نتایج جستجو برای عبارت :

مسدود شبکه های

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از دستور دولت «دونالد ترامپ» به شرکت هاي فناوری و شبکه هاي اجتماعی برای مسدود کردن حساب هاي کاربران ایرانی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «برایان هوک» نماینده آمریکا در امور ایران، در گفتگو با بلومبرگ، با تکرار ادعاهاي همیشگی واشنگتن علیه ایران و همچنین تاکید بر حمایت دولت کشورش از اغتشاشات اخیر ایران، با اشاره به قطع اینترنت گفت: آمریکا از شرکت هاي فناوری و شبکه هاي اجتماعی خواسته تا حساب هاي کار
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از دستور دولت «دونالد ترامپ» به شرکت هاي فناوری و شبکه هاي اجتماعی برای مسدود کردن حساب هاي کاربران ایرانی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «برایان هوک» نماینده آمریکا در امور ایران، در گفتگو با بلومبرگ، با تکرار ادعاهاي همیشگی واشنگتن علیه ایران و همچنین تاکید بر حمایت دولت کشورش از اغتشاشات اخیر ایران، با اشاره به قطع اینترنت گفت: آمریکا از شرکت هاي فناوری و شبکه هاي اجتماعی خواسته تا حساب هاي کار
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از دستور دولت «دونالد ترامپ» به شرکت هاي فناوری و شبکه هاي اجتماعی برای مسدود کردن حساب هاي کاربران ایرانی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «برایان هوک» نماینده آمریکا در امور ایران، در گفتگو با بلومبرگ، با تکرار ادعاهاي همیشگی واشنگتن علیه ایران و همچنین تاکید بر حمایت دولت کشورش از اغتشاشات اخیر ایران، با اشاره به قطع اینترنت گفت: آمریکا از شرکت هاي فناوری و شبکه هاي اجتماعی خواسته تا حساب هاي کار
NIC مخفف عبارت Network Interface Card  و به معنای کارت واسط شبکه است.کارت شبکه واسطی است بین کامپیوتر و شبکه.کارت شبکه به سه دسته تقسیم میشوند.1ـکارت هاي شبکه ای که روی مادربرد قرار میگیرند.2ـشبکه هاي جانبی که توسط usb به کامپیوتر متصل میشود.3ـکارت هاي شبکه ای بی سیم(wireless).
از مهم ترین فواید کارت هاي شبکه میتوان به 1ـاتصال کامپیوترهابه هم2ـاتصال به شبکه هاي جهانی اشاره کرد .
 
درج تبلیغات مشاغل ، کالا و خدمات ، رزومه فقط مِشَد و حومه درج لینک = مسدود توسط ربات. اضافه کردن ربات = مسدود درج آیدی و فوروارد تبلیغ آزاد شرط تبلیغات = ادد 10 نفر روزانه [بینهايت] میتوانید تبلیغ کنید لینک گروه:https://t.me/joinchat/JErASkW74p4I9hhCoA7vAw
تعریف شبکه به زبان ساده عبارت است از مجموعه‌ای از رایانه‌ که به هم وصل شده‌اند. یک شبکه رایانه‌ای می‌تواند در یک اتاق، ساختمان، شهر یا حتی در چند کشور قرار داشته باشد. بنابراین وما مفهوم شبکه بر اساس میزان بزرگی یا کوچکی آن نخواهد بود و از متصل شدن دو رایانه به یکدیگر نیز یک شبکه ابتدایی ایجاد می‌شود.
برای راه‌اندازی یک شبکه به سه وسیله اصلی که کارت شبکه، کابل شبکه و سوئیچ است نیاز داریم:
ادامه مطلب
در این مقاله قصد داریم با رک شبکه و اهمیت آن آشنا شده و انواع رک شبکه (دیواری و ایستاده) را بررسی کنیم.
رک شبکه چیست؟
یک شبکه محلی یا LAN از تجهیزات شبکه گوناگونی چون سوییچ ، روتر، سرور، پچ پنل، کابل هاي شبکه، مودم و … تشکیل شده است. تمام این تجهیزات در رک شبکه قرار می‌گیرند و همگی در یک مکان نگه داری می‌شوند. تجهیزات شبکه از اندازه استانداردی برخوردار هستند تا بتوانند درون رک شبکه (که آن هم از این استاندارد ها پیروی می‌کند) قرار گیرند.
ادامه م
  روشهاي مسدود کردن کارت نقدی بانک پاسارگاد.
شاید برای شما عزیزان هم اتفاق افتاده باشه که کارت بانکی خود را گم کرده‌باشید، برای جلوگیری از سوء استفاده از کارت بانکی روشهاي مختلفی وجود دارد. در زیر نحوه مسدود کردن کارت بانک پاسارگاد اورده‌شده‌است :
ادامه مطلب
 
در اطراف ما شبکههاي بزرگ و کوچکی وجود دارند اما اندازه شبکه‌ها ارتباطی به اهمیت امنیت شبکه ندارد. هدف از امنیت شبکه در یک بیان ساده، محافظت از شبکه و قطعات آن از دسترسی غیر مجاز و سوء استفاده است. شبکه ها به دلیل ویژگی اساسی خود برای تسهیل دسترسی از راه دور آسیب پذیر هستند. برای مثال اگر یک هکر قصد دسترسی به یک کامپیوتر نه یک شبکه را داشته باشد، دسترسی فیزیکی لازم می‌باشد. با این حال، با استفاده از شبکه در تصویر، امکان دور زدن این جنبه امن
لوزارتان متعلق به دسته داروهايیست که به مسدود کننده هاي گیرنده آنژیوتانسین یا ARBs معروفند. دسته دارویی به گروهی از داروها گفته می شود که عملکردی یکسان یا مشابه با هم دارند و اغلب برای درمان بیماری هاي مشابهی استفاده می شوند. از دیگر داروهاي مسدود کننده گیرنده آنژیوتانسین می توان به المزارتان (olmesartan)، واارتان (valsartan) و تلمیزارتان (telmisartan) اشاره کرد که درست مثل لوزارتان از آنها هم برای درمان فشار خون بالا استفاده می شود.
لوزارتان با مسدود کرد
انواع برندهاي کابل شبکه
کابل شبکه یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده ی زیرساخت شبکه هاي کامپیوتری است . انتخاب درست کابل شبکه با توجه به نیازها می تواند تاثیر زیادی بر عملکرد و سرعت شبکه داشته باشد . برندهاي مختلفی اقدام به تولید کابل شبکه در دسته بندی هاي گوناگون کرده اند که در این مقاله به معرفی برندهاي کابل شبکه و محصولات تولیدی آنها میپردازیم .
ادامه مطلب
از این سریالهاي شبانه تلویزیون کدومش رو می بینید؟ الان شبکه ۳ گاندو داره. شبکه ۲ دکتر ماهان و شبکه ۱ عروس تاریکی یا بوی باران. به نظرم شبکه ۱ از همه بهتره. هان؟ فقط این دختره ستایش که اسمش تو این فیلم ترانه است دیگه شورشو در اورده از بس فوضولی می کنه :))
برای اتصال کامپیوترها از لپ تاب تا پرینتر و. به یکدیگر و به شبکه هاي بزگتری به نام اینترنت که به نظر می رسد امروزه ضروری است به کارت شبکه نیاز داریم.
کارت شبکه یا همان NIC سخت افزاری است که به صورت کارتی در شیارهاي توسعه مادبورد قرار میگیرد.ارتباطات سیمی و بیسیم بین آنها در شبکه و در دنیای اینترنت را برقرار میکند.در حقیقت وظیفه کارت شبکه این است که داده ها را به گونه ای ترجمه کند که از طریق کابل شبکه یا سیگنال هاي بیسیم قابل انتقال باشد.
این سخت
برای افزایش و بهبود عملکرد کامپیوتر استفاده میشود.با کارت شبکه یک دستگاه میتواند با دستگاههاي دیگر در یک شبکه قرار گیرد.با وجود کارت شبکه دستگاه میتواند به شبکه مرکزی وصل شود و یا فقط به طور مستقیم به دستگاههاي دیگر متصل شود.
پشتیبانی شبکه یکی از مهمترین دغدغه مدیران
و کارفرمایان است مجموعه کامرینو این اطمینان را به شما میدهد که پشتیبانی
از شبکه شما توسط متخصصین هر حوزه انجام میپذیرد. پشتیبانی شبکه هم برای
افرادی که خدمات شبکه را از مجموعه کامرینو گرفته باشند و هم برای افرادی
که شبکه خود راه راه اندازی کرده ارائه میشود.
مجموعه کامرینو ارائه دهنده خدمات شبکه به موسسات و شرکت ها برای مدیریت شبکه هاي و حفظ اطلاعات شبکه کاربران می باشد . خدمات شبکه نیاز هر موسسه و شرکت است تکنسین هاي مجموعه کامرینو با نیم دهه تجربه در مدیریت و دانش شبکه میتوانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند  . با پشتیبانی 24 ساعته همچنین اعزام تکنسین برای رفع مشکلات به محل  یکی از مزایای خدمات شبکه کامرینو است 
و ماه، در نیمه شبی به اندازه ی نیم قرن پیرتر شد.
ما به اندازه ی نیم قرن خسته تر شدیم.
حالا چه کسی می خواهد صدای جوانی ما را
از زیر خروارها خاکِ سرخِ گرم،
و ترک هاي زودهنگام پوستمان را
از زیر بوتاکس هاي پی در پی، بشنود؟
 
صدای ما را که در گورهاي خانگی دفن شده ایم،
خواب هايمان را که در فکرهاي خونین غرق شده اند،
و نفس هايی که در سینه ها حبس کرده ایم را،
چه کسی می خواهد بخت بگشاید؟!
 
من قول داده بودم که بخندم!
من پاییز را در میانه ی راه پشت سر گذاشته بو
طرف به دلیل چت غیراخلاقی تمام اکانت‌هاش تو برنامه مسدود میشه، با ایمیل اون یکی اکانتش با لحن مظلومانه!! به پشتیبانی پیام میده چرا مسدود شدم من که کاری نکنم. نمیدونه ما تمام متخلفین رو با جزئیات زیر نظر داریم و ادعای دروغ اونها برای ما کاملا روشنه.
 
مورد داریم اکانتش مسدود شده، یه اکانت ناشناس دوم از قبل داشته و ما هم میدونستیم، اما از اونجایی که تخلفش در حدی نبوده که تمام اکانت‌هاش مسدود بشه دیگه پیگیری نکردیم. حالا اسمشو به یه غریبه آشنا ت
شبکه ها هر روزه گسترده تر شده و کاربردهاي بیشتری پیدا می کنند. به طوری
که امروزه بسیاری از امور زندگی بشر بدون شبکه ممکن نخواهد بود. در ابتدا
هدف از طراحی شبکه، انتقال سریع اطلاعات به طرف مقابل در کمترین زمان ممکن
بود. اما گسترش آن و امکان دسترسی همه به آن و دانش بیشتر استفاده کنندگان
شبکه ها باعث شد که برخی افراد با انگیزه هاي مختلف اقدام به انجام عملیاتی
نمایند که از اطلاعاتی که با آنها ارتباط ندارند آگاهی یافته و یا جلو
ادامه مطلب
خب!در ابتدا باید بدانیم که منظور از کارت شبکه چیست.NIC مخفف عبارت Network Interface Card به معنای کارت واسط شبکه است. این سخت افزار به صورت کارتی در شیارهاي توسعه مادربورد کامپیوتر قرار می­­­‌گیرد.اکثر کامپیوترها کارت شبکه را به صورت built-in درون مادر برد دارند ولی ما میتوانیم آن را به صورت مجزا برای بهبود عملکرد کامپیوتر به آن افزود.به بیان ساده، کارت شبکه می‌تواند یک دستگاه با دستگاه‌هاي دیگر، در یک شبکه قرار گیرد. با وجود کارت شبکه، دستگاه می‌تواند
انتخاب کابل شبکه مناسب یکی از مهم‌ترین قسمت‌هاي طراحی یک شبکه کامپیوتری است. کابل شبکه بستر ارتباطی شبکه است. همان طور که برای حمل و نقل و عبور و مرور مسیر عبوری ما اهمیت دارد و ترجیح می‌دهیم به جای رد شدن از کوچه‌ها و خیابان‌هاي کم عرض شهری از بزرگراه‌ها استفاده کنیم، در طراحی و اجرای شبکه هم این بستر ارتباطی که اولین پله برقراری ارتباط و برنامه‌ریزی شبکه کامپیوتری است بسیار مهم است. با توجه به اهمیت اطلاعات و اهمیت زمان برای کسب و کار
شبکه ی توزیع محتوا شبکه ای عظیم از سرور هايی که در نقاط مختلف دنیا برپا شده و به صورت جغرافیایی پخش شده اند. محتوای وبسایت ها با بکارگیری از شبکه ی توزیع محتوا و با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربران از طریق نزدیک ترین شبکه به کاربران ارائه داده می شود. این شبکه ها در سرعت بخشیدن به تحویل محتوا و پهنای باند در وبسایت هاي بزرگ و جهانی مثل یاهو، گوگل، فیس بوک و. تاثیر به سزایی دارند. شبکه توزیع محتوا یا CDN چیست؟
منبع : وبلاگ ایران سرور
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
شبکه افق با رویکرد گفتمان انقلابی در دی‌ماه سال 1393 شروع به کار کرد. جدای از نقدهايی که به این شبکه از نام‌گذاری گرفته تا پرکردن کنداکتور شبکه با انواع و اقسام برنامه‌هايی که از ترس خالی بودن ساعات پر شده که باعث جبهه گیری قشری خاص و هدر رفت برنامه‌هاي به حق جالب و پرمحتوی شده است؛ امتیازات بالایی نیز دارد.
ادامه مطلب
رفع مشکل مسدود شدن حساب فیس بوک
 
دریافت اموزش
 
 
 
 
 
آموزش بازگرداندن و فعال کردن اکانت فیس بوک (هک شده ، قفل .۲۶ دی ۱۳۹۷ - در این مقاله میخواهیم گام به گام نحوه بازیابی حساب کاربری فیسبوک را به شما آموزش دهیم. . آموزش بازگرداندن و فعال کردن اکانت فیس بوک (هک شده ، قفل شده ، فراموشی رمز) در صورت هرگونه مشکل و سوالی در مورد حساب کاربری فیس بوک خود ، آنها را در قسمت دیدگاه هاي این صفحه بیان . رفع 20 مشکل و خطا اینستاگرام.http://facedooki.mihanblog.com/facedooki
بدون تردید پس از شنیدن کلمه شبکه اولین سوالی که ذهن ما را درگیر خود کرده , این بود که به طور کلی شبکه یعنی چه ؟ و کاربرد آن چیست؟ و به عبارتی چرا باید به علم شبکه روی بیاوریم ؟!
در ساده ترین حالت ممکن , شبکه به معنی ارتباط یکپارچه بین کامپیوتر ها و دستگاه هاي دیگر نظیر پرینترها و مودم ها و … است . در شبکه , کامپیوتر ها به یکدیگر متصل می شوند و با زبان پروتکل ها با یکدیگر صحبت می کنند و به عبارتی تبادل اطلاعات می کنند . در این ارتباط یک سو سرویس ده
اهمیت رک شبکه:
رک شبکه یکی از تجهیزات اساسی پسیو شبکه است که با محافظت از سایر تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه ، نظم بخشیدن به شبکه و محافظت از آن‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند. تجهیزاتی مانند سرور، سوییچ، روتر، پچ پنل و کابل هاي شبکه همگی در این محفظه قرار می گیرند و در مقابل شرایط محیطی حفظ می شوند. رک ها به صورت ماژولار طراحی شده‌اند و شما می‌توانید تجهیزات را با آرایش مورد نظر خود در آن قرار دهید. علاوه بر این رک خود دارای متعلقاتی است که ویژگی ها
کارت شبکه رابط بین دستگاه هاي الکترونیکی و هر دستگاه هوشمندی با اینترنت می باشد.یکی از فواید مهم و اساسی آن،این است که می توان به وسیله آن دستگاه هاي هوشمند را به هم یا به شبکه جهانی(اینترنت) متصل کرد.
انواع کارت شبکه از نظر اتصال
۱-کارت شبکه سیمی
۲-کارت شبکه وایرلس
۳-کارت شبکه USB
سلامامروز میخوایم سایت هاي مفید فناوری را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اطلاعاتی در مورد cmd
 معرفی دستورات پرکاربرد شبکه در cmd
سایتی در مورد مسدود سازی مزاحمان در اینستا
سایتی در مورد دستورات پرکاربرد cmd
اطلاعاتی در مورد شبکه سی ام دی
اطلاعاتی در مورد دستورات پرکاربرد شبکه در cmd
سایتی در مورد دستورات شبکه در cmd 
اطلاعاتی در مورد اینستاگرام
 معرفی ویژگی جدید اینستاگرام برای کنترل مزاحمان 
سایتی در مورد ویژ
با سلام خدمت دوستان، هموطنان و علاقمندان، شما می توانید ما را در پیام رسان داخلی ایتا دنبال کنید
 
شبکه اطلاعات ملی کشورمان بخوبی امتحان پس داد و با قطع شبکه اینترنت بین الملل، شبکه اطلاعات کشور بخوبی کار می کند و ما در این شبکه با کانال هاي باورنیوز و خبرهاي فوری پلدشت در خدمت شما هستیم
پخش زنده شبکه نسیم خندوانه از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
پخش زنده
پخش زنده شبکه باد را در این بخش مشاهده خندوانه و بچه شو پربیننده ترین نقشه قرارمون نوروز٩٨ شبکه نسیم برق شبکه باد در. پخش موجود گروه ۱ تماشای آنلاین تلویزیون اینترنتی تلوبیون پخش موجود گروه 1 پخش آنلاین گروه ۱ پخش گروه یک سیما در تلوبیون پخش موجود نظر .
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین،  پخش سریال و فیلم سینمایی طنز تا آخر سال بصورت یومیه از شبکه سه سیما داخل دستور فقره این شبکه قرار گرفت. روابط اشتراکی شبکه سه سیما اخبار کرده است، با توجه به تعلیلی مدارس، دانشگاهها و شرایط پیش آمده ناشی از بیماری کرونا در کشور، دستور کار ریزی شبکه بر اساس نیاز مخاطب تغییر کرد. بنا بر این گزارش تکرار سریال طنز "مرد هزاره چهره" از این شبکه پخش خواهد شد. علاوه پهلو پخش سریال، در ایام پایانی سال ساری همچنین بصورت روزان
شبکه ی اجتماعی پینترست یکی از شبکه هاي محبوب در جهان است.
با استفاده از این شبکه می توانید یک صفحه شخصی بسازید ولینک هاي دلخواه خود را در آن وارد کنید.
همچنین با توجه به ظاهر کاربری این شبکه به راحتی می توانید با دیدن عکس هاي آن چیزی را که می خواهید پیدا کنید . 
 
می توانید برای نمونه نیم نگاهی به این صفحه داشته باشید.
 
https://www.pinterest.com/crystaldateCompany/special-post/
توییتر یکی از شبکه هاي اجتماعی محبوب و خاص است که بیشتر افراد رده بالا در آن تلاش می کنند خیلی خلاصه اظهار نظر کنند. توییتر روز گذشته اعلام کرد که ۴۸۰۰ حساب کاربری مربوط به کاربران ایرانی را که در ارتباط با دولت این کشور بوده‌اند، مسدود کرده است. این شبکه اجتماعی همچنین یک گزارش اختصاصی در این مورد منتشر کرده که می‌توان در آن دلایل این اقدامات را مشاهده کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.
توئیتر روز پنج‌شنبه با انتشار
یک شبکه سیستمی است که به شما امکان می دهد دو یا پند رایانه را به هم وصل کنید و مثلا با یک دستگاه پابگر به چند رایانه خدمات بدهید.در گذشته شبکه رایانه ای موضوع پیچیده ای بود و تنها متخصصین ماهر توانستند از آن بهره ببرند.اما امروزه تقریبا هر کس با سطح اطلاعات خوبی از یندوز می تواند یک شبکه کوچک را نصب و تنظیم کند.البته سازمانهاي بزرگتر هنوز هم به شبکه هاي پیچیده که توسط افراد آموزش دیده و مجرب نصب راه اندازی و مدیریت شوند نیاز دارند.
روشهاي تامین امنیت در شبکه که عبارتند از : دفاع در عمق ،فایروال و پراکسی که به طور کامل تشریح شده است .و در ادامه سطوح امنیت شبکه ، تهدیدات علیه امنیت شبکه ، امنیت شبکه لایه بندی شده، ابزارها و الگوهاي امنیت شبکه ،مراحل ایمن سازی شبکه ، راهکارهاي امنیتی شبکه ،مکانیزم هاي امنیتی و الگوریتم جهت تهیه الگوی امنیت شبکه  توضیح داده شده است .
دانلود - 13200 تومان
 
محدودیت‌هاي جدید اپل از روز گذشته آغاز شده و به واسطه همین محدودیت‌ها که در زمینه گواهی توسعه دهنده سازمانی است، تعدادی از برنامه‌هاي پرطرفدار و کاربردی ایرانی مثل اسنپ، برای کاربران آیفون از دسترس خارج شده‌اند.
ادامه مطلب
درود .
 
می خوام تو این مطلب راجع به اینکه من چجوری شبکه رو شروع کردم بنویسم :)
 
من تا قبل از ورودم به دانشگاه کلا با مبحثی به عنوان شبکه هیچ اشنایی نداشتم. کلا یه دید کور نسبت به اینکه چی هست این قسمت از کامپیوتر.
تابستون 97 یه دوره تکنسین فنی شرکت کردم ، بحث اصلی دوره راجب عیب یابی کلی کامپیوتر و به میزان خیلی کمی شبکه. تو طول دوره کم کم به
قسمت هاي فنی و بحث هاي مزتبط با شبکه علاقه مند شدم ، تا اینکه تابستون سال بعد یعنی سال 98 تو یه شرکت کامپیوتر
دلایل اصلی نشتی اب از یخچال فریزر چیست؟
غالبا مشکل نشتی اب از یخچال فریزر به علت مسدود شدن تخلیه است.همه یخچال فریزر هاي بدون برفک یک چرخه برفک زدایی دارند که یخ و برفکی که ممکن است روی کویل هاي اواپراتور بوجود ایند را ذوب می کنند.اب ناشی از ذوب شدن این یخ ها به داخل ی ظرف یا سینی که خارج از یخچال فریزر معمولا زیر یخچال  نزدیک کمپرسور قرار دارد هدایت می شود.گاهی اوقات تخلیه  ممکن است با ذرات غذا یخ یا کیسه هاي پلاستیکی مسدود شود.در بعضی یخچال ف
با پیشرفت شبکه هاي کامپیوتری، دوربین مداربسته تحت شبکه نیز به عنوان عضوی از خانواده ی شبکه هاي کامپیوتری پا به عرصه گذاشتند. دوربین هاي تحت شبکه که توسط شرکت ایمن تصویر امرتات تامین می شوند، همگی دارای استانداردهاي ONVIF بوده و میتوانند با دستگاه هاي تحت شبکه شامل NVR ها و سرورها ارتباط داشته باشند. دوربین مداربسته تحت شبکه از قابلیت هاي نرم افزاری بیشتری نسبت به دوربین هاي آنالوگ برخوردار بوده و همچنین قابلیت گسترش آن نیز بیشتر می باشد. برای
با پیشرفت شبکه هاي کامپیوتری، دوربین مداربسته تحت شبکه نیز به عنوان عضوی از خانواده ی شبکه هاي کامپیوتری پا به عرصه گذاشتند. دوربین هاي تحت شبکه که توسط شرکت ایمن تصویر امرتات تامین می شوند، همگی دارای استانداردهاي ONVIF بوده و میتوانند با دستگاه هاي تحت شبکه شامل NVR ها و سرورها ارتباط داشته باشند. دوربین مداربسته تحت شبکه از قابلیت هاي نرم افزاری بیشتری نسبت به دوربین هاي آنالوگ برخوردار بوده و همچنین قابلیت گسترش آن نیز بیشتر می باشد. برای
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
نوشته بود شبکه من و تو ضد انقلاب است
باید می‌گفت ضد و جمهوری اسلامی است
نوشته بود جناح محمدعلی کارشناس شبکه من و تو جانش را برای سردار سلیمانی میدهد
وظیفه اش. را انجام میدهد چیز مهمی نیست
سؤال من اینجاست کسی که خودش را فدایی سلیمانی میداند در شبکه من و تو چه میکند؟چرا باید این شبکه را به رسمیت بشناسد و پای درآن گذارد و باعث رونق آن شود
این جناح محمدعلی از یک شطرنج باز باید می آموخت ک
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
نوشته بود شبکه من و تو ضد انقلاب است
باید می‌گفت ضد و جمهوری اسلامی است
نوشته بود نجاح محمدعلی کارشناس شبکه من و تو جانش را برای سردار سلیمانی میدهد
وظیفه اش. را انجام میدهد چیز مهمی نیست
سؤال من اینجاست کسی که خودش را فدایی سلیمانی میداند در شبکه من و تو چه میکند؟چرا باید این شبکه را به رسمیت بشناسد و پای درآن گذارد و باعث رونق آن شود
این نجاح محمدعلی از یک شطرنج باز باید می آموخت ک
کامپیوترها به خودی خود دستگاه‌هاي بسیار قدرتمندی هستند. زمانی که کامپیوترها به شبکه متصل می‌شوند قدرت آن‌ها چند برابر می‌شود. شبکه هاي کامپیوتری کامپیوترها را به هم متصل می‌کنند تا آن‌ها از منابع مشترک استفاده کنند. مهم‌ترین علت به وجود آمدن شبکه کامپیوتری مسأله اشتراک منابع است. یک شرکت با حدودا 30 کارمند را در نظر بگیرید. اگر شبکه کامپیوتری وجود نداشت باید برای هر کارمند یک دستگاه پرینتر تهیه می‌شد؛ اما با استفاده از شبکه کامپیوتری
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر، صبح امروز، سه‌شنبه 20 اسفند ماه بنا بود گفت‌وگوی ویژه‌ی پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر با «حجت‌الاسلام و المسلمین طائب» پیرامون شیوع ویروس کرونا در ایران و ارتباط آن با مافیا‌ی بیولوژیک صهیونیسم جهانی به صورت زنده از صفحه اینستاگرامی این پایگاه به آدرس instagram.com/kheybar_net پخش گردد.
 باتوجه به بی‌اعتنایی شبکههاي مجازی آمریکایی - صهیونیستی و به خصوص اینستاگرام به آزادی‌ بیان، پخش زنده (لایو) صفحه پایگاه صهیون‌پژوهی خی
بوسیله گزارش ایسنا به نقل از از روابط عمومی شبکه نسیم، احسان محمدنژاد، مدیر تولید و متخصص شبکه نسیم، در گفت وگویی اعلام کرد: شبکه نسیم در آخرین گام هاي خود بخاطر اچ دی شدن شبکه قرار دارد. وی افزود: یکی از اهداف کلیدی و رادیکال تک رویت درون راستای شرف به مخاطبان رسانه ملی، ارتقا کیفیت پخش شبکه پرمخاطب نسیم از SD به HD است. داخل همین راستا در اواسط سال ۹۷ مراحل تجهیز و ابراز رسانی رژی پخش HD شبکه نسیم با همت خاص مرکز تولید و فنی اشکار کردن و عنایت ا
من در دوران نوجوانی فقط دو تا برنامه تلویزیونی رو تنها نگاه میکردم 
اولیش سخنرانی دکتر قمشه ای بود از شبکه 4 ساعت 10 شب پخش میشد که روزش یادم نمیاد دومیش اما سریال دوران کهن بود که روزای جمعه ساعت 7 از شبکه چهار پخش میشد همیشه در عجب بودم چرا این سریال فوق العاده از شبکه چهار پخش میشه؟ چون 90 درصد مردم شایدم بیشتر شبکه چهار و نمیدیدن . الان دلم میخواد باز ببینمش نمیدونم بازم همون حسو دارم نسبت بهش یا نه . ولی خیلی نوستالژی هست :)
در مقاله ای که دیروز دیجیاتو منتشر کرده بود گفته شده: دانشمندان کانادایی در پی انجام تحقیقاتی چهار ساله روی هزاران کودک و نوجوان دریافتند که شبکه هاي اجتماعی و تلویزیونی باعث و بانی بروز افسردگی هستند نه بازی هاي کامپیوتری!
تا کنون فرض بر این بود که اگر فرزندان مان را از بازی هاي کامپیوتری دور نگه داریم، با نشاط تر هستند، حالا چه اشکالی دارد که در شبکه هاي اجتماعی گشت و گذاری داشته باشند؟ شاید اجتماعی تر شدند!
محققان با بررسی تاثیر شبکه هاي
خدمات شبکه هاي اجتماعی (به انگلیسی: Social Networking Service) بستری برای ایجاد شبکههاي اجتماعی یا شبکههاي ارتباطی است که در آن افراد در قالب گروه‌هاي مختلف، به‌طور مثال علایق، فعالیت‌ها، پیش‌زمینه‌ها و ارتباطات خود در زندگی واقعی را به اشتراک می‌گذارند. در این خدمات، هر شخص از طریق حساب کاربری اختصاصی خود شناخته می‌شود و از این طریق به فعالیت‌هاي قابل انجام می‌پردازد. بیشتر این شبکههاي اجتماعی برگرفته از برنامه کاربردی وب هستند که از طری
بدون شک بازاریابی شبکه هاي اجتماعی برای همه انواع مشاغل اهمیت دارد. اما هنوز هم، بسیاری از برند ها احساس می کنند که تعیین بازگشت سرمایه واقعی یک کمپین شبکه هاي اجتماعی آسان نیست و همین امر باعث شده است که آنها به طور کلی بازاریابی شبکه هاي اجتماعی را رها کنند.
در مقاله بازاریابی شبکه هاي اجتماعی، نحوه تعیین اهداف بازاریابی شبکه هاي اجتماعی و نحوه دستیابی به این اهداف به طور کامل توضیح داده شده است.
در زیر خلاصه ای از این مقاله را می خوانید.
اینستاگرام مثل هر شبکه اجتماعی دیگری یکسری قوانین دارد که در صورت رعایت نکردن آنها کاربران جریمه خواهند شد، بلاک شدن کوتاه مدت و بلند مدت نمونه هاي رایجی از این جریمه ها هستند.
مواردی که در ادامه می آیند اگر رعایت نشوند منجر به بلاک شدن پیج اینستاگرام تان خواهد شد.
1. اطلاعات حساب کاربری خود را کامل کنید
اگر اطلاعاتی کامل در پروفایل اینستاگرام خود نداشته باشید. یعنی عکس پروفایل و یا بیوگرافی کوتاهی از خود نداشته باشید اینستاگرام اکانت شما ب
کد زیر را  هم اکنون در موبایل خود وارد کنید    #06#*یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می شود این شماره سریال مختص دستگاه شما است این شماره را یادداشت کنید  اگر موبایل شما یده شد، شما می توانید با پشتیبان شبکه (اپراتور) خود تماس بگیرید و این کد را به آنها بدهید سپس آنها قادر خواهند بود دستگاه شما را مسدود کنند !حتی اگر ها SIM کارت را عوض کرده باشند تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد./حقوق پرس
کیهان نوشت: شبکه صهیونیستی «من و تو» که در دامن دولت انگلیس فعالیت می‌کند، در کینه‌ورزی آشکار نسبت به مردم ایران تا جایی پیش می‌رود که برای عوامل خود در اتهام‌زنی به جمهوری اسلامی و دروغ‌پراکنی علیه ایران هیچ حد و اندازه‌ای قائل نیست.
این شبکه، در برنامه زنده روز شنبه خود تلاش کرد با هر بهانه‌ای حضور مردم در انتخابات مجلس یازدهم را یکسره و ناشیانه انکار کند. مجری این شبکه که ظاهرا از اخبار و رویدادهاي ایران بی‌خبر است در ادعایی عجیب گف
سلام
تابستان یازده
ما خانوادگی! مشتری بانک رفاه هستیم. ماجرا از این قرار است که سه شنبه به خاطر یک تراکنش بانکی از طریق اینترنت، متوجه شدم که حسابم مسدود شده! یعنی متوجه نشدم چون فقط پیغام خطای سیستمی می‌داد بدون هیچ توضیحی. با شعبه که تماس گرفتم گفتند حسابتان مسدود شده!
چرا؟
لابد اشکالاتی در اطلاعات حساب بوده!
مثلا چه اشکالاتی؟ همین چند ماه قبل –پارسال-  حساب ارجمندبابا مسدود شد و حضوری خدمتتان رسیدم محض احتیاط علاوه بر ارجمندبابا، کل اطل
زمانی که تعداد زیادی دستگاه را به سوئیچ ، سرور و یا تجهیزات شبکه ی دیگر متصل کنیم ، با حجم وسیعی از کابل هاي شبکه روبرو می شویم که کار مدیریت کابل ها و سیستم ها را سخت می کند . پچ پنل یکی از تجهیزات شبکه است که این امکان را فراهم می آورد تا به جای اینکه سیستم هاي درون شبکه به طور مستقیم به دستگاه هاي انتهايی شبکه مانند سوییچ یا روتر متصل شوند ، ابتدا از طریق کابل شبکه وارد پچ پنل شوند و سپس توسط پچ کورد به دستگاه هاي انتهايی متصل شوند .
ادامه مط
نسل پنجم شبکه تلفن همراه ( شبکه 5G ) جدیدترین نسل سیستم‌هاي ارتباطات مخابراتی است که از اهداف آن، افزایش سرعت انتقال داده تا ۲۰ گیگابیت بر ثانیه، افزایش ظرفیت سرویس‌دهی به کاربران شبکه، کاهش تأخیر شبکه و بهینگی بیشتر مصرف توان در تجهیزات شبکه و کاربر (مانند گوشی موبایل)، و نیز پشتیبانی از سرعت بیشتر کاربران در حال حرکت است.
ادامه مطلب
بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ یک سبک جدید فروش یا اشتغال که این روزها در ایران بازار داغی پیدا کرده و اکثرا یا یک نتورک کار میکنند یا حداقل یک نتورکر بهشون پیشنهاد کار داده و یا نتورک کار کردند و اومدند بیرون :) 
خب ببینیم بازاریابی شبکه ای اصلا چیه و از کجا اومده. 
بازاریابی شبکه ای برای اولین بار بصورت رسمی در سال 1930 توسط کمپانی ویتامین در کالیفرنیا استارت زده شد. این شرکت امروزه محصولات خودش رو از طریق کمپانی ام وی AmWay به فروش میرسونه
در اخبار مربوط به شبکه هاي اجتماعی که دیجیاتو منتشر کرده، آمده است؛ اینستاگرام ت هاي جدیدی در قبال ناقضین قوانین در این شبکه اجتماعی پیش گرفته!
تا کنون محتوایی که از نظر اینستاگرام نامناسبند حذف میشد، اما از این پس اگر تخلفات دنباله دار باشند، در قالب یک پیام تاریخچه تخلفات و دلیل حذف پست به کاربر اطلاع داده میشود، پس از آن اکانت متخلف مسدود میشود. به این ترتیب باید منتظر اینستاگرامی اخلاقی تر باشیم.
دیگر تغییری اساسی که تا به حال به صو
کد بیس شبکه ورزش تاجیکستان 11785 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
بیس کد شبکه ورزش تاجیکستان روی ماهواره یاهست 11785
587 Likes 85 Comments خبرگزاری جعلی techsat on Instagram بیس کد گروه ورزش تاجیکستان صورت جعلی 11785 H 27500. خانه بیس Biss کانال ورزش تاجیکستان TV Varzish سر یاه دست این شبکه به پخش تصویر SD به چین کانس 27500 12015 به خانه بیس فعال میباشد 11785 H 27500.
ادامه مطلب
همانطور که می دانید در حال حاضر اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه هاي اجتماعی در سراسر جهان است و افراد زیادی در طول روز برای اهداف گوناگون نظیر آموزش، اوقات فراغت و یا بیزینس بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند. اما برای استفاده صحیح از این شبکه اجتماعی قوانین و ضوابط مشخصی تعریف شده است که در صورت ملاحظه نکردن آنها ممکن است حساب کاربری شخص مسدود گردد.
به عبارت دیگر این پلتفرم دستورالعمل هايی را برای کاربران خود تنظیم کرده است و در صورتی که
گیت هاب دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرد.
گیت‌‌هاب براساس آنچه تبعیت از قوانین تجاری ایالات متحده عنوان می‌کند، در حال مسدودسازی دسترسی کاربران ایرانی است.
براساس گزارش‌‌هاي اخیر، گیت‌هاب طی ۲۴ ساعت گذشته با ارسال ایمیلی به کاربران ایرانی، از مسدودشدن دسترسی آن‌ها به سرویس خود با هدف تبعیت از تحریم‌هاي اِعمال‌شده از سوی ایالات متحده علیه کشورمان خبر می‌دهد. متن ایمیل ارسالی به کاربران ایرانی گیت‌هاب بدین شرح است:
به‌موجب محدو
سوئیچ شبکه چیست ؟
سوئیچ شبکه
یک دستگاه تحت شبکه است که وظیفه تجمیع ، تقویت و مدیریت اطلاعات ارسالی
چندین دستگاه شبکه دیگر در یک شبکه را انجام می دهد. به عنوان مثال یک
سوئیچ شبکه می تواند چندین وسیله شبکه مانند کامپیوتر ، پرینتر ، سرور و
سایر تجهیزات شبکه را با یکدیگر متصل کرده و زمینه را به گونه ای مهیا کند
تا این تجهیزات اطلاعات را در یک شبکه محلی ( LAN ) ، با یکدیگر به اشتراک
بگذارند. این مهم باعث صرفه جویی در هزینه و افزایش میزان بهره وری سی
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: آمریکا حساب هاي هلال احمر را مسدود کرده و با این اقدام عملا کمک رسانی از کشورهاي دیگر به مردم سیل زده را مختل کرده است.
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: آمریکا حساب هاي هلال احمر را مسدود کرده و با این اقدام عملا کمک رسانی از کشورهاي دیگر به مردم سیل زده را مختل کرده است.
ادامه مطلب
مشخصات فنی سرور اچ پی DL580 G9 E7-4850v3 793310-B21 :
سرور کامل یک کامپیوتر همیشه روشن و همیشه در دسترس است، زمانی که این دسترسی تنها در محدوده یک شبکه داخلی باشد، آن را سرور تحت شبکه می نامیم و به این معنا خواهد بود که تمامی کامپیوتر هاي موجود در این شبکه از این کامپیوتر فرمان می گیرند و نیازهاي تحت شبکه خود را به کمک آن تامین می کنند و سرور نقش آنها را در شبکه تعیین می نماید . یک سرور برای آنکه از سرورهاي دیگر در شبکه جهانی وب متمایز شود، نیاز دارد تا نام م
سوالات ضمن خدمت مسیریاب شبکه
سوالات ضمن خدمت مسیریاب شبکه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان هاي دولتی و غیر دولتی، در سوالا ضمن خدمت مسیریاب شبکه.دانلود ضمن خدمت مسیریاب شبکه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت مسیریاب شبکه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتتان ارسال گردد
نمونه سوال ضمن خدمت بیمه شماره 1
نمونه سوال ضمن خدمت ب
توجه توجه 
سلام دوستان عزیز ما بالاخره فعالیتمون رو در شبکه هاي اجتماعی شروع کردیم و امیدواریم که همانطور که در سایت ما را همراهی میکنید، همانطور در شبکه هاي اجتماعی ما را همراهی کنید و نقاط نظرات خود راحت تر برای ما بازگو کنید.
ما در اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کردیم و برای همراهی کردن ما می توانید به قسمت شبکه هاي اجتماعی در منو سایت بروید.
شبکه اجتماعی فیسبوک به عنوان بزرگترین و پرعضو ترین شبکه اجتماعی جهان شناخته شد. تعداد کاربران فیس بوک بیش از دو میلیارد و هفتصد میلیون نفر هست. این درحالی هست که تعداد کاربران شبکه هاي اجتماعی محبوب چون انیستاگرام و تلگرام به ترتیب یک میلیارد در انیستاگرام و فقط دویست میلیون نفر در تلگرام عضو هستند.
سفیر کشورمان در لندن از شکایت ایران از شبکههاي معاند فارسی زبان خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، «حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در لندن در صفحه توئیترش نوشت: «سفارت کشورمان در لندن در نامه رسمی به نهاد نظارت بر شبکههاي تصویری در انگلیس (آفکام)، از شبکههاي معاند فارسی زبان همچون BBC فارسی، ایران اینترنشنال و من و تو، به علت تحریف مغرضانه تحولات اخیر ایران و دعوت به خشونت گسترده علیه نهاد‌هاي مدنی ایران شکایت کرده و خواستار اجر
زمانی که شما یکی از قوانین شرکت سونی رو نقض کنید شرکت سونی برای مجازات شما کنسول شمارو برای بار اول به صورت مدت دار بن و در دفعه هاي بعد برای همیشه بن یا مسدود میکندبن یا مسدود شدن چیست ؟
زمانی که شما یکی از قوانین شرکت سونی رو نقض کنید شرکت سونی برای مجازات شما کنسول شمارو برای بار اول به صورت مدت دار بن و در دفعه هاي بعد برای همیشه بن یا مسدود میکند
پیغام یک کنسول بن شده به شکل زیر است

چرا بن شدیم ؟
میشه گفت تقریبا 90 درصد دلایل بن شدن کسنول هاي
توجه توجه 
سلام دوستان عزیز ما بالاخره فعالیتمون رو در شبکه هاي اجتماعی شروع کردیم و امیدواریم که همانطور که در سایت ما را همراهی میکنید، همانطور در شبکه هاي اجتماعی ما را همراهی کنید و نقاط نظرات خود راحت تر برای ما بازگو کنید.
ما در تلگرام و اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کردیم و برای همراهی کردن ما می توانید به قسمت شبکه هاي اجتماعی در منو سایت بروید.
چرا تو شبکههاي مجازی فحش میدیم؟ و علت رفتارهاي زشت و زننده فرد،در شبکههاي اجتماعی چیست؟
در عصر حاضر، شاهد بوجود‌امدن نوع جدیدی از ارتباطات هستیم. ارتباطی که اغلب به عنوان مجازی شناخته میشه و همین مجازی بودن، مجوز انجام بسیاری از بی‌اخلاقی‌ها و رفتارهاي زننده و زشت شده‌.
ادامه مطلب
دولت هند با هشدار به شرکت‌هاي خصوصی تلویزیونی این کشور، طی بخشنامه ای از آنها درخواست کرده تا پخش شبکههاي تلویزیونی کشورهاي اسلامی مانند پاکستان، ترکیه و مای را متوقف کنند.
به گزارش سلام نو به نقل از شبکه خبری "ایندیا تودی"، وزارت اطلاعات و پخش شبکه هاي تلویزیونی هند در بخشنامه خود به شرکت هاي رسانه ای این کشور اعلام کرده است که پخش شبکه هاي خارجی بدون مجوز این وزارت خانه برخلاف قانون است.
در این بخش نامه آمده است: تعدادی از شبکه هاي خصو
فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه ، برقی و فیبرنوری
تجهیزات شبکه به مجموعه‌ای از ابزار و وسایلی گفته می‌شود که برای راه اندازی یک شبکه رایانه‌ای نیاز است.
سرعت رشد و توسعه تکنولوژی هاي جدید به حدی است که می توان گفت در هر لحظه باید شاهد ظهور نوآوری جدیدی در این عرصه باشیم. همین امر باعث شده است تا در چند سال گذشته طیف وسیعی از تجهیزات شبکه با برند ها و کیفیت هاي گوناگون به بازار عرضه گردد، به صورتی که که چندین برند مختلف، برای انجام یک کار مشخص وج
شبکه ملی اطلاعات یعنی مجموعه‌ای از سرورها، مسیریاب‌ها، ذخیره‌سازها، شبکه و معماری آن، منابع انرژی و خنک‌کننده‌ها، پلتفرم‌ها و زیرساخت‌هاي نرم‌افزاری، دسترسی‌ها و چیزهايی نظیر این؛ که هر سرویس تحت وب به آن نیاز دارد تا بتواند در دسترس مردم قرار بگیرد. وجود این شبکه برای تحقق آرمان دولت الکترونیک و عصر دیجیتال، یک ضرورت فنی است. مسائل امنیتی هم در کنار این ضرورت قرار دارند.
اتصال کشور به شبکه‌ی اینترنت بین‌الملل، در واقع اتصال شبکه
 
اولین مبحث مربوط به شبکه را با معرفی دوره Network+ ارایه شده توسط شرکت CompTIA می‌باشد که با نام CompTIA Network+ و آخرین نسخه آن با کد  N10-007 شناخته می‌شود و می‌توان این دوره را پایه تمامی دوره‌هاي پیشرفته شبکه از قبیل CCNA, CCNP و دیگر مدارک پیشرفته شبکه می‌باشد.
دارنده این مدرک شبکه باید با مواردی از قبیل تکنولوژی‌هاي شبکه, انواع کابل یا مدیا, توپولوژی‌هاي شبکه, مدیریت شبکه, IP و لایه‌هاي مدل مرجع و TCP/IP آشنایی پیدا کند و یک پیش‌نیاز برای تکنسین‌ها و کار
 
اولین مبحث مربوط به شبکه را با معرفی دوره Network+ ارایه شده توسط شرکت CompTIA شروع می‌شود که با نام CompTIA Network+ و آخرین نسخه آن با کد N10-007 شناخته می‌شود و می‌توان این دوره را پایه تمامی دوره‌هاي پیشرفته شبکه از قبیل CCNA, CCNP و دیگر مدارک پیشرفته شبکه می‌باشد.
دارنده این مدرک شبکه باید با مواردی از قبیل تکنولوژی‌هاي شبکه, انواع کابل یا مدیا, توپولوژی‌هاي شبکه, مدیریت شبکه, IP و لایه‌هاي مدل مرجع و TCP/IP آشنایی پیدا کند و یک پیش‌نیاز برای تکنسین‌ها و
چک امکان دارد به ۱۰ دلیل در شعب بانک‌ها برگشت بخورد.چک عادی به چکی گفته می‌شود که اشخاص، عهده بانک‌ها به حساب جاری خود صادر کرده و دارنده آن تضمینی جز اعتبار صادرکننده آن ندارد. گیرنده وجه چک ممکـن است خود صادرکننده یا حامل چک بوده و یا این که چک در وجه شـخص معـین و یا بـه حواله‌کرد آن شخص صادر شده باشد، این چک‌ها به دو دسته چک‌هاي وصولی و برگشتی تقسیم می‌شود.چک وصولی به چکی گفته می‌شود که صحت آن مورد تایید بانک عهده بوده و بانک نسـبت بـه
شبکه هاي اجتماعی، امروزه بیشتر از گذشته اهمیت یافته اند و فعالیت در آن ها از نظر موتورهاي جستجو، ارزش زیادی دارد. شبکه هاي اجتماعی به بهتر دیده شدن برند ها و کسب و کار ها کمک می کند و موجب بهبود رتبه بندی وب سایت آن ها در نتایج جستجو می شود. شبکه هاي اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام به صورت مستقیم روی سئو سایت اثرگذار نیستند اما به افزایش آگاهی از برند کسب و کارها کمک می کنند و باعث شناخته شدن آن ها در فضای مجازی می شوند.
 
 
ادامه مطلب
 
استودیو PARS ART فعلا در شبکه هاي اجتماعی زیر صفحه دارد، و می توانید با دنبال کردن ما در این صفحات علاوه بر حمایت از ما، از مطالب جدید نیز مطلع شوید.
 
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی آپارات  :
ما در این صفحه تمامی ویدیو ها و آموزش هاي تولید شده توسط استودیو PARS ART را بارگذاری می کنیم.
 
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام  :
ما در این صفحه مدل هاي سه بعدی،انیمیشن ها و موشن گرافیک هاي تولید شده توسط PARS ART را به اشتراک می گذاریم.
معرفی شبکه هاي اجتماعی ایرانی 

انار 
باهم 
نزدیکا
هورسا
پاتوق
کافه تلگراف
کافه جمله 
جمله 
اپاناژ
نسیم
اینستانگار 
دورهمی
بیستون
تمشک 
جملستان 
نوشتانه
فیسنما
تبیان
.
و کلی شبکه اجتماعی دیگر بومی هست 
چند سالیست که مردم روی اوردن به شبکه هاي بومی البته بعضی از این شبکه ها مخاطب چندانی ندارند ولی بعضی ها با فضای کاربر پسند جز شبکه هاي است با مخاطب میلیونی بعضی ازین شبکه ها فقط میتوانمتن ارسال کرد و لایک بگیرد و بعضی دیگر علاوه بر متن عکس
چرا تو شبکههاي مجازی فحش میدیم؟ و علت رفتارهاي زشت و زننده فرد،در شبکههاي اجتماعی چیست؟

در عصر حاضر، شاهد بوجود‌امدن نوع جدیدی از ارتباطات هستیم. ارتباطی که اغلب به عنوان مجازی شناخته میشه و همین مجازی بودن، مجوز انجام بسیاری از بی‌اخلاقی‌ها و رفتارهاي زننده و زشت شده‌.
ادامه مطلب
هاب وسیله ای است که صرفا دستگاه ها را در بستر شبکه به هم متصل می کند. سوئیج تمامی وظایف هاب را انجام داده و علاوه بر آن ویژگی هاي مهم تر و بیشتری دارد.
هاب ها توانایی تفکیک آدرس هاي ورودی و خروجی را ندارند و نمی توانند پیام هاي دریافتی را برای عضو مشخص از شبکه ارسال کنند.به همین دلیل بسته هاي دریافتی از یک پورت به تمام پورت هاي موجود ارسال میشود.
سوئیج بهطور ذاتی همان کار هاب را انجام میدهد با این تفاوت خوب که می تواند بین رایانه هاي مختلف در ش
با مشتریان داخل از طریق تلگرام و با خارجی ها از طریق اینستاگرام و واتس اپ در ارتباط بودیم. 
در کسری از ثانیه دسترسی به همشون رو از دست دادیم 
یسری از مشتریان در حال مشاوره و اشنایی با برند بودند از طریق فضای مجازی که دیگه نداریمشون 
یسری مشتری در استانه خرید بودند و منتظر دریافت پیش فاکتور 
یکسری مشتری پیش فاکتور دریافت کرده بودند و منتظر ثبت و اطلاع رسانی جهت واریز 
و یکسری ها سفارشاتشون رو دریافت کردند و باید باهاشون پیگیری کنیم و خدمات ت
اینستاگرام در ایران برخلاف سایت‌ها و شبکههاي اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، یوتیوب و دیگر شبکههاي محبوب دنیا به‌طور کامل فیلتر نیست ولی طرح فیلترینگ هوشمند اینترنت روی آن اجرا شده‌است.[۲۸][۲۹] در روز ۱۰ دی ۱۳۹۶ این شبکه اجتماعی به همراه تلگرام و به‌دلیل رخدادهاي مرتبط با تظاهرات ۱۳۹۶ ایران، و به دستور مقامات حکومت ایران از دسترس کاربران ایرانی خارج شد[۳۰][۳۱] و پس از چند روز دوباره رفع فیلتر شد.
تکنولوژی تلفن همراه ارائه خدمات ارتباط تلفنی به گوشی هايی است که می توانند به جای ثابت ماندن در یک مکان، آزادانه به حرکت درآیند. تلفن هاي همراه به یک شبکه سلولی زمینی ایستگاه هاي پایه (سایت هاي تلفن همراه) وصل می شوند، در حالی که تلفن هاي ماهواره ای به ماهواره هاي مداری وصل می شوند.
هر دو شبکه به شبکه تلفن سوئیچینگ عمومی PSTN وصل شده اند تا امکان تماس تلفنی هر تلفن در جهان فراهم شود. در سال 2010 پنج میلیارد اشتراک تلفن همراه در جهان پیش بینی شده بو
استودیو PARS ART فعلا در شبکه هاي اجتماعی زیر صفحه دارد، و می توانید با دنبال کردن ما در این صفحات علاوه بر حمایت از ما، از مطالب جدید نیز مطلع شوید.
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی آپارات  :
ما در این صفحه تمامی ویدیو ها و آموزش هاي تولید شده توسط استودیو PARS ART را بارگذاری می کنیم.
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام  :
ما در این صفحه مدل هاي سه بعدی،انیمیشن ها و موشن گرافیک هاي تولید شده توسط PARS ART را به اشتراک می گذاریم.
دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی= 5G نسل پنجم شبکههاي تلفن همراه است. این نسل گام بعدی در تکنولوژی موبایل محسوب می‌شود که گوشی‌ها و تبلت‌هاي آینده از آن استفاده خواهند کرد.
نسل اول شبکه تلفن همراه در حدود سال ۱۹۸۲ عرضه شد که از سیستم آنالوگ استفاده می‌کرد و به صورت قراردادی 1G نامیده شد. این سیستم به طور کامل آنالوگ بود تا زمانی که اینترنت نسل دوم 2G راه اندازی شد و در سال ۱۹۹۱ به دیجیتال جهش پیدا کرد. 2G همچنین داده‌هاي تلفن همراه را در قالب تک
راهکارهاي متعددی برای جذب ترافیک واقعی به سایت وجود دارند. همین شبکه هاي اجتماعی که روزانه وقت زیادی را در آنها میگذرانیم می توانند به هدایت ترافیک به وب سایت منجر شوند و در جهت بهینه سازی سایت کمک بسیاری بکنند.
از تلگرام و واتس آپ گرفته تا اینستاگرام و پینترست همگی به نوعی می توانند به شما کمک کنند تا کاربران را به سمت سایت خود هدایت کنید.
این مقاله را بخوانید و با ترفند هايی آشنا شوید که چطور به صورت هدفمند اقدام به جذب ترافیک از شبکه هاي اج
تحقیق شبکه هاي نسل آینده
دانلود تحقیق رشته مهندسی کامپیوتر (IT) با موضوع شبکه هاي نسل آینده (Next Generation Networks)، در قالب فایل word و در حجم 139 صفحه. بخشی از چکیده: در این تحقیق از زوایای بسیار متفاوت، هوش شبکه را در نظر گرفته ایم. ما پروتکل ها، روشها و ابزار خدمات رسانی در شبکه هاي تلفنی .
کارت شبکه که به اختصار NIC خوانده میشود و مخفف عبارت Network Interface Card است در واقع سبب ارتباط دستگاه هوشمند شما با دستگاه هاي هوشمند دیگر یا یک شبکه جهانی گسترده است. از طریق کارت شبکه میتوان به اینترنت متصل شد ولی این امر تنها با استفاده از کارت شبکه انجام نمی گیرد و برای اتصال به اینترنت به روتر نیز نیاز داریم. کارت شبکه یک سخت افزار است که در مادربورد قرار میگیرد و انواع مختلفی دارد که دو نوع اصلی آن wired و wireless است که wired همانطور که از نامش پیداست
چرا تو شبکههاي مجازی فحش میدیم؟ و علت رفتارهاي زشت و زننده فرد،در شبکههاي اجتماعی چیست؟

در عصر حاضر، شاهد بوجود‌امدن نوع جدیدی از ارتباطات هستیم. ارتباطی که اغلب به عنوان مجازی شناخته میشه و همین مجازی بودن، مجوز انجام بسیاری از بی‌اخلاقی‌ها و رفتارهاي زننده و زشت شده‌.
ادامه مطلب
راهبند بازویی الکترومکانیک اوژن جهت کنترل تردد وسیله هاي نقلیه موتوری به صورت تشریفاتی در ادارات ،سازمان ها،مجتمع هاي مسی تجاری،پارکینگ هاي عمومی و خصوصی ،پادگان ها و مکان هاي نظامی،کاربرد داشته و از قابلیت هاي آن مسدود نمودن مسیر از 2 تا 6 متر را میتوان نام برد.
راهبند الکترو هیدرولیک اوژن با قابلیت تردد به صورت نامحدود و قابلیت مسدود نمودن مسیر از 2 تا 8 متر.
دارای دو سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با و
لیست قیمت خرید انواع کابل شبکه به همراه قیمت خرید در فروشگاه هاي اینترنتی معتبر در وبسایت ترب موتور جستجوی هوشمند کالا.
کابل شبکه قیمت کابل شبکه واردکننده Network Cable خرید اینترنتی کابل شبکه
لیست قیمت کابل شبکه قیمت کابل کت 6 فروش آنلاین کابل cat7 خرید Fiber .
شبکه هاي اجتماعی این امکان را به کاربران می دهند تا ضمن ایجاد صفحه مخصوص کسب و کارشان بتوانند از مزایای موجود جهت برندینگ و بهینه سازی وب سایتشان استفاده کنند. بنا به دلایل زیر باید از شبکه هاي اجتماعی در کسب و کار غافل نبود:
ــ از طریق به اشتراک گذاری لینک مطالب میتوان بازدیدکنندگان زیادی را به سمت سایت سوق داد.ــ در شبکه ها‎ی اجتماعی می‎توان محصولات و فعالیت خود را برای کاربران شرح داد تا از این طریق آنها را با کسب و کار خود آشنا نمود.ــ سا
دوره +Network یا تکنسین شبکه توسط شرکت بین المللی CompTIA معرفی شد. دوره نتورک پلاس پیش نیاز تمام دوره هاي شبکه می باشد و اصول مقدماتی شبکه و مفاهیم آن به طور کامل در این دوره گفته می شود و با گذراندن این دوره شناخت کاملی نسبت به مفاهیم پایه و اصول اولیه دنیای شبکه هاي کامپیوتری پیدا خواهید کرد و در انتها می توانید تصمیم گیری کنید که چه راهی را در شبکه دنبال کنید و دوره هاي تخصصی تر شبکه مثل دوره هاي مایکروسافت , سیسکو , میکروتیک , لینوکس و … را دنبال ک
سرور edge در CDN کامپیوتری است که تقریبا در خارجی‌ترین لایه‌هاي شبکه  یا در لبهٔ شبکه قرار گرفته است . سرور edge معمولا به عنوان نقطهٔ اتصال میان شبکههاي جدا از هم محسوب می‌شود. هدف اصلی سرور edge در CDN آن است که بتوان مطالب را در مکانی که تا حد امکان به دستگاه درخواست‌کننده( کاربر )  نزدیک‌تر است ، ذخیره کرد تا بدین  ترتیب با افزایش سرعت جابجایی و انتقال فایلها ، زمان بارگذاری صفحات سایت را کاهش داد.
سرور edge یک دستگاه لبهٔ شبکه‌ای است که به نوعی
سلام
عرض ادب، احترام و فروتنی دارم خدمت همه عزیزانی که در این وبلاگ همراه بنده هستند. کسانی که پیش‌ترها بنده رو میشناسند، میدونند که من وبلاگ‌نویس و طراح مذهبی بودم و سالها پیش بصورت فعال در شبکه بلاگفا بودم و روزگار می‌گذارندم ❤
 
و باید بگویم که چه دوست‌هاي خوبی که پیدا نکردم
و چه روزها و خاطرات دلنشینی را که نگذراندم
 
اما اکنون باید بگویم که پس از سالها دوری از این فضا و حال و هوا، ناگزیر راهی رو جز اینجا پیدا نکردم! در دنیایی که کتا
قلب یک انسان بالغ بین 70 تا 80 بار در دقیقه می تپد. نحوه عملکرد قلب توسط یک پزشک انگلیسی به نام ویلیام هاروی کشف شد.رگ هاي خونی شامل شبکه ای از سرخرگ ها، سیاهرگ ها و مویرگ ها هستند. سرخرگ ها خون حاوی اکسیژن و مواد غذایی را از قلب به بافت ها می برند. سرخرگ ها پس از خروج از قلب به تدریج به شعبات باریک و باریکتری تقسیم می شوند تا آنکه در داخل بافت ها به صورت مویرگ در می آیند. مویرگ ها پس از خروج از بافت ها به سیاهرگ هاي کوچک تبدیل می شوند. از پیوستن این س
جدای هر نیروی انسانی که در شرکتها از سیتمهاي سخت افزاری استفاده می
کنند ، هر سیستم سخت افزاری نیازمند تعمیر و نگهداری است . چون زمانی که یک
سیستم مختل میشود، پرسنل نمیتوانند به کار خود ادامه دهند. زیر ساخت شبکه
از نیازهاي یک تجارت برای شروع و ادامه حیاتش نشات میگیرد. قابل انکار نیست
که زیر ساخت از مهمترین نیازهاي هر شرکت بوده و اگر دچار اختلال شود،
مشکلات زیادی را برای همه مراحل کار به وجود می آورد.
اتصال کامپیوترها به سرورها در شبکه ، اتص
 
باتوجه به آمارهاي منتشر شده از تعداد کاربران شبکههاي اجتماعی، بیش از 3 میلیارد نفر در ماه از پلتفرم‌هاي مختلف شبکههاي اجتماعی استفاده می‌کنند. بی شک این عدد قابل توجه برای هر بیزینسی می‌تواند سود آور باشد. اما به شرطی که محتواهاي تولید شده برای هرکدام از آن‌ها متناسب با پلتفرم مورد نظر و سازگار با سلایق کاربران آن شبکه اجتماعی باشد. به عنوان مثال کاربران توییتر بیشتر به دنبال متن‌ها و اخبار جذاب و داغ روز هستند، کاربران اینستاگرام
درباره چاپ سیلک و سیلک اسکرین
چاپ سیلک به روشی گفته می شود که در آن تور ابریشم بر روی قالب یا چهار چوب از جنس چوب یا ف قرار می گیرد و با داروی ژلاتین حساس به نور، آغشته شده و بعد از نوردهی شسته می شود. بدین ترتیب عمل چاپ صورت می گیرد. چاپ سیلک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و به همین دلیل کار در این زمینه، به سرمایه اندکی نیاز است که با وجود آن می توان کارگاه چاپ سیلک برای صنایع دستی راه اندازی نمود.چاپ سیلک برای چاپ سررسید و جلد آن استفاده می
2553 - «حسن اعتمادی» از موسسان شبکه «من‌وتو» با بیان اینکه بودجه این شبکه دولتی است و توسط پنتاگون (وزارت جنگ آمریکا) تامین می‌شود، گفت: این شبکه دارای حداقل 200 کارمند و یکی از بزرگترین استودیوها است که برای ساخت فیلم‌هاي سینمایی اجاره داده می‌شود . قطعا یک نفر نمی‌تواند هزینه آن را بدهد و نهادهاي وابسته به دولت‌ها این کار را می‌کنند . هدف اصلی این شبکه سرگرمی نیست، بلکه ی است و هدف نهايی‌شان نابودی رژیم ایران است”
دانلود فایل اصل
حذف اکانت لینکدین – یکی از محبوب ترین شبکه هاي اجتماعی در دنیای کار و تجارت شبکه اجتماعی لینکدین است . این شبکه اجتماعی که در دسامیر ۲۰۰۲ ایجاد شد توانست تا ظرف مدت چند سال تعداد کاربران خود را به میلیون ها نفر افزایش دهد و در زمره پر مخاطب ترین شبکه هاي اجتماعی در دنیا قرار گیرد .
ادامه مطلب
دوستان، لطفا با دقت این پست رو بخونید، چون ممکنه اشتباه متوجه بشید!
اینکه میگم لینک مستقیم رو مسدود کنید، بخاطر اینکه بعضی افراد بدون اینکه شما متوجه بشید از لینک فایل آپلود شده شما استفاده میکنن، بدون اینکه شما متوجه بشید! و دلتون میخواد بهش بگید که حداقل اسمی از شما داخل پستش ببره! ولی این کار رو نمیکنه! 
یا اینکه به فرض مثال: قالبی طراحی کردید و فایل هاي css اون رو داخل فضای مجازی خودتون ذخیره کردید و به قالبتون لینک دادید، اگر احیانا یک نفر
گروه مهندسی به عنوان پیشگامان ارائه خدمات انفورماتیک و گسترش دهنده فناوری  اطلاعات (IT) فعالیت خود را در سراسرکشور بطور تخصصی و حرفه ای عرضه مینماید و در جهت نیل به اهداف فوق، سرویس دهی سریع و مطمئن همراه با پشتیبانی وخدمات فنی مبتنی برتکنولوژی روز دنیا جهت ارائه راه حل جامع (Total Solution) را از اهداف مهم خود قرار داده . حوزه فعالیت این گروه بطور اجمالی به بخشهاي ذیل دسته بندی شده است :
•    دارا بودن نمایندگی انحصاری توزیع و نمایندگی فروش  محصول
2590 - «شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و اپوزیسیون ساکن لس‌آنجلس، چند روز پس از مصاحبه «ربع پهلوی» با شبکه سعودی «ایران اینترنشنال»، با اذعان به مواضع ضدایرانی شبکههاي وابسته به رژیم سعودی، گفت:‌ شرم بر کسانی که یک لحظه شبکههاي وابسته به سعودی را می‌بینند. تماشای این شبکه‌ها از فاحشگی بدتر است”به گفته رسانه‌ها، «ربع پهلوی» چندی پیش برای حضور در یکی از برنامه‌هاي شبکه سعودی «ایران اینترنشنال» مبلغ 300 هزار دلار دریافت کرده بود.لینک
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

کفش ایمنی شیکترین وارزانترین لباسهای مجلسی در اصفهان "FAIRY TAIL" اخبار دنیای دیجیتال بررسی فیلم های اکران شده جدید نورافشان | 09336636353 آریا صنعت مرجع کرک نرم افزارهای تخصصی المتقین