بمیرد
خبرش گم بشود
دل شکستن نکند
مایه ی فرهنگ شود
شعر در مورد دل شکستن
مردم بیدرد را دل از شکستن ایمن است
گوشه این فرد باطل از شکستن ایمن است
با دل آگاه دارد کار عشق سنگدل
بیشتر دلهای غافل از شکستن ایمن است
شعری در مورد دل شکستن
کلام هیچ مدانان به مردم همه دان
هز
به زندگی فکر کن! ولی برای زندگی غصه نخور. دیدن حقیقت است، ولی درست دیدن، فضلیت.ادب خرجی ندارد ولی همه چیز را میخرد.با شروع هر صبح فکر کن تازه بدنیا آمدی .مهربان باش و دوست بدار و عاشق باش.شاید فردایی نباشد. شاید فردایی باشد اما عزیزی نباشد.یادمان باشد؛ با شکستن پای دیگران، ما بهتر راه نخواهیم رفت!یادمان باشد؛ با شکستن دل دیگران ما خوشبخت تر نمی شویم!کاش بدانیم اگر دلیل اشک کسی شویم دیگر با او طرف نیستیم؛ باخدای او طرف هستیم
ارتودنسی نامرئی چیست
برای رفع ناهنجاری های فک و مشکلات دندان متخصص ارتودنسی به مراجعه کنندگان ارتودنسی دندان
را پیشنهاد می کند.در ارتودنسی با قرار گرفتن براکت بر روی دندان ایرادات
ناشی از ناهنجاری های فک در طول زمان برطرف می شود.اغلب مراجعه کنندگان
بالاخص بزرگسالان و نوجوانان به خاطر ظاهر فی براکتی که روی دندان قرار
می گیرد در استفاده از ارتودنسی امتناع می ورزند.استفاده از ارتودنسی نامرئی برای اینگونه از اشخاص توسط متخصص ارتودنست پ
بعضی وقت ها نباید خوشحال باشینباید خیالت راحت باشدباید دلت بشکندباید با خودت مواجه شویو درست و غلط را در غیر حال خوب خودت بشناسیباید بدانی دلت سنگ است تا بشکنی تا خوشحال نباشی، خوشحال کنیباید بدانی شکستن بد نیست، باید شکست تا فهمید لگدمال شدن سخت تر است و بسیار سخت ترباید خود را در خود جستجو کرد تا سختی وجودت را بشکنیو برای شکستن این؛باید بفهمی سنگ چیستباید با خودت هر بار آشنا شویآخر خود آن آشنایی است که هر از گاهی با خویش بیگانگی میکند گم
مسواک بین دندانی مسواکی است که از آن برای تمیز کردن فاصله بین دندان ها در دندان های ارتودنسی شده استفاده می شود با استفاده از مسواک های معمولی شما تنها می توانید جلو ، پشت و سطح دندان هایتان را تمیز کنید اما به خاطر داشته باشید که سطوح بین دندان های شما جایی است که باکتری ها خود را در آنجا پنهان می کنند این برس ها مخصوص قسمت هایی ساخته شده اند که مسواک های معمولی به آن مناطق دسترسی ندارند.
کاربرد های مسواک بین دندانی
تمیز کردن فاصله بین دندانی
 
 «شهید حسن انفرادی»
 
 بچه ها کوچک بودند، کارخانه زیاد بود و من هم از پس کارها بر نمی آمدم، حسن همیشه در کارها به من کمک می کرد. قند شکستن خانه دیگر با او بود. وقتی می آمد مرخصی، مقدار زیادی قند می شکست تا در زمان بودنش در منطقه، من به زحمت نیفتم.
 
  به طور اتفاقی یک روز مشغول شکستن قند بود که چند نفری از دوستانش به خانه مان آمدند. تعجب کرده بودند. گفتند: برادر حسن! شما در جبهه فرمانده اید اینجا قند می شکنی؟
 لبخندی زد و جواب داد: من آنجا فرمانده
مدت درمان ارتودنسی
مدت درمان ارتودنسی به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد:
۱.  نوع ناهنجاری در طول درمان ارتودنسی موثر استناهنجاری های دندانی فکی نسبت به مشکلات دندانی زمان بیشتری جهت درمان می طلبند.۲. شدت ناهنجاری از جمله عوامل موثر در طول درمان ارتودنسی استبدیهی است با افزایش شدت ناهنجاری، طول درمان افزایش می یابد.
۳. سن بیمار در طول درمان ارتودنسیدر سنین کودکی و نوجوانی نسبت به سنین بالا به دلیل دانسیته کمتر استخوان فکین و متابولیسم فعال
 صرف فعل گیلکی شیکسن/ فارسی شکستن
این فعل در غرب گیلان به شکل ایشکفتن واگۊیه می‌شود
 
¤ ماضی ساده (شکست) » بیشکس
غرب: بیشکفت
 ---------------------------------
 ¤ ماضی نقلی (شکسته) » بیشکسه
غرب: بیشکفته
 ---------------------------------
 ¤ ماضی بعید (شکسته بود) » بیشکسه بؤ
غرب: بیشکفته بۊ
 ---------------------------------
¤ ماضی استمراری (می‌شکس) » شیکس
غرب: شیکفتی
 ---------------------------------
¤ ماضی ملموس (داشت می‌شکست) » شیکسه دؤبؤ
 ---------------------------------
¤ مضارع ملموس (داره می‌شکنه) » شیکسه دره
  -
تداخل روکش دندان با درمان ارتودنسی زمانی صورت می گیرد که بیمار با دندان روکش شده تصمیم به انجام عمل (ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک و ارتودنسی نامرئی)  می کند.
البته امکان دارد که دندان روکش شده شما همان دندانی باشد که در روند کار ارتودنسی باید از دهانتان خارج شود.
اگر نه ، این مشکل به دست ارتودنتیست شما حل خواهد شد.
با این حساب متخصص ارتودنسی شما کمی به زحمت خواهد افتاد. دکتر هادی درویش پور دارای دکتری تخصصی ارتودنسی با بهره گیری از روش
بسم الله الرحمن الرحیم
تصمیم گرفتم برای کتابخون شدن!
برای شکستن عقاید خودم!
که البته نه کتاب خون شدن کار شاخیه و نه شکستن عقایدم!
این شهر پر شده از مردم کتاب به دست با انواع و اقسام مدارک!
پر از کسایی که عقایدشون رو میشکنند تا به هدفشون برسن!
ان شاالله که منتهی بشه به عاقل شدن!
به ساختن عقایدی محکم تر تا یه دیوار بلند و محکم بکشم بین خودم و عقاید مردم شهرم!
یه محدودیت واسه امنیت:)
و یه نیم نگاه از امام زمانم(عج) تا بشه مهر تایید :)
یا الله یا الرحمن 
 
بریس ارتودنسی در بسته ها و انواع مختلفی وجود دارند یک متخصص ارتودنسی با توجه به مشکل دقیق دندان ها و فک های شما یکی از انواع ارتودنسی دندان را برایتان انتخاب می کند.
مراحل اول درمان با ارزیابی وضعیت دندان های شما و چگونگی رشد آنها انجام می شود.
این مراحل معمولا شامل موارد زیر است:
عکس برداری به وسیله اشعه ایکس
معاینه بالینی
ساخت مدل از دندان
عکس گرفتن از دندان ها
تاریخچه کامل پزشکی و دندانپزشکی
بریس ارتودنسی چیست؟
ارتودنتیست ها از بریس ا
براکت سرامیکی چیست و چه تفاوتی با براکت فی دارد؟
بریس های سرامیکی نوعی دستگاه های ارتودنسی هستند که برای اصلاح ناصافی، کج بودن و سایر مشکلات مربوط به تراز دندان مورد استفاده قرار میگیرند. این براکت ها شبیه براکت فی هستند، با این تفاوت که شفاف، سفید و یا به رنگ دندان ها هستند. به دلیل اینکه کسی نمیتواند به وضوح این بریس ها را ببیند و زیبایی بیشتر دارند، اغلب افراد این بریس ها را به بریس های فی ساده ترجیح می دهند.
بریس سرامیکی به درد چه
وب‌سایت گجت نیوز: شکستن قولنج جزو عادت‌های غلطی محسوب می‌شود که بین مردم بسیار رایج است. قولنج شکستن آسیب‌های جبران ناپذیری را به بدن وارد می‌کند. در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که قولنج چیست و شکستن آن چه عوارضی دارد؟
بسیاری از مردم با فشار آوردن به اجزای بدن همچون گردن، انگشتان دست، کتف و ستون فقرات کمر، قولنج خود را می‌شکنند و از شکستن قولنج خود لذت می‌برند. حرکات مفصلی و قولنج کردن مفاصل جزو اصلی‌ترین دلایل ایجاد صدا در اع
 
علاقه ی عجیبی به شکستن اش داریم . 
وجودش آزارمان می دهد .
شاید چیزی را یاد آورمان میشود .
نیستی را !
سکوت برای ما یادآور نیستی است . نیستی که میخواهیم با کلمات جان اش ببخشیم .
و این اشتباه از آنجا نشات میگیرد که ما توهم مرکزیت هستی را داریم . خود را اشرف مخلوقات می دانیم و به خورد ذهن خودشیفته ی ما داده اند که ما یکدانه ی کائنات هستیم و بهانه ی خلقت .
 
سکوت را میشکنیم تو توان شنیدن صدایی غیر از صدای خودمان را نداریم . نه از آن جهت که گوش هامان فر
هنگامی که فرد با مصرف دخانیات از داشتن لثه سالم محروم می شود درمان ارتودنسی نیز امکان پذیر نمی باشد ترک سیگار و درمان لثه اولین گام برای آغاز درمان ارتودنسی می باشد.
مصرف مواد مخدر باعث اختلال در دریافت نیروهای ارتودنسی به دندان ها می شود مواد مضر موجود در مولکول های مواد مخدر که به طور منظم توسط بیماران مصرف می شوند می توانند از طریق گردش خون وارد سلول های بافت لثه ها شوند و بر روی نیروهای مکانیکی دستگاه های ارتودنسی اثرات منفی اعمال کنند.
در حال حاضر، بهترین و با کیفیت ترین برند تولید کننده باک موتور سیکلت در ایران شرکت تیزرو  میباشد.
باک موتور سیکلت تیزرو از ورقهای فوق کششی ST14 و با ضخامت 0.8 میلی متر ساخته شده اند. تمامی اجزای تشکیل دهنده باک تیزرو از قبیل گوشواره ها، بست و آرم، شیر بنزین براکت و بست زیر براکت از ورق و مواد اولیه کاملا استاندارد تایید شده توسط ژاپن ساخته شده اند.
ابعاد باک و قالب آن کاملا استاندارد میباشد و طبق نقشه هوندای ژاپن ساخته شده. در مراحل تولید باک ها
دانلود فیلم شکستن همزمان بیست استخوان
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم ایرانی 
اینفوگرافی فیلم ایرانی

اسم فیلم: Rona, Azim’s Mother (شکستن همزمان بیست استخوان)
کارگردان: جمشید محمودی
تهیه‌کننده: نوید محمودی
نویسنده: جمشید محمودی
موسیقی: سهند مهدیزاده
فیلم‌بردار: کوهیار کلاری
تدوین: جمشید محمودی
توزیع‌کننده: خانه فیلم (ایران)
تاریخ‌های انتشار: 22 شهریور 1398
مدت زمان: 90 دقیقه
کشور: ایران و افغانستان
زبان: فارسی
فروش گیشه: 232?472?000
روش تولید 
برای تولید پودر ابتدا تخم مرغ ها به واحد شستشو فرستاده شده و سپس به واحد جداسازی فرستاده می شوند که در آنجا تخمه مرغ های فاسد جداشده و حذف می گردند. مرحله بعد شکستن است، شکستن می تواند به دو روش دستی یا ماشینی انجام گیرد، یک کارگر ماهر می تواند 500 تا 800 عدد را در یک ساعت بشکند. .در مواردی که تعداد زیاد است از ماشین های تمام اتوماتیک استفاده می گردد. برای تولید پودر سفیده ، جدا سازی دقیق سفیده از زرده اهمیت فراوانی دارد. حتی یک مقدار کم
 
خدا جان چرا از اینجا تا ان بالا بالا به اسمان هفتم ت را هیچ کدام از این اپراتور های به اصطلاح هیچ کس تنها نیست (!!) ساپورت نمیکنند؟!
خدا جان این ها عقل شان کم بود و نفهم! تو چرا هیچ جایی برای امروز من نگذاشتی؟! تو که میدانستی یک چنین روزی، روزی روزگاری در زندگی ام میرسد، چرا؟! چرا راهی نیست برای حرف زدن با تو.حتمن میگویی نیازی نبود ! چون تو همه چیز را میبینی! 
میبینی؟! امروز را میبینی؟! اشک هایم را ، بیشعوری و دل شکستن ادم ها را میبینی؟! خدایا دلی
نحوه مسواک زدن دندان های ارتودنسی شده
چطور باید با براکت مسواک بزنم؟
نحوه عملکرد دندانهای شما هنگام تمام شدن ارتودنسی بستگی به نحوه مراقبت از آنها در هنگام کار دارد. مسواک قابل شارژ الکتریکی مخصوص تمیز کردن براکت ارتودنسی می تواند کمک کند. قبل از شروع کار ، الاستیک ، باندها یا قطعات قابل جدا شدن وسایل ارتودنسی خود را بردارید. رعایت بهداشت دهان و دندان در سایر روشهای دندانپزشکی مانند ایمپلنت دندان، کامپوزیت دندان ، لمینت دندان و . نیز بسیا
 شکستن قولنج عادتی خطرناک و بسیار شایع
بعضی عادت دارند با فشار به انگشتان دست، حرکات سریع گردن یا فشار پا بر روی ستون فقرات کمری، این صداها را ایجاد کنند. در یک تقسیم بندی ساده می توان این صداها را 
به دو دسته تقسیم کرد. یک دسته صداهای حاصل از حرکات مفصلی و دسته دیگر صدای حاصل از قولنج کردن مفاصل است که طی یک فشار شدید در انتهای دامنه حرکتی ایجاد
 می شود.

ادامه مطلب
گاهی اوقات شکستن ال سی دی گوشی برای تلفن هایی اتفاق می افتد که واقعا اررش آن را ندارد که تعمیر شود و خودتان نیز پیش از این مایل بودید که در اسرع وقت تلفن همراه جدیدی خریداری کرده و جایگزین آن نمایید. اما اگر LCD تلفن همراه شما به هر دلیلی شکسته است ، و قصد استفاده مجدد از آن را دارید ، اقدامات زیر را انجام دهید :
اولین کاری که باید انجام دهید این است که چک کنید آیا گارانتی تلفن همراه اندروید یا آیفون شما ، صفحه نمایش های شکسته و کرک شده را پوشش می
نمایشگر گوشی های مدرن امروزی از کیفیت مناسب و اندازه بزرگی برخوردار می باشند. بزرگ شدن نمایشگرها خود با خطراتی همراه می شود که یکی از آنها شکستگی است. اما این شکستگی خود درجاتی دارد که در بعضی از موارد فقط منجر به شکستن گلس و در بعضی دیگر منجر به شکستن ال سی دی می شود.در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در خصوص تعویض گلس ال سی دی گوشی های سامسونگ در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ادامه مطلب
 احکام شکستن دل در احادیث و آیات نورانی قرآن کریم آمده است که طبق فرمایشات کفاره هم دارد ولی قبل از انکه به آنها بپردازیم بهتر است شعری از سهراب بخوانید تادر ادامه مطلب با احکام و کفاره شکستن دل بنده ی خدا بپردازیم.

1- آنگاه که غرور کسی را له میکنی،
2- آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری،
3- آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران میکنی،
4- آنگاه که شمع امید کسی را خاموش میکنی،
5- آنگاه که حتی گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی!
6- آنگاه که خ
.
 
"عرفت الله بِفَسخِ العَزائم و حَلّ العقود و نَقضِ الهِمَم؛"
 
"خدا را شناختم به فسخ تصمیم ها، و گشوده شدن گره ها و شکستن اراده ها."
 
من که میدانستم این ها را. دلم نمیدانست؛ آن هم امروز یقین کرد.
 
همین. تمام. 
 
یا علی مدد. 
 
.
 
 
 
 
 
 
دانلود فیلم شکستن همزمان بیست استخوان
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم ایرانی 
اینفوگرافی فیلم ایرانی

اسم فیلم: Rona, Azim’s Mother (شکستن همزمان بیست استخوان)
کارگردان: جمشید محمودی
تهیه‌کننده: نوید محمودی
نویسنده: جمشید محمودی
موسیقی: سهند مهدیزاده
فیلم‌بردار: کوهیار کلاری
تدوین: جمشید محمودی
توزیع‌کننده: خانه فیلم (ایران)
تاریخ‌های انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
مدت زمان: ۹۰ دقیقه
کشور: ایران و افغانستان
زبان: فارسی
فروش گیشه: ۲۳
دانلود فیلم شکستن همزمان بیست استخوان
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم ایرانی 
اینفوگرافی فیلم ایرانی

اسم فیلم: Rona, Azim’s Mother (شکستن همزمان بیست استخوان)
کارگردان: جمشید محمودی
تهیه‌کننده: نوید محمودی
نویسنده: جمشید محمودی
موسیقی: سهند مهدیزاده
فیلم‌بردار: کوهیار کلاری
تدوین: جمشید محمودی
توزیع‌کننده: خانه فیلم (ایران)
تاریخ‌های انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
مدت زمان: ۹۰ دقیقه
کشور: ایران و افغانستان
زبان: فارسی
فروش گیشه: ۲۳
اکثر کسانی که تصمیم دارند دندان های خود را ارتودنسی کنند می خواهند بدانند که انواع مختلف ارتودنسی دندان چیست.
کدام یک از آنها مناسب دندان هایشان است.
جواب این سوال را هر متخصص ارتودنسی پس از بررسی مشکلات دندانی شما و با استفاده از کامپیوتر در اولین جلسه ویزیت به شما خواهد گفت.
اغلب مردم نیازمند خدمات انواع مختلف ارتودنسی هستند .
تحقیقاتی که اخیرا بر روی جامعه آماری دانش آموزان صورت گرفته ، نشان داده است که تعداد  قابل توجه ای از کودکان و نوج
اگر به دنبال بازی کم حجم و هیجان انگیز در سبک بازی های سرگرم کننده برای تلفن همراه هستید، Smash Hit یا همان سنفونی شکستن شیشه را به شما پیشنهاد می کنیم. این بازی زیبا و مهیج با امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ بیش از صد میلیون بار در گول پلی توسط کاربران دانلود شده است. سازنده این بازی اعتیاد آور Mediocre است که آن را به صورت رایگان برای دانلود کردن در گوگل پلی قرار داده است.
داستان بازی
بازی به این صورت آغاز می شود که شما با تعداد ۲۵ توپ سنگی که در اختیار دارید، باید
غالباً "شکستن" چیزی، یعنی خرابی و زشتی نسبت به وضعیّت اولیّه. اما شکسته‌هایی هم هستند که بعد شکستن زیباتر می‌شوند؛ أنا عند المنکسره قلوبهم. زیباتر از دل شکسته هم داریم؟!
 
 
حاشیه:
گاهی فکر می‌کنیم موقعیت‌های زندگیمان درست شبیه به ظرفی شکسته ست که نه به‌کار می‌آید و نه زیبایی اولیهاش را دارد اما یک هنرمند بلد ست این شکسته‌ها را طوری به‌هم پیوند بزند که ظرف دیگری شود که خواهان بیشتری هم دارد؛ مثلاً بین شکستگی‌ها را با طلا پر کند یا مث
منظور از ارتودنسی ثابت این است که بیمار نمی تواند دستگاه ارتودنسی را از دهان خارج نماید. در دستگاه ارتودنسی ثابت دو فک اجزا به صورت نگین هایی برروی دندان چسبانده شده و ثابت می گردند. به این نگین ها براکت می گویند. این روش درمانی برخلاف ارتودنسی متحرک، وابسته به همکاری بیمار نمی باشد.
ارتودنسی ثابت جهت ایجاد لبخند زیبا از طریق هماهنگ کردن و ردیف کردن دندان هاو لب ها با یکدیگر انجام می شود. با انجام ارتودنسی، دندان ها عملکرد بهتری داشته، تمیز
ارتودنسی ثابت
یکی از روشهای ارتودنسی است که نسبت به سایر روش های ارتودنسی همکاری
بیشتری را از جانب بیمار می طلبد. مراحل ارتودنسی ثابت از ابتدا تا پایان
زمان برداشتن براکت ها حدود 6 تا 30 ماه زمان می طلبد. که
البته زمان ارتودنسی ثابت به نوع ناهنجاری فکی و دندانی وابسته است و هر
چه میزان ناهنجاری بیشتر باشد زمان ارتودنسی بیشتر خواهد داشت.
ادامه مطلب
 
 
مال اکلوژن به وضعیت جفت شدن غیر طبیعی دندان ها و فک ها می گویند مال اکلوژن عمدا ارثی می باشد و از طریق والدین به فرزندان انتقال می یابد اما نقش محیط هم در ایجاد آن بی تاثیر نیست مال اکلوژن اگر درمان نشود می تواند باعث باعث بروز مشکلات لثه، پوسیدگی دندان ها و مشکلات در مفصل گیجگاهی فکی بشود.
انواع مال اکلوژن کدامند؟
ماکلوژن کلاس یک
افرادی که اکلوژن طبیعی دارند و دندان های آنها به طور نرمال با هم جفت می شوند در دسته بندی کلاس یک قرار می گیرن
مرا محکم در آغوش بگیر .
این روزها بیش از هر وقت دیگر احساس شکستن دارم.

راه علاج ندارد.
دلی که بدجور هوایت دیوانه اش کرده .
جز زنجیر بازوهات .

تو دور و من دور تر ‌.
و هر دو خسته از روزگار .
کاش .‌‌
کاش .
صبحم با تو بخیر میشد !
.
دلم تنگ است .
 
 امام خمینی (رحمه الله):
 
«من مجدداً به همه ملت بزرگوار ایران و مسئولین عرض مى‏ کنم چه در جنگ و چه در صلح بزرگ‌ترین ساده ‏اندیشى این است که تصور کنیم جهانخواران خصوصاً امریکا و شوروى‏ از ما و اسلام عزیز دست برداشته‏ اند؛ لحظه ‏اى نباید از کید دشمنان غافل بمانیم. در نهاد و سرشت امریکا و شوروى کینه و دشمنى‏ با اسلام ناب محمدى- صلى اللَّه علیه و آله و سلم- موج مى ‏زند. باید براى شکستن امواج طوفان‌ها و فتنه‏ ها و جلوگیرى از سیل آفت‌ها به سلاح
مرحله اول مسواک زدن ارتودنسی
برای این منظور باید از مسواک مخصوص ارتودنسی که
تهیه کرده اید استفاده کنید. مسواک زدن را در ۶ مرحله انجام دهید این
ترتیب به شما کمک می کند تا هیچ سطحی از دندان های خود را مسواک نزده باقی
نگذارید. در ابتدا از بیرون دندانها شروع کنید. الیاف مسواک عمود بر براکت
ها بوده و از حرکات چرخشی با دامنه کوتاه استفاده کنید.
ادامه مطلب
تخته وایت بردهای شیشه ای یکی از خلاقانه ترین محصولات موجود در بازار هستند؛ آن ها براق ، تمیز و آسان برای استفاده هستند و یک سطح عالی برای ماژیک های وایت برد، ماژیک های دائمی  و… ارائه می دهند. گلس بردها با شیشه های گرمادیده ساخته شده اند که به طور معمول تا ده برابر بیشتر از شیشه های معمولی تقویت شده و استقامت دارند.
با وجود اینکه گلس برد از جنس شیشه های گرمادیده ساخته می شود، اما باز هم برخی از مردم نگران شکستن این نوع وایت برد شیشه ای هستند ز
باربری شریعتی بدون شکستن اثاثیه منازل
 
 
کارگران باربری شریعتی در تهران بدون شکستن اثاثیه های منازل و با بهترین و کاربردی ترین شیوه ها بارهایتان را به تمام مناطق تهران و شهرستان ها حمل و نقل و جابجا می نمایند.با باربری در شریعتی نگران هیچ چیز نباشید. باربری شریعتی بسته بندی اثاثیه ها به نحوی با کادری متخصص و ماهر چنان انجام می گسرد اتوبار شریعتی  که بدون شکستن و خراش برداشتن اثاثیه ای صورت گیرد و هچنین با حمل و نقل و جابجایی به هر مقصد
ابعاد : ۸۰ در ۱۰۰✔️⁩ لامپ میکاپ خارجی برند انگلیسی⁦✔️⁩ ریموت کنترل سه حالته ⁦✔️⁩ روشن شدن لامپ ها در سه حالت مختلف⁦✔️⁩براکت نصب آسان ⁦✔️⁩ کاور ایمنی پشت کار جهت پوشاندن سیم ها و اتصالات و زیبایی بیشتر .⁦✔️⁩دارای سرپیچ استیل (به سفارش مشتری)بسته بندی ایمن با فوم ۲ سانتی سرتاسر آینه . ⁦✔️
شرایط قسم خوردن و احکام شکستن قسم
کسی که قسم می‌خورد باید بالغ و عاقل باشد
 
قسم‌هایی
که معمولاً از روی عادت برای امور عادی و کم‌ارزش‌، بر زبان جاری می‌گردند،
در عین حال که نامطلوب و شایستة پرهیز هستند لغو و بی‌اعتبار شمرده شده و
اسلام هیچ گونه عقوبتی را چه دنیوی و چه اخروی بر آن مترتب نمی‌سازد.
قسم خوردن
ادامه مطلب
 
لق شدن دندان یکی از نگرانی های بیمارانی است که در حین درمان ارتودنسی هستند.
در چند روز اول که براکت ها گذاشته می شوند دندان ها تکان می خورند و احساس لق شدن دندان به بیمار دست می دهد. در صورتی که متخصص ارتودنسی آن را از قبل توضیح نداده باشد باعث نگرانی بیمار شود. 
حس لق شدن دندان هنگام ارتودنسی 
حرکت دندان از کجی به راستی با اعمال فشار توسط دستگاه ( ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک) برای اصلاح فرم و موقعیت دندان صورت می گیرد.
این فشار به:
تاج
ری
{تمثیلات و مثال های مهدوی - شماره 31}
 
لامپ و چراغ
 
تصور کنید یک چراغ را برای گرما و نورش، نزد کودکی میگذاریم و او از روی جهل و نادانی به آن سنگ میزند. برای اینکه چراغ آسیب نبیند آن را برمیداریم. دلیل برداشتنِ چراغ، ترس از قدرت و ناتوانی در برابر او نیست، بلکه، ترس از خطا و اشتباه اوست. البته اگر چندین لامپ و چراغ داشتیم، ممکن است آن را برنداریم و در صورت آسیب دیدن، چراغ بعدی را بیاوریم. ولی اگر یک چراغ باقی بماند، آن را جهت در امان ماندن از شکستن
متخصص ارتودنسی شخصی است که بعد از اتمام دوره ی عمومی دندان پزشکی در دانشگاه ، آموزش های ویژه را در زمینه ی ارتودنسی دندان به مدت سه سال تمام وقت گذرانده باشد .
به عبارت دیگر متخصص ارتودنسی یک دندانپزشک دارای مجوز است.
او در پیشگیری و اصلاح کردن ناهنجاری های دندانی مانند:
کجی دندان
ازدحام دندان
اور بایت
آندر بایت
تخصص پیدا کرده است.
 اگر هر کدام از این موارد برای شما آشنا به نظر رسید می بایست به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید 
دندان های شما کج شد
 
عادتهای مضر برای دندان و اشتباهات روزمره ای که دندان های شما را خراب می کند کدامند؟ آیا شما به تازگی به درمان ارتودنسی رو آورده اید؟ آیا نمی دانید کدام خوراکی مورد علاقه خود را نباید مصرف کنید؟
در این صورت بهتر است خوراکی هایی را که ممکن است باعث شل شدن یا شکستن براکت ها و سیم قوس دار ارتودنسی شما می شود را کنار بگذارید. در صورت به وجود آمدن این موارد شما به اورژانس ارتودنسی نیاز پیدا می کنید.
خوردن غذا های سفت مانند استیک های نیم پز و یا پی
آبسه دندان ایجاد برآمدگی خاصی است که در داخل دندان یا لثه شکل می گیرد، آبسه معمولا یک عفونت باکتریایی است به طور معمول آبسه های دندانی در پالپ نرم دندان انباشته می شوند. اگر پلاک با استفاده از مسواک زدن منظم و رعایت بهداشت دهان و دندان برداشته نشود عوارضی را بوجود می آورد این عوارض می تواند گسترش باکتری ها در داخل بافت نرم دندان ها یا لثه ها باشند که در نهایت به آبسه های دندانی منجر می شوند.
علائم و نشانه های آبسه دندان عبارتند از:
درد در ناحی
ابعاد : ۸۰ در ۸۰ ⁦✔️⁩ لامپ میکاپ خارجی برند انگلیسی⁦✔️⁩ ریموت کنترل سه حالته ⁦✔️⁩ روشن شدن لامپ ها در سه حالت مختلف⁦✔️⁩براکت نصب آسان ⁦✔️⁩ کاور ایمنی پشت کار جهت پوشاندن سیم ها و اتصالات و زیبایی بیشتر .⁦✔️⁩دارای سرپیچ استیل (به سفارش مشتری)بسته بندی ایمن با فوم ۲ سانتی سرتاسر آینه . ⁦✔️⁩ عدم وجود گوشه های تیز برای جابجایی راحت و ایمن ، جلوگیری از آسیب رسیدن به آینه .
این روزا خیلی اتفاقا برام افتاده خیلی اتفاقی خیلی اتفاقا افتاد 
وسط این همه اتفاق شکستن پای دوستم از همه چی بدتر بود 
داره تموم‌میشه دیگ 
چند روز دیگ برمیگردم خونه تفریبا برا ۳ هفته 
خوب یا بدشو نمیدونم اما میدونم دلم تنگ میشه 
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید محمد رضا تورجی زاده)
یکی از همرزمان شهید اینگونه تعریف می کرد:
بعد از نماز ظهر  کل بچه های گردان دور هم جمع شده بودند.ناگهان 
یکی از مسئولین آمد و گفت: دستشویی های اردوگاه خراب شده! 
الان هم برای تعمیر چند نفر رو اوردیم اما می گویند
ادامه مطلب
دل مظلوم که بشکند، شاید در این دنیا دادرسی نداشته باشد! اما خداوند، در دنیایی دیگر و جوری دیگر، از ظالم حساب پس می گیرد! او را به خاک سیاه می نشاند. چیز کمی نیست! شکستن دل، حق الناس است. وخداوند از حق الله و حق النفس می گذرد، اما از حق الناس هرگز!
بعضی وقت ها
لازم است
سکوت کنی
و بگذری
درد دارد
جار زدن
یک سری جملات
درد دارد
شکستن
غرورت
درد دارد
شکسته شدن
و باز ، ماندن
بعضی وقت ها
لازم است
احساست را
بغضت را
حرف های نگفته ات را
زنده به گور کنی
و بیخیال شوی
و
بروی
همین.
-آقای ربات
پشت همین سه نقطه ها میمونه.
کنارت میمونم حتی اگه.
.
دوست داشتنت را جار نمیزنم!
میترسم از شکستن سکوت شب
میترسم حواسِ ماه، پرت ماهِ من شود!
میترسم از چشمک ستاره ها
از زمزمه ی باد در گوش ابر ها
میترسم از تو بگویند باهم
و من تو برای خودم
و فقط برای خودم میخواهمَت.!
مدل : قاب دارابعاد : ۸۰در ۱۸۰ ⁦✔️⁩ لامپ میکاپ خارجی برند انگلیسی⁦✔️⁩ ریموت کنترل سه حالته ⁦✔️⁩ روشن شدن لامپ ها در سه حالت مختلف⁦✔️⁩براکت نصب آسان ⁦✔️⁩ کاور ایمنی پشت کار جهت پوشاندن سیم ها و اتصالات و زیبایی بیشتر .⁦✔️⁩دارای سرپیچ استیل (به سفارش مشتری)بسته بندی ایمن با فوم ۲ سانتی سرتاسر آینه . ⁦✔️⁩ عدم وجود گوشه های تیز برای جابجایی راحت و ایمن ، جلوگیری از آسیب رسیدن به آینه .
 
 
ارتودنسی درمانی است که در آن، با اعمال نیرو و کشش به روی دندان ها آنها را وادار به حرکت می کنند یک متخصص ارتودنسی خوب با آگاهی کامل از میزان این کششها و محاسبه نیروی وارده با روش های خاص و مدرن اقدام به انجام این کار می کند.
نیروی شدیدی که در اثر این کشش به بافت های محافظ دندان وارد می شود در سه الی چهار روز اولیه محسوس است و ممکن است باعث کمی ناراحتی شود.
متخصص ارتودنسی در روز های ابتدایی درمان تا زمانی که وجود براکت های ارتودنسی برای شما ع
رعایت نکات بهداشتی در دندان های ارتودنسی شده بسیار مهم  است.
شما باید بعد از خوردن  هر نوع خوراکی یا غذا  با استفاده
از مسواک و نخ دندان مناسب  دندان های ارتودنسی متحرک خود را تمیز کنید.
با این کار شما توانسته اید که از فعالیت اسید های مخرب  و
فعالیت میکروبها ی تولید شده جلوگیری کنید . در ارتودنسی
نامرئی نیاز نیست شما این روش ها را دنبال کنید دکتر متخصص ارتودنسی شما بهتون خواهد گفت
چطور دندان های خود را تمیز کنید.
بعد از خوردن هر نوع خوراکی ب
شکستن سنگ حالب از طریق مجرای ادرار (TUL)قولنج
کلیه یک بیماری با درد شدید پهلو بوده که بعلت گیر کردن سنگ ادراری در
لوله حالب و بدنبال آن انسداد و تورم کلیه رخ می دهد.  در اکثر موارد سنگ
های کوچک حالب با تجویز مسکن خوبخود دفع می شوند ولی در موارد که سنگها
بزرگتر باشند و باعث انسداد کامل لوله حالب شوند اورژانس محسوب می شود.
ادامه مطلب
اکثر کسانی که تصمیم دارند دندان های خود را ارتودنسی کنند می خواهند بدانند که انواع مختلف ارتودنسی دندان چیست.
کدام یک از آنها مناسب دندان هایشان است.
جواب این سوال را هر متخصص ارتودنسی پس از بررسی مشکلات دندانی شما و با استفاده از کامپیوتر در اولین جلسه ویزیت به شما خواهد گفت.
اغلب مردم نیازمند خدمات انواع مختلف ارتودنسی هستند .
تحقیقاتی که اخیرا بر روی جامعه آماری دانش آموزان صورت گرفته ، نشان داده است که تعداد  قابل توجه ای از کودکان و ن
 
 
در ارتودنسی ثابت از براکت های سرامیکی یا فی کوچکی استفاده می شود هر کدام از براکت ها به یک دندان چسبانده شده و با سیم های باریکی به هم وصل می شوند سپس به وسیله یک حلقه ی کشی در جایگاه خود نگه داشته می شوند.
سیم ها به مرور زمان برای صاف کردن دندان و اصلاح جای فک تنظیم می شوند در این نوع ارتودنسی دندان همه ی قسمت ثابت هستند یعنی بیمار نمی تواند آن را از دهان خود خارج کند.
اصلاحات دندان و فک به راحتی با ارتودنسی ثابت قابل انجام است همچنین یک
بعضی وقتها استرس و فشار کاری آنچنان به آدم حمله می کنه که صدای شکستن استخوانهایت را هم میشنوی. خیلی جالبه که آدم یادش میره که هیچ چیزی ارزش سلامتی را نداره
شرایط وقتی بد میشه انگار آدم هم قاطی می کنه و دیگه نمی تونه عاقلانه فکر بکنه
ادامه مطلب
چکش های ماسه ساز خرگوشی : معمولا این نوع چکش ها به دلیل ارتباط مستقیم با مواد خرد شونده و ظرفیت تولید بالای روزانه باید از آلیاژهای سخت و مقاوم در مقابل شکستن و خوردگی تولید شوند . این نوع چکش ها در آلیاژهای چدن ، چدن نایهارد و فولاد منگنزی ساخته میشوند .
چند وقت پیش یک شرکت اتریشی از بزرگ ترین تلویزیون جهان با صفحه نمایش ۲۶۲ اینچی رونمایی کرد. این تلویزیون، گران ترین تلویزیون دنیا هم هست و تنها ثروتمندان از پس خرید آن برمی‌آیند. این تلویزیون با صفحه نمایشی به قطر حدود شش متر، لقب بزرگ ترین تلویزیون جهان را از آن خود کرده است. این تلویزیون حدود ۸۰۰ کیلوگرم وزن دارد بنابراین برای نصب آن بر روی دیوار به نگه‌دارنده یا براکت بسیار قوی لازم خواهد بود. جالب است که تنها هزینه نصب تلویزیون معادل ۳۵،
ارتودنسی شاخه ای از دندانپزشکی است که دندان ها و فک هایی را که در جای نامناسبی قرار می گیرند اصلاح می کند.
دندان هایی که در جایگاه نامناسبی قرار می گیرند و شکل نامتعارفی دارند مشکلات بهداشتی مختلفی ایجاد می کنند. تمیز نگه داشتن دندان ها سخت تر می شود.
بیماری که دندان های نامرتبی دارد در معرض خطر ابتلا به پوسیدگی دندان و بیماری های نتال قرار دارد. این وضعیت به دندان هایی که مسئول جویدن غذا هستند فشار بیشتری وارد می کند و متعاقبا در طولانی
دندانپزشکی زیبایی
اصلاح طرح لبخند را می توان یکی از مواردی دانست که همگان به آن توجه ویژه ای دارند. باید بدانید که راه های بسیاری جهت زیبایی بخشیدن به صورت وجود دارد که یکی از این راه ها را می توان زیباتر کردن دندان ها دانست. بی شک تابحال شاهد لبخند زدن افراد با دندان های بد فرم بوده اید. دندان های زیبا سبب خواهند شد که قیافه شخص علاوه بر زیبایی، خوش فرم تر نیز شود. اما دندانپزشکی برای زیبایی چه اعمالی را انجام می دهد؟ دندانپزشکی موارد مختلفی
روزی بهلول در حالی که داشت از کوچه ای می گذشت شنید که استادی به شاگردانش می گوید :
من امام صادق (ع) را قبول دارم اما در سه مورد با او کاملا مخالفم !
یک اینکه می گوید :
خداوند دیده نمی شود
پس اگر دیده نمی شود وجود هم ندارد
دوم می گوید :
خدا شیطان را
ادامه مطلب
آیا میدانید دلیل پرتاب آب کولرگازی از پنل داخلی آن چیست ؟
شما هم با این مشکل روبرو شده باشید که هنگام استفاده از کولر گازی از پنل داخلی آن قطرت آب به بیرون پرتاب می‌شود؟
پرتاب آب کولرگازی یکی از بدترین حالاتی است که برای یک کولر گازی در فصل گرم سال اتفاق میافتد زیرا در این حالت شما قادر به استفاده از کولر گازی خود نخواهید بود. زمانی که این اتفاق میافتد علاوه بر خساراتی که می‌تواند به خانه شما مانند خراب کردن گچ، خراب کردن کاغذدیواری و فرش شم
ارتودنسی لینگوال یک روش درمانی است که در آن دستگاه ارتودنسی دندان یا بریس (براکت ، سیم و الاستیک) در پشت دندان ها (سمت زبان) قرار می گیرد این روش با ارتودنسی متحرک متفاوت است.
براکت های لینگوال به خاطر موقعیت مکانیشان گاهی اوقات براکت داخلی” نیز نامیده می شوند.
برخلاف براکت های معمولی که در قسمت بیرونی دندان ها قرار داده می شوند.
با وجود اینکه موقعیت ارتودنسی لینگوال یا ارتودنسی زبانی نسبت به ارتودنسی ثابت برعکس شده است.
اما هر دوی آنها
ارتودنسی مدرن در دهه گذشته  با افزایش نوآوری در زمینه کوتاه
شدن طول درمان در بیماران بزرگسال به اهداف بلند مدت خود چند گام نزدیکتر شده است .
امروزه ما درحال ارائه نوآورانه روش های جراحی با حداقل تهاجم طراحی
شده برای رسیدن به چنین هدفی و یا شاید مهمتر از آن هستیم .
کمک به حل چالش های ارتودنسی
کودکان از طریق اصلاح تراکم
استخوان ، در مواقع معمولی یکی دیگر از تلاش های رسیدن به این اهداف است .
در ابتدا یک جایگزین جراحی با حداقل تهاجم وارد میدان می
  فکر کنم هفتم_هشتم بودم که اسم شاهین نجفی به گوش ام خورد. اون زمان تنها متوجه شدم که یه خواننده است که به یه امامی فحش داده و من اونقدر از نظر ام مسخره بود کار اش که حتی نرفتم یه آهنگ اش رو گوش بدم.
  کِی اولین آهنگ از اش رو شنیدم؟ 
ادامه مطلب
 
فروش انواع وزنه آسانسور در شهرهای مختلف ایران توسط مجموعه بازرگانی آسانسور برزده با وزنه های چدنی و گالوانیزه آسان با قیمت مناسب و فروش صفر تا صد تجهیزات آسانسور در فروشگاه برزده امکان پذیر است
 
ابعاد وزنه اسانسور
 
اندازه وزنه آسانسور
 
استاندارد وزنه آسانسور
 
فروش وزنه آسانسور در اصفهان
 
قیمت وزنه آسانسور بتنی
 
قیمت وزنه بتونی آسانسور
 
نقشه آسانسور وزنه بغل
 
براکت وزنه آسانسور
 
آسانسور بدون وزنه
 
ارتودنسی مدرن در دهه گذشته  با افزایش نوآوری در زمینه کوتاه
شدن طول درمان در بیماران بزرگسال به اهداف بلند مدت خود چند گام نزدیکتر شده است .
امروزه ما درحال ارائه نوآورانه روش های جراحی با حداقل تهاجم طراحی
شده برای رسیدن به چنین هدفی و یا شاید مهمتر از آن هستیم .
کمک به حل چالش های ارتودنسی و ارتودنسی
کودکان از طریق اصلاح تراکم استخوان ، در مواقع معمولی یکی دیگر از تلاش های
رسیدن به این اهداف است .
در ابتدا یک جایگزین جراحی با حداقل تهاجم وار
ارتودنسی ثابت از روش های خیلی رایجی است که استفاده می شود و در واقع از این روش برای جاگیری و مرتب کردن دندان های نامنظم و زیباکردن دندان ها استفاده می شود و از قدیم این روش مورد استفاده قرار گرفته است و نتیجه های بسیار خوبی دارد.
اردتودنسی ثابت چیست:
در واقع هنگامی که می گوییم ارتودنسی ثابت به این معنا است که بیمار نمی تواند دستگاه ارتودنسی را از دهان خود خارج کند و طبق اسمی که دارد ثابت است دستگاه ارتودنسی ثابت دارای براکت هایی است که بر روی
ارتودنسی ثابت از روش های خیلی رایجی است که استفاده می شود و در واقع از این روش برای جاگیری و مرتب کردن دندان های نامنظم و زیباکردن دندان ها استفاده می شود و از قدیم این روش مورد استفاده قرار گرفته است و نتیجه های بسیار خوبی دارد.
اردتودنسی ثابت چیست:
در واقع هنگامی که می گوییم ارتودنسی ثابت به این معنا است که بیمار نمی تواند دستگاه ارتودنسی را از دهان خود خارج کند و طبق اسمی که دارد ثابت است دستگاه ارتودنسی ثابت دارای براکت هایی است که بر روی
این متن قشنگ کمی آرامش میده ❤️❤️❤️
آیا هنوز هم نیاموختی ؟!
که اگر همه ی عالم
قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند و خدا نخواهد ،
" نمی توانند " 
پس
به " تدبیرش " اعتماد کن
به "  حکمتش " دل بسپار
به او " توکل " کن
و به سمت او ”قدمی بردار : سکوت گورستان رامیشنوى؟
دنیا ارزش دل شکستن را ندارد .
 میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود .!
ﺑ ﺧﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﺖ
ﺑ ﺧﺎﻝ غصه ﻫﺎﺖ
ﺑ ﺧﺎﻝ ﻫﺮ ﻪ ﻪ ﺧﺎﻟﺖ  ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ ﻣﻨﺪ
ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﻮ ﺑﺒﻨﻢ
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔ
تداخل روکش دندان با درمان ارتودنسی زمانی صورت می گیرد که بیمار با دندان روکش شده تصمیم به انجام عمل ارتودنسی می کند.
البته امکان دارد که دندان روکش شده شما همان دندانی باشد که در روند کار ارتودنسی نامرئی باید از دهانتان خارج شود.
اگر نه ، این مشکل به دست ارتودنتیست شما حل خواهد شد.
با این حساب متخصص ارتودنسی شما کمی به زحمت خواهد افتاد.
او باید همه تلاشش را بکند تا در صورت امکان شما بتوانید در آینده هم مجبور به تعویض روکش نشوید و ازهمان روکش
بریس شایع ترین نوع اصلاح ارتودنسی است.
گزینه های درمان می تواند از این قبیل باشد:
درمان ارتودنسی ثابت
درمان ارتودنسی متحرک

بریس شامل براکت ها و سیم قوس دار ارتودنسی است که در سرتاسر دندان های شما قرار می گیرد برای محافظت از سیم ها می توان از بندهای کشی یا الاستیک در ارتودنسی استفاده کرد براکت ها به دندان ها با چسب مخصوص متصل می شوند ین چسب ها کاملا هم رنگ دندان های شما است.
چه مشکلاتی با دندان های شلوغ بوجود می آید؟
تمیز کردن دندان های شلوغ س
 
خود را در آینه میبینمچقدر دیگر از آن همهشلوغی و شادابیخبر نیست! آیا این فرد نابود شده کهمشاهده میکنم من هستم عمق وجودم امم اسمش چه بود؟ قلب؛ آری چقد جایش خالی اش میسوزداز آن وقتیکه قلبم را شکستن و آن را از جایش کندم به این فردی که دیگر نمیشناسمش تبدیل شده ام.
مریم کریمی 
اسفند ۱۳۹۸
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

عکس و مطالب سرگرمی جالب سالم زیبا بنفش آبی کبود سیره شهـدا چی فان کــــــــــافه کــتـــاب فیزیک بهترین املاک فروش ملک در زعفرانیه عمده فروشان بتن ریزی کف و سقف محوطه